Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

WESTSIDE MAREROS


frosty

Rekomendowane odpowiedzi

 

GTA5_2023-07-14_14-05-15.pngChester Salva alias MaraChaster / FakeStreetShoota Ⓜ

Big Mara Gang, Fucc FakeStreet no passes for them👑🔞

 

Szesnastoletni salwadorczyk który aktywnie reprezentuje Big Mara Gang. W gronie przyjaciół z gangland zasłynął głównie przez swoje aktywne działania w internecie gdzie stale dissrespectowal zmarłych ziomków z 18st. Uczęszcza on do Loyola High School który znajduję się na terytorium opozycyjnego gangu Playboys 13, przez co stale wpada w konflikty z różnymi gang activits w szkole zyskując tym samym szacunek wśród swoich znajomych ze szkoły bądź poza niej. Nie należy do najlepszych squabblerów przez co zazwyczaj podczas tej aktywności nagrywa całe zdarzenie z boku na swoje social media. Mimo to nigdy nie odmawia pojedynku działając zgodnie z zasadą "Never Turn Down a Fades". Prowadził on beef w sieci wraz z członkiem 18st, lecz konflikt nie przeniósł się do tej pory na ulice i został zakończony w internecie. Pomimo bycia netbangerem nie unika on konfrontacji gang-gang z opozycją. Mimo to czuję się pewniej w gronie przyjaciół z gangland i wchodzi o wiele pewniej w interakcje z nimi u boku. Często jest widywany na Lafayette Park oraz w innych miejscach gdzie widywani są członkowie Mara Gang. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Muszę to zakończyć, niestety. Grubo się przeliczyłem względem tego, co chciałem stworzyć. Zrozumiałem, że to co jest na angielskim worldzie, nie przejdzie u nas, bo ludzie są przyzwyczajeni do gry na Davis z uwagi na inne gangi, a ja szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem gry w tym miejscu, ale innego wyboru nie ma. 

MS13 to specyficzny klimat, wyróżniający się na tle innych kalifornijskich setów, to dlatego jest tak ciekawym jak dla mnie gangiem do grania, ale nie widzę tego nigdzie indziej, jak Little Seoul i Vinewood. Są sety, których po prostu osobiście nie widzę na Davis. Robiłem o tym research ponad rok temu, poświęciłem temu trochę swojego wolnego czasu i naprawdę szkoda, że jestem zmuszony to zamykać. Przynajmniej pokazałem innym, jak wygląda dzisiejsze ms, zwłaszcza kiedy wokół tego gangu krążą stare lub nieprawdziwe informacje, wyciągnięte z wikipedii, czy innego fałszywego źródła. Mam nadzieję, że w przyszłości ktoś się tym zainspiruje. 

Dzięki wszystkim, którzy grali. Szacunek również dla osób z zewnątrz, co prawda jest ich niewiele, ale przychodzili do nas grać po przeczytaniu apki, aby wiedzieć jak do nas podejść. Graliśmy w miejscu, gdzie był spoko ruch, zarówno PD/SD, jak i cywile. Aczkolwiek bez innego gangu w okolicy to by na dłuższą metę nie miało sensu, zebrałem opinie od tych aktywnych i sami przyznali, że jest po prostu nudno, bo nie ma tych interakcji na linii gang-gang. 

Jestem chociaż dumny z tego, że mogłem pokazać ludziom prawdziwe oblicze MS13 w LA, a nie te pierdolenie, że trzeba kogoś zabić, aby być oficjalnym, że ms to w huj brutalni są i gwałcą kobiety itd itp. W większości już tak nie jest, a na pewno nie w Koreatown, gdyż najbardziej skupiałem się na klikach z Koreatown podczas researchu. 

Prawdopodobnie wrócimy, tym razem z czymś, co wpasowuje się w klimaty South Central, ale nie chcę nic obiecywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin