Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02/08/23] [LIVE] Maxine Koci (@maxinekoci)


sleepwalker

Rekomendowane odpowiedzi

U6Zvqua.png **W wieczornych godzinach na oficjalnym profilu Maxine Koci, pojawił się live zorganizowany przez artystkę oraz jej partnera Paulo Rodrigues'a. Podczas livestreamu parka odniosła się do ostatnich plotek oraz zdjęć, które pojawiły się na Internecie z ich udziałem.**

                                                                                                                                                        

 **Poprawiła się na kanapie, następnie zerknęła poza obiektyw telefonu, jakby na kogoś czekała, po chwili poklepała miejsce obok siebie**

**Na kanapie zasiadł Paulo, natomiast po chwili parka spojrzała w stronę obiektywu, witając się z ludźmi, którzy dołączyli do live'a**

M: Cześć Wam, postanowiliśmy z Paulo zorganizować mały live, który będzie odpowiedzią na nurtujące Was ostatnio pytania... Chcemy abyście poznali naszą wersję wydarzeń i mieli świadomość co ostatnio się wydarzyło.

**Sięgnęła po szklankę z wodą, upijając trochę wody, po chwili zerknęła na Paulo, kontynuując wypowiedź:**

M: Jak wiecie, ostatnio zrobiło się głośno o rzekomym rozpadzie naszego związku, o idiotycznej plotce, która opanowała internet, przedstawiając informacje, które nigdy nie miały miejsca. Staram się nigdy nie reagować na takie zaczepki, na bzdury, które pojawiając się w różnych tabloidach... Ale nie mogę zostawić tego bez komentarza, jeśli chodzi o nasze życie prywatne, które zostaje wystawione w takiej sytuacji na próbę.

**Paulo zerknął na partnerkę po jej słowach, zaraz dodając od siebie:**
P: Każdy, kto mnie zna i obserwuje to wie jakie mam podejście do takich sytacji; pojawiło się wiele komentarzy w stylu "PAULO! Po co to komentujesz?", ale nie kreuje się na zadufanego głupka, który myśli, że nie musi się z niczego tłumaczyć, czy nie ma prawa komentować. Bawią mnie takie komentarze i artykuły, więc gdy mam ochotę wtrącić swoje trzy grosze to to robię i nie zwracam uwagi na to, czy robię dobrze, czy nie... Nie jestem zależy od kogoś i nigdy nie będę, a komentować mogę wszystko, co mi się podoba.
 

**Maxine nachyliła się w stronę telefonu, poprawiając go lekko, zaraz wróciła na swoje miejsce, łapiąc pod ramię partnera**

M: Kochani... Bycie osobami publicznymi, zawsze mierzy się z jakimiś konsekwencjami, każdy przywiliej ma również drugą stronę medalu. Między mną i Paulo wynikł ostatnio mniej przyjemny czas w naszej relacji, który postawił nas przed pewnymi pytaniami. Chcę Was zapewnić, że mimo zdjęć, które widzieliście w ostatnim czasie w Internecie - razem nie poddaliśmy się złemu momentowi, starając się jak najszybciej pracować nad problemem, który nas dotknął.


P: Dokładnie jest tak jak mówi Maxine. Informowałem was w swoim ostatnim poście o tym, że w każdym związku dochodzi do takich momentów i to jest całkowicie normalne, a to, że ktoś uchwycił ten niezbyt ciekawy moment to nie było zależne od nas - sprawa na tyle stała się publiczna, że wręcz musieliśmy odnieść się do tego tematu, bo nie mieliśmy życia; wiele zapytań, dm'ów i fałszywych artykułów, które wprowadzają fałszywe informacje, a co najgorsze spore grono ludzi w to wierzy.

**Paulo przeciągnął się na kanapie, bacznie kierując wzrok w stronę obiektywu telefonu, co jakiś czas zerkając na Maxine** 

M: Chciałabym również sprostować sprawę dotyczącą postu z niejakiego portalu NO LIES, który zarzucił mi tak wiele złego... Nigdy sytuacja "zdrady" nie miała miejsca, natomiast Internet zaczął wrzeć od plotek... Wychodzę z założenia, że tylko winny się tłumaczy i tego zawszę się trzymam, ale ilość pytań z Waszej strony skłoniło mnie do tego, abym odpowiedziała Wam osobiście na temat farsy związanej z całą "zdradą".
 

P: No niestety... Wiem doskonale, że Maxine oddziela życie prywatne od zawodowego i stara się unikać takich sytuacji, ale te zdjęcie i artykuł wywołało taką burze, że sam musiałem się do tego odnieść. Jak mówiłem już wcześniej - bawią mnie takie rzeczy, ale doskonale wiem to, że takie artykuły powstają po to, aby wybić swoje portale i nakręcić nagonkę na kogoś, a co najgorsze to chwilę po tej plotce w kierunku moim i Maxine powstała kolejna plotka o Chase Love, gdzie prosili perfidnie o like, a gdy osiągnął cel to przedstawią jakieś sfałszowane dowody - szkoda gadać!
 

**Parka zerknęła na siebie, uśmiechając się szczerze w swoją stronę, zaraz wracając wzrokiem do obecnych na ich wspólnym live**

M: Na sam koniec chciałam tylko dodać od siebie... Pamiętajcie, że ludzie mogą odebrać Ci wszystko, ale nigdy nie odbiorą Ci prawdy, to ważna dla mnie zasada, którą chciałam się z Wami podzielić. **zerknęła na Paulo, całując go w policzek** Dzięki, że z nami byliście, niebawem usłyszycie mój najnowszy projekt, którego nie mogę się doczekać!
 

P: Mamy nadzieję, że takie sytuacje nie będą miały już miejsca, bo jest to męczące, serio! Mamy ostatnimi czasami sporo na głowie, a ta sytuacja zmusiła nas do tego, aby przeprowadzić taki materiał jak dziś, bo telefon dzwonił co kilka minut, a jak już wcześniej mówiłem mamy przed sobą gale The Champion's Clash, które odbędzie się w TĄ sobotę o godzinie 19:30, więc zapraszamy was na Paradise Island! 

**Przy końcówce live'a parka jeszcze odpowiedziała na trochę pytań użytkowników obecnych podczas małego wydarzenia na Insta Maxine, finalnie po godzinie, kończąc cały livestream**

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie.


 

 

Edytowane przez sleepwalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin