Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kuzyn] V3lti


V3lti

Rekomendowane odpowiedzi

 


Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Toksyczność, wyzywanie
Członek ekipy nakładający karę: Kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji:

Siemano, serio długi czas temu dostałem bana od Kuzyna, którego bardzo przepraszam za zachowanie. Dokładnie to za zwyzywanie go podczas akcji, ale panowały mną duże emocje, w skrócie to powtarzaliśmy jakąś akcje któryś raz, i już po prostu byłem przemęczony. Tak samo przepraszam Kuzyna za to co pisałem potem do niego na dc, ale nie rozumiałem po prostu czemu dostałem bana na aż tak długi czas bo było to 1000 dni, parę dni temu próbowałem się skontaktować z kuzynem z innego konta dc. Mam nadzieje że weźmiecie to pod uwagę ponieważ mam dość spory sentyment do serwera. Grają tam moi koledzy, i chcialbym sie do nich przylączyć. Jako że bana dostałem spory czas temu, i odpuścilem sobie z altem,  niestety zapomniałem swoich haseł. Wpłynęło to na to że nie mam dostępu na konto na którym posiadam bana, aczkolwiek mam nick tego konta, wiem że podchodzi to pod MK, ale nie zgłaszam nic przeciw aby tamte konto zostało usunięte,  jak mówiłem mam dość spory sentyment do serwera i chce wrócić jeszcze raz przeżyć tą przygode. Mam nadzieje że apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie oraz jeszcze raz przepraszam Kuzyna za moje zachowanie.

To nick do konta z banem na którym mi zależy ogarnąć ub : Elven2314image.png.f1b7ca55745e6579b31c7f2fbc653cba.png

Edytowane przez V3lti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin