Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA / Doozan] Stufka


Stufka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: John Cambel

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada

Powód nałożenia kary: Pracownik trzech biznesów, chodzący po vespucci z kijem na plecach, dodatkowo handlujący bronią. Przemyśl kreację postaci.

Członek ekipy nakładający karę: doozan

Wyjaśnienie sytuacji: Wracając z motelu Vespucci miałem na sobie kij bejsbolowy. Szedłem w stronę spawna na parking który jest za spawnem bo tam miałem spawn pojazdu do którego miałem odnieść kij, po drodze klasycznie byłem się przywitać z taxowkarzami na taxi zone przy spawnie. Jeden z nich (nie pamiętam czy był taxowkarzem czy tylko sobie tam siedział) powiedział do mnie, że fajny kij i czy nie dam mu rady takiego skokowac albo jakiegoś scyzoryka, i odpowiedziałem mu czy od razu dziewiątki nie chce. Moja postać nie miała zadnego powiązania z Crimem jedyna bronią jaka miałem to taka z kanjo która kupiłem z komisu samochodowego, lecz po tygodniu dwóch sprzedałem osobie która się pytała ludzi czy ktoś md jakąś bron, mi była kompletnie nie potrzebna więc wiadome było, że od razu się zgłosiłem. Wiem, że to co zrobiłem na vesp nie było dobre bo mogłem go po prostu zlać powiedziałem z tą dziewiątka dość ironicznie. Wiem, że moje kary nie są przekonujące ale nie ma tam już żad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin