Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Doozan] Camel235


Camel235

Rekomendowane odpowiedzi

  • Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/19751-camel235/
  • Nazwa postaci, na którą nałożono karę: Zayen Taylor.
  • Rodzaj kary: Ban
  • Powód nałożenia kary: Odwalasz po zamknięciu organizacji.
  • Członek ekipy nakładający karę: @doozan
  • Wyjaśnienie sytuacji: 

    Siema. Chciałbym apelować o usuniecie kary lub jej zmniejszenie uważam ze moje zachowanie nie było aż takie, żeby dostać bana na dwa miesiące a więc przejdźmy do sedna a więc około godziny 01:30 grałem sobie z ziomkiem była to pora gdzie nie było nic to robienia oprócz kręcenia małej gierki w dwójkę a więc ja z kolega stwierdziliśmy że ubierzemy się w zielone płaszcze oraz spodnie jak w czapkę (powyżej id100) pojechaliśmy o godzinne 01:45 na Vespucci zobaczyliśmy że otwarty jest sklep (smoke of the water) była tam grupka ludzi około 6 osób chcieliśmy kupić coś do zapalenia tytoń/zioło mówiliśmy ze znajomym amatorskim Rosyjsko-podobnym pismem grupka ludzi odgrywali, że nas nie potrafią zrozumieć ja wtedy byłem AFK całą rozmowę prowadził mój ziomek wtedy jak wróciłem z AFK jak mój ziomek wyszedł z inta oni powiedzieli coś w styl do mojego ziomka (wypierdalaj ruska szmato) powiedziałem mojemu znajomemu wszystko IC wróciliśmy tam mój kolega powiedział do tego ziomka co go obraził, że może pójść z nim za zaułek, jak osoba która go obraziła wyszła napisała chyba na @1, żeby reszta wyszła i z intka wyszła nagle cała reszta kolesi i mój kolega powiedział, że jak chcą to załatwić to nie pójdą za nami i całą grupką poszła jak cała ekipa z smoke od The water poszła za zaułek no naradzali się chyba na @1, bo nic na czacie IC nie było widać nad głowa nikogo, że szepcze i po około 5 minutach rozmowy powoli dochodziło do bójki między nami a ekipa z smoke of the water, wtedy mój kolega odegrał /me wpycha rękę do płaszcza ekipa z smoke of the water nic sobie z tego nie zrobiła, jak już trójka odegrali że wchodzi w nas z łapami to kolega wyciągnął broń najpierw mierzył do nich nic z tego nie zrobili jak reszta zobaczyła broń z grupki to dołączyła się do bójki wtedy mu kolega odał strzały w jedna osobe i dopiero wtedy uciekli po 30 sekundach my też uciekliśmy autem po 2 minutach dostałem bana ja i mój kolega za Odwalanie po zamknieciu organizacj.

  • Ewentualne screeny/świadkowie: N/A

Edytowane przez Camel235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin