Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Adrian]


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16294-adrian/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kaden Carter
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ; Ban
Powód nałożenia kary: Troglodyctwo i Noob RP
Członek ekipy nakładający karę: Orange County Rogue


Wyjaśnienie sytuacji: opisując schludnie całą sytuację zacznę od tego, że wjechałem na centrum, gdzie mam spadki fps, przez które gra po prostu chodzi jakby ktoś oglądał pokaz slajdów, nie raz muszę wyłączyć grę poprzez procesy, wymuszając zamknięcie albo dostaje crashe, nie mam totalnie na to wpływu, przechodząc dalej to administrator, który mnie zbanował bezpośrednio z postaci IC (będąc członkiem zaistniałej akcji) - wyjechał zza winkla i ja ( z mojej perspektywy) otarłem bok jego auta, po tym gdy dostałem unfreeze to napisałem do niego, że sory, mam mało fps; z kolei postanowilem ustawic sie za jego autem pcj i zaczekac na jego reakcje co odpisze, lecz jedyne co zobaczyłem to timeout i ban XD, nie wiem co miał na celu administator wspominajac w tytule kary, ze to bylo noob rp, skoro sam nie mial checi do odegrania jakiejkolwiek akcji, tylko swoimi wyższymi siłami rozwiazal sprawe


Ewentualne screeny/świadkowie: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w samym srodku akcji ziomek i po prostu we mnie wjechales, a jak juz wjechales to pchales mnie motorkiem az w koncu stanales i przetarles mi cala fure po czym debem wrzuciles /b xDDDDDDD, bo latasz z swoim ziomkiem na tyle w plecakach po centrumie i tyle. Masz problem z gierks to w nia nie graj albo pograj cos bardziej sensownego bo najwyrazniej nie mozesz prowadzic motorow w tej grze, nawet internet ci na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orange County Rogue napisał:

bylem w samym srodku akcji ziomek i po prostu we mnie wjechales, a jak juz wjechales to pchales mnie motorkiem az w koncu stanales i przetarles mi cala fure po czym debem wrzuciles /b xDDDDDDD, bo latasz z swoim ziomkiem na tyle w plecakach po centrumie i tyle. Masz problem z gierks to w nia nie graj albo pograj cos bardziej sensownego bo najwyrazniej nie mozesz prowadzic motorow w tej grze, nawet internet ci na to nie pozwala.

Jak już o ziomku wspominasz to też sie wypowiem, bo byłem z nim na motocyklu. @Adrian nie ma dobrego komputera tak jak wspomniał wyżej i dostał zwykłą scinke, samo mówi za siebie przepchnięcie auta motocyklem co nie jest wykonalne bo z tego co mi wiadomo na alcie nie ma dsyncu jak na fivemie i nie miał prawa Ci przepchnąć auta gdyby miał płynną gierke, nie? Dalej, przyczepiasz sie do naszej gry, że smigamy motocyklem z plecakami i organizujemy sobie jakieś akcje? Czemu nas wtedy nie karałeś jak to uznawałeś za 'noob rp', co? Przypomnij sobie jak ostatnio wbiłeś do typiary do domu z ziomalami z organizacji i odgrywaliście zwykłe gówno, to można nazwać 'noob rp i troglodyctwo' a nie przerysowanie auta na lagach XD. Ziomek miał chęć dogrania z wami akcji tego obrysowania, a ty zbulwersowany po dostaniu na akcji RP dajesz mu z bomby banicje. Dodatkowo dodam, że dawanie takich idiotycznych powodów(według mnie) w informacji o banie świadczy tylko o Tobie i jak reprezentujesz serwer. :classic_blink:

Edytowane przez neilen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie brałem w tym udziału ziomek, wbiłem tylko po to bo mnie poproszono to otworzyłeś, nie przytaczaj jajo gier na forum. Zachowujecie sie jak trole, zamiast grac rp to jesteście traktowani jak trole i tyle w temacie. Zacznijcie grac gierki z sensem a nie krecenie kół na skuterze we dwóch to bedzie git wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym nie brałeś udziału 'ziomek' - pisz z sensem bo nie bardzo Cię rozumiem. Co do drugiego zdania; nie mogę się z tym zgodzić, nie mamy żadnych kar, oprócz przekraczania prędkości w centrum a trochę już tu nafarmiliśmy godzin na postaciach, wiesz? Wątpię żeby 'trolle' sobie grały na serwerze ponad rok/dwa z przerwami i ich profile byłyby czyste, co? Co do kręcenia kół w skuterze, to też jest zwykła wymyślona akcja przez Ciebie i nie wiem co chcesz nią ugrać, ale OK :classic_wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin