Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Salon Fryzjerski] ATM Hairdresser&Barber


Pocztufka

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png.5f04446e2bd5070e00827ffb4d9fe661.png

ATM Hairdresser&Barber - salon fryzjerski który został założony u schyłku 2018 przez Sophie Maleyiko. Miała ona profesjonalne podejście do salonu co przełożyło się na sporą ilość stałych jak i nowych klientów. Pieniądze które zarabiał salon starała się w dużym stopniu odkładać na przyszłość swojego syna Kinny'ego którego od małego wychowywała sama - a on sam chciał odziedziczyć w przyszłości biznes po matce, która się na to zgodziła. Salon w swoich czasach świetności potrafił zarobić nie małe sumy pieniędzy które Sophie wkładała w małe remonty lokalu, nowy sprzęt oraz premie dla najlepszych pracowników. W tamtej chwili na pierwszym miejscu stawiała nie siebie lecz pracowników i rodzinę która pomagała jej w trudnych chwilach a zwłaszcza przy wychowywaniu Kinny'ego. Sophie nie miała żadnych przeciwskazań aby Kinny przejął lokal ponieważ od małego podłapał chęć strzyżenia ludzi a matka mu w tym tylko pomagała i uczyła go od małego tego fachu.

2023 - Kinny przejął biznes po matce i obiecał że jej nie zawiedzie co do jej decyzji. Babcia na początku miała sceptyczne nastawienie co do prowadzenia biznesu przez Kinny'ego ponieważ nigdy nie wyobrażała go sobie w roli właściciela lecz Kinny bez zastanowienia zrzekł się przy matce i babci że da z siebie wszystko i przy nim biznes odzyska stare czasy świetności, chce na pewno robić co jakiś czas remonty lokalu aby zaskakiwać stałych i nowych klientów oraz zebrać dużą lecz zaufaną ilość pracowników. Po przejęciu biznesu Kinny bez wahania wydał swoje zarobione pieniądze na remont lokalu oraz wprowadził swoje zasady. Widać że biznes powstaje na nowo lecz z starym zaufaniem i Kinny daje sobie w tym radę. Babcia zauważyła że myliła się co do Kinny'ego bo myślała że biznes ten za bardzo go przytłoczy, lecz widać że stawia on na pełen profesjonalizm i podchodzi do salonu na poważnie z chęcią dalszego rozwijania biznesu przejętego po matce.

 

LOKALIZACJA

Spoiler

 

Del Perro - Red Desert Ave

lokacja.thumb.png.f2e009e0d87c889683831efd71cf58d0.pnglokacjamapa.png.4a052684f773d04dd2f1004d191d5fe9.png

 

OOC

 

Spoiler

Hejo znowu ja! jak wiecie próbowałem już z coffee shopem i klubem a teraz spróbuję swoich sił w Salonie fryzjerskim bo zobaczyłem że jest aktualnie zapotrzebowanie na tego typu biznes. Będzie on otwierany często(najpewniej codziennie) bo mam wielkie chęci do wystartowania ze swoim pierwszym biznesem - co do poziomu RP to z mojej strony nie zawiodę a na pracowników będę miał oko. Na początku nie zamierzam się skupiać na zarobkach, lecz nie oszukując się każdy chce coś zarobić więc będę na początku będę starał się wkładać większość w biznes typu premie/interior/reklamy ale wiem też że to przyjdzie z czasem. Myślę że was nie zawiodę i liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam. Pograj pierw w danej branży zanim zajmiesz się własnym biznesem. Twoja postać głównie ukierunkowana jest w stronę bycia mechanikiem niżeli menadżerem salonu fryzjerskiego. Nie mówie tu o spójności IC bo da się to zakręcić, lecz bardziej o obeznanie się z tą branżą. Nie mam co do ciebie pewności, a sama aplikacja nie jest estetyczna. Porównaj ją z innymi. Nie skreślam Cie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin