Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Strzelanina] otworcie ognia pod molo 11.07


Wedel

Rekomendowane odpowiedzi

**późnymi godzinami wieczornymi, za pubem pod molo rozniósł się ogromny huk wystrzału. Momentalnie zrobił się ogromny zamęt pośród przechodniów w niedługim czasie zjechały się tam służby, które na miejscu mogły znaleźć martwego Jose Montero i łuski z broni 9mm**
 

- po sekcji zwłok Jose, odnaleziono w nim dwie kule kalibru .357 i 9 9mm

- żadne z kamer nie nagrały wydarzeń za pubem

Edytowane przez Wedel

nie jestem waszym ojcem żeby was wychowywać, nie bądźcie debilami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

**1. Jeden z świadków zeznał; Słyszałem motocykl, po odgłosie silnika stwierdził bym, że to cross albo coś szybkiego, po chwili usłyszałem strzały 
2. Na niektórych łuskach kalibru 9mm mogli znaleźć odciski należące do Raul Fuentes. Kilka z łusek nie posiadało żadnych odcisków, co może wskazywać na udział większej ilości osób.
3. Nie, nikt nie wdepnął w krew.
4. Jednostki które podjechały na akcję, mogli znaleźć też automat przy ciele Jose, zaś sam on był odziany w kominiarkę.**

 

afrika bambata lubi to

nie jestem waszym ojcem żeby was wychowywać, nie bądźcie debilami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jImMdAC.png.676af14a97df8bac4296857071d1025e.png.4625dca1753c0df4202ae8654691b1e7.png

**Po sprawdzeniu numeru VIN motocykla, który był w okolicy ciała niejakiego Jose Montero?**
**Czy na motocyklu zostały zabezpieczone jakiekolwiek odciski palców?**

**Schowek motocykla był pusty, czy jednak miał jakąś zawartość?**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**po sprawdzeniu vin, okazało się że motocykl znaleziony obok ciała należy do Jose**
**Jeżeli jakiekolwiek znaleźli to należały one od Jose Montero**

**schowek był pusty**

Edytowane przez Wedel

nie jestem waszym ojcem żeby was wychowywać, nie bądźcie debilami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Zapewne któryś z świadków zeznał; Widziałem jak do 4 mężczyzn podjechał facet na motocyklu, był ubrany w kominiarkę i miał ze sobą broń. Wyglądało jak by chciał do nich wypalić. Momentalnie usłyszałem huk wystrzału, to tyle co pamiętam.**

Edytowane przez Wedel

nie jestem waszym ojcem żeby was wychowywać, nie bądźcie debilami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin