Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

033. Memphis Tavares i Wayne Breedlove o swoim wspólnym albumie. Breedlove odpowiada na zarzuty: "Kiedyś darzyłem Heather uczuciem i dalej ją kocham, ale jako bliski przyjaciel. Po raz kolejny wróciła do mojego życia, nie mogę być przy tym obojętny."


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

Vv7elTT.png

Kolejnymi gośćmi Luisa Chorosteckiego byli szeroko znani raperzy z Los Santos, Memphis Tavares i Wayne Breedlove. Dwójka artystów z Generation A połączyła siły w nadchodzącym, tajemniczym albumie. Co duet wyjawi na ten temat? Gdzie podziewał się Memphis przez ostatnie miesiące? Co ma Wayne do powiedzenia na temat swojej relacji z artystką Heat?

NKlmlUS.png

Luis Chorostecki mówi: Witamy w kolejnym wydaniu Night American Discussions. Ja jestem Luis Chorostecki, a ze mną dzisiaj siedzi nie kto inny jak Memphis Tavares i Wayne Breedlove, gwiazdy spod szyldu Generation A. Cześć panowie.
Wayne Breedlove mówi: Cześć i czołem. *wyszczerzył się do kamery, pomachał ręką w jej kierunku*
Memphis Tavares mówi: Siemasz, z tej strony Memphis. Dzięki Luis za kolejne zaproszenie, miło tutaj znowu gościć i móc siedzieć na tej zajebistej kanapie.

Luis Chorostecki mówi: Może zacznijmy od tego, dlaczego widzimy was tutaj akurat w tym duecie - oboje pojawiliście się na Alterdome, Breedlove zagrał kilka nowych kawałków. Co i kiedy od was zobaczymy?
Memphis Tavares mówi: Na Alterdome mieliśmy zagrać wspólnie. Niestety Wayne nie odpowiadał termin mojego koncertu, mi nie odpowiadał termin jego koncertu. Od jakiegoś czasu korzystałem ze swoich dni - robiąc sobie małe wakacje.. Musiałem odświeżyć mocno głowę, ale czy mi się to udało, to nie wiem sam.
Wayne Breedlove mówi: Yeah, dokładnie tak jak mówi Memphis.. Nie daliśmy rady zagrać wspólnie przez niepasujące terminy, następnym razem to się nie powtórzy i zagramy o wiele więcej wspólnych koncertów, najprawdopodobniej na wspólnej trasie koncertowej.

Luis Chorostecki mówi: Żadnej zajawki, komentarza na temat wspólnego projektu - zanim przejdziemy do poważniejszych tematów?
Memphis Tavares mówi: Damn, nasz projekt to jest... totalne szaleństwo? Wpadliśmy we dwójkę razem do studia i zaczęliśmy dyskutować o swoich dalszych planach. Miałem wypuszczać solowy album, testowałem około dwustu beatów. Nie mogę tego dokończyć, ostatnio wyrzuciłem kilkadziesiąt demówek. Tak się złożyło, że stwierdziliśmy oboje, że możemy zrobić nasz wspólny krążek.
Wayne Breedlove mówi: Właśnie tak, hah. Mogę zdradzić tyle, że ten projekt będzie świeżością na tej scenie, totalna bomba artystyczna. Nie ma innej opcji, że to nie wypali, dobrana z nas parka.
* Wayne Breedlove brechta.

Luis Chorostecki mówi: Liczyłem chociaż na nazwę, panowie. Ale skoro wolicie nas trzymać w niepewności... Czy ten album na pewno ujrzy światło dzienne, Memphis? Twoi fani nie ukrywali rozgoryczenia, gdy poprzedni projekt został wrzucony do szuflady. Mieliśmy okazję gadać kilka miesięcy temu, gdzie rozmawialiśmy o twoim odejściu od zarządzania. Pojawiałeś się tu i ówdzie, ale w zasadzie - jak sam wspominałeś, miałeś drobną przerwę.
Memphis Tavares mówi: Czy ten poprzedni ujrzy światło dzienne? Czy chodzi ci o nasz wspólny.

Luis Chorostecki mówi: Możemy pomówić o poprzednim i obecnym. Tamten poszedł do kosza? Zdradź trochę więcej, co nie zadziałało?
Memphis Tavares mówi: Nie czuje totalnego vibe na tamten album? On powstanie, o to się nie trzeba martwić ale wyjdzie po prostu za jakiś dłuższy czas.. Nie chce go totalnie anulować i wrzucać do kosza, mam tam skończone około pięciu albo sześciu numerów - ale kończenie go Było totalną katorgą, po prostu.. Korzystałem z dni wolnego - latałem po różnych miastach, sam rozumiesz.
Wayne Breedlove mówi: Nazwa projektu nieoficjalnie jest zapowiedziana, ale jeżeli Memphis pójdzie na to możemy zdradzić nazwę projektu tak oficjalnie.

Luis Chorostecki mówi: To ostatnie pytanie na temat waszego nowego albumu, który najwyraźniej wymaga jeszcze pracy. Kogo jeszcze tam usłyszymy? Więcej starego Memphisa, czy coś nowego?
Memphis Tavares mówi: To bedzie przeplatany Memphis stary i nowy w stylu Wayne Breedlove. Chcemy połączyć swoje gatunki, mamy wspólny język i nie będziecie zadowoleni.\
Wayne Breedlove mówi: That's right.
Memphis Tavares mówi: Tytuł jest w sumie widoczny na PulsePlay. Ludzie wychwycili nowe konto na portalach streamingowych, ale to była koncepcja Breedlove.
Wayne Breedlove mówi: Yeah, yeah.. High.
Memphis Tavares mówi: Love, dokładnie.

Luis Chorostecki mówi: To się okaże, z pewnością usłyszcie recenzję w programie "What In Music Industry" od Daily Globe. Pomówmy o twoich peryferiach, Wayne. Heat, breedlove. Breedlove, Heat. Dużo plotek o romansie, z twojej strony zaprzeczenia. Zaprzeczasz, a mimo to - pół godziny przed programem w internecie pojawił się utwór "Together" - z kontrowersyjną okładką, na której obściskujesz się z Heat. Twoi fani otrzymują sprzeczne sygnały, nie sądzisz?
Memphis Tavares mówi: Stary, co na to Stormi?
* Memphis Tavares rozwalił sie na kanapie, spojrzał na W. Breedlove.
Wayne Breedlove mówi: Czy to romans? Nie sądzę, lecz może to tak wyglądać ze strony słuchacza, ale jest zupełnie inaczej. Słuchajcie łączy nas przyjaźń, powiedzmy.. *spogląda co jakiś czas na Memphis'a oraz na Luis'a* Kiedyś darzyłem Heather uczuciem i dalej ją kocham, ale jako bliski przyjaciel. Po raz kolejny wróciła do mojego życia, nie mogę być przy tym obojętny, uwielbiam ją. Wiem co niektórzy myślą, że jestem skończonym pozerem... To nie tak, daję słowo.

Luis Chorostecki mówi: Dalej ją kochasz? Jak to zobaczyłem, pomyślałem, że to chamska prowokacja - kosztem Stormi. Memphis zadał dobre pytanie, co na to twoja narzeczona?
Wayne Breedlove mówi: Możecie się domyśleć, że nie było zbyt kolorowo, kiedy zaczęły pojawiać się plotki na nasz temat od MASK OFF... Wyjaśniłem sobie wszystko ze Stormi, nie podzieliło to nas i raczej nie podzieli. Ona wie, że ją kocham.
Memphis Tavares mówi: Ja pierdole, powoli się już gubię - nie wiem jak wy.
Wayne Breedlove mówi: Domyślam się, stary.

Luis Chorostecki mówi: Myślę, że Wayne również trochę się gubi. Przeglądałem kilka postów na temat tej całej dramy, tego waszego "wymyślonego romansu". Mówisz, że wyjaśniłeś sobie wszystko z Stormi. Nie ma ona kompletnie żadnych zastrzeżeń? Jeszcze biorąc pod uwagę, że coś cię łączyło z Heat.
A Heat... chyba świetnie czuje się w tej całej sytuacji. Na social mediach żartuje na temat waszych wspólnych dzieci.
Memphis Tavares mówi: Oh damn.
Wayne Breedlove mówi: Ma zastrzeżenia, możesz się domyślić, że jest zazdrosna o Heather.. Nie zmienię tego.
* Luis Chorostecki spojrzał nieco zdumiony na Breedlove, zerknął przez chwilę w stronę Tavaresa.
Wayne Breedlove mówi: Wspólne dziecko to nasz nowy utwór Together. Wszystkie te posty to była promocja naszej kolaboracji.
Memphis Tavares mówi: Ja pierdole, już nie wiem co jest a, a co jest b - shit.
Luis Chorostecki mówi: Fani chyba dostali wystarczający pogląd na sytuację. Niech każdy żyje po swojemu, I guess.

Luis Chorostecki mówi: Poprzedni odcinek Night American Discussions, które prowadziła moja koleżanka, Jocelyn, nie skończył się dobrze dla dwójki artystów z Generation A, Jt Shade oraz Yousef Hawkes. Mieliście okazję obejrzeć? Wytwórnia wyciąga jakieś wnioski z takich "incydentów"?
Memphis Tavares mówi: Szczerze? Jestem w tyle ze wszystkimi rzeczami - poważnie. Na pewno wyciągniemy wnioski, w porę zareagowaliśmy po tym wszystkim.

Luis Chorostecki mówi: Reakcja rzeczywiście była natychmiastowa. Kompletnie odciąłeś się od funkcji zarządczych, Memphis? Masz jakiś wkład w to, kto zawita pod szyldem Generation A?
Memphis Tavares mówi: Proponuje, dosyć często nasi artyści czasami proponują nam ludzi.. Tak jak było w wypadku Kellyego i tego, że to Breedlove go polecił.

Luis Chorostecki mówi: Sprawa rzecz jasna dotyczy śmierci MOB Prince, który został brutalnie napadnięty i finalnie zmarł na wskutek krwotoku wewnętrznego. Princeton zaczynał swoją karierę w Generation A, gdzie doszło między innymi do kolaboracji z tobą, Memphisie. Później wasze drogi się rozeszły, doszło do transferu do 101 records. Mieliście w ostatnim czasie jakiś kontakt z z Princem? Ta sprawa w jakikolwiek sposób was dotyka?
Memphis Tavares mówi: Uważam, że to wielka strata dla świata muzycznego.. Nie ukrywając, Prince wszedł na wysoki poziom w swojej karierze.. To był mój kumpel, tak samo jak Wayne.. Jego śmierć mnie dotknęla - tak jak reszte.
Wayne Breedlove mówi: Tuż przed jego śmiercią, nasze relacje nieco upadły przez jego partnerkę Chloe Cruz, a jak wiadomo nie po drodze było mi Chanel przez ostatnie miesiące. Żałuję, że się pokłóciliśmy i nie rozeszliśmy się w przyjaznej atmosferze. Rest in Peace Prince. Ostatni raz widziałem go w dniu jego śmierci na koncercie w klubie. To nasze ostatnie spotkanie.
* Wayne Breedlove przejechał dłońmi po swojej twarzy.

Luis Chorostecki mówi: Generation A przez okres swojego istnienia urosło do przedsiębiorstwa o imponujących zasięgach. Biorąc pod uwagę zachowanie Jt Shade i Hawkesa, zamierzacie weryfikować proces "rekrutacji" nowych artystów? To wciąż tylko muzyka i zajawka, gdzie dajecie szansę każdemu - czy biznes i kasa, gdzie jednak brand risk ma znaczenie?
Nie ukrywajmy panowie, duża część raperów wywodzi się z ulicy.
Memphis Tavares mówi: Wszystko ma swoje znaczenie w muzyce. Sam licze na to, że sprawcy postrzału MOB PRINCE zostaną znalezieni. Uważam, jednak, że trzeba będzie stu procentowo weryfikować ludzi.
Wayne Breedlove mówi: Dokładnie tak jak mówi Memphis.

Luis Chorostecki mówi: Na sam koniec. Chcecie rzucić w eter jakiś przekaz? Kiedy widzowie mogą spodziewać się premiery albumu?
Memphis Tavares mówi: Do końca miesiąca pojawi się nasz jedyny singiel promujący album.
Wayne Breedlove mówi: Yeah, przez ostatnie sytuację, które pojawiają się w tym biznesie jestem zdania, że muzyka powinna łączyć, a nie dzielić.. Jestem bezsilny, gdy widzę jak ktoś odchodzi z tego świata przez jakieś prywatne spory.

Luis Chorostecki mówi: Moimi goścmi byli Wayne Breedlove oraz Memphis Tavares, a to było Night American Discussions. Dzięki panowie za wizytę, z niecierpliwością czekamy na wasz album.
Wayne Breedlove mówi: Peace and Love.

banner.png

Edytowane przez Ozianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Heather przeczytała artykuł i przejęta kilkoma sprawami na raz - artykułem nt. Breedlove i ich rzekomego romansu, ciężkim stanem chłopaka, plus własnym projektem, o którym musi dać znać swoim fanom, umieściła pod wywiadem krótki komentarz odnośnie fake newsów o śmierci artysty. Czuje na sobie niesamowitą presję przez ostatnie wydarzenia. Ma ogromną nadzieję, że to nie będzie ostatni wywiad jej bliskiego przyjaciela. Przesłała Stormi w komentarzu wsparcie duchowe, chcąc pokazać dziewczynie, że ma dobre zamiary.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin