Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Gallardo Tows


TheRealKubin

Rekomendowane odpowiedzi

jeHRaVM.pngGallardo Tows to legalnie zarejestrowana mniejsza firma holownicza i transportowa prowadzona przez Lazarusa Gallardo, wcześniej przez Valentino Gallardo; jego dziadka. Początki rodzinnego interesu zaczynały się od 2008 roku, kiedy to pierwszy raz Valentino wraz z synem poszli w tym kierunku po zakupieniu swojej pierwszej lawety za wszystkie zaoszczędzone pieniądze. Od tamtej pory, usługi holownicze były głównym źródłem utrzymania rodziny Gallardo, po dziś dzień ta sama laweta przynosi spore zarobki gdyż usługi holownicze zawsze były dobrze płatnym interesem. Lazarus w dzisiejszych czasach używa social mediów i znajomości by promować swój interes, co znacznie zachęca ludzi do korzystania z jego usług, dodatkowo sam Lazarus odziedziczył po dziadku gadkę i dzięki temu znacznie łatwiej mu jest pozyskiwać więcej stałych klientów.

https://i.imgur.com/0bzrhSh.png

Jest 2023 rok. Przez parę lat interes był nieaktywny, ze względu na Lazarusa, który miał problemy z prawem i wylądował w więzieniu ze względu na liczne pobicia i wymuszenia, które miały związek z jego przynależnością do gangu motocyklowego. Po opuszczeniu więzienia, wrócił do klubu, bez żadnej gotówki. Nie pozostało mu wtedy nic innego jak wrócić do starego dobrego interesu, przeniósł siedzibę pod nowy clubhouse na ulicy Crusade RD. i zaczął działać ponownie. Stara laweta wymagała naprawy, ale dzięki pomocy finansowej ze strony klubu, udało się ją przywrócić do dawnej formy. Lazarus głównie zatrudniał bikerów z klubu, ze względu na znajomości oraz zaufanie, ponieważ był tak głodny gotówki, że używał firmy również do swoich i klubowych interesów. Gallardo Tows poza holowaniem i transportem, zajmuje się też rozbieraniem aut na części i przewożeniem metalu na złomowisko. Gallardo zdał sobie sprawę, że rodzinna laweta może przysłużyć się nie tylko do holowania, ale też transportu i handlu metalem. Dlatego też często skupuje auta, które holuje, następnie rozbiera je i wywozi budę na złom; gdzie dostaje całkiem dobry pieniądz za to. Rozbieraniem zajmują się bikerzy z klubu, którzy mają minimalne pojęcie o mechanice gdyż takie jest tylko wymagane.

 

OOC: Siema, chciałem założyć projekt IC pod grę dla siebie, chętnych graczy i organizacji przestępczej Angels of Death. Nasza rozgrywka IC będzie obejmowała usługi transportowe (pojazdy, towary etc), usługi holownicze, no i rozbiór z wywózką skupionych pojazdów na złom i sprzedawanie z nich części (sprzedaż metalu na złomowisku jest bardzo profitowa). Jak to ma wyglądać w grze? Moja postać jako zarządca, będzie miała różne zlecenia dla pracowników i z tej rozgrywki ic będą powstawały ss'y w temacie. Postanowiłem zachaczyć o ten temat, bo mam w tym duże doświadczenie OOC i mogę tą wiedze przelać do rozgrywki IC. W projekcie biorą udział głównie bikerzy z klubu, ale jeśli ktoś ma zajawkę i chęci to znajdzie się też miejsce dla takiego pracownika spoza klubu, chętnych zapraszam na discord therealkubin. Do gry wybraliśmy garaż na vw0 przy club housie, ze względu na to, że skupiamy tam swoją rozgrywkę.

 

 

 

Postać lidera: Lazarus Gallardo

 

 

Edytowane przez TheRealKubin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin