Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06.08]Dee Gee - John Gotti


Michigoon

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 6 sierpnia na kanał Dee Gee po przerwie wrzucony został utwór John Gotti w odbiegającej od starego Dee Gee stylistyce. Artysta ponownie dał o sobie znać za sprawą wygranej bitwy freestyle w klubie Palais Royale. Godzine przed publikacją odpalił on livestream z Listening party na którym zatrzymano jego znajomego Scott Ning, po wyprowadzeniu go przez ochrone raper relacjonował impreze i pokazał sie między innymi w towarzystwie Hoodstar czy Orlando Dalore promując jego nowy numer na przemian ze swoim. Raper zmienił swoje flow i klimaty - utwór w porównaniu do ostatnich produkcji jest agresywny, przepełniony nienawiścią.**
 


TEKST

Spoiler

[Verse 1]
Po pierwsze dziwko urodziłem sie na wojnie
Szczekasz w sieci pochwal sie gdzie był twój pistolet
Sto koła przy sobie, chciałbyś wejść w moje air force
Zrobie to tak jakbyś był moją dziwką
Tam skąd pochodze nie stronimy od wojny
Skopią ci dupe moje białe air forcy
Nie masz tego co ja, po co otwierasz ryj do czarnucha
Naprawde, pizdo - jesteś jedynym który problemu tu szuka
Widzisz mnie w LS, jestem tu topką wśród raperów
Ale w tym wozie nie ma raperów, on jest pełen przestępców
Przemyśl to wszystko, czy te problemy są na twoją głowe
Ponury żniwiarz dosięgnie każdą jedną ciote

[Chorus]x2
Nowy John Gotti, mam strzelców którzy rzadza w tym mieście
Czarnuchu, jestem królem z ulicy, nadal nie wiem kim ty jesteś
Pippy-longstocking przy mnie, czarnuchu wieczorem wpierdole cie jak ramen
Jak nie robisz tego dla forsy to powiedz na chuj podbijałeś?

[Verse 2]
Widzisz go na miescie, hit em up - nowy 2pac
Zawsze jestem ze sprzętem, uważam na ruchach
Nie masz głosu na osiedlu, więc uderzasz na social media
Wystarczy pare dni i mój kark w jego diamentach
Uważaj na plecy jak igrasz z moją forsą 
Na mieście jest gorąco dlatego nie rozstaje sie z procą
Odpalam demon-time więc módl byś sie nie nawinął
Nie patrze na świadków, spale cie wraz z twoją świtą
Zimny diabeł wrócił by rozgrzać to piekło
Posłałem go na dno, pewnie teraz szuka nemo
Za posty w sieci pochowam go razem z drugą pizdą
Debil stracił całe życie udając na socialach Deebo
Między nami - wiem, że nie zarobiłeś tej forsy na trapie
Całe Santos od dziś wie, że jesteś chuj, a nie hustler, ugh

[Chorus]x2
Nowy John Gotti, mam strzelców którzy rzadza w tym mieście
Czarnuchu, jestem królem z ulicy, nadal nie wiem kim ty jesteś
Pippy-longstocking przy mnie, czarnuchu wieczorem wpierdole cie jak ramen
Jak nie robisz tego dla forsy to powiedz na chuj podbijałeś?

[Outro]
Cholera, czarnuchu, Nowy John Gotti, mam strzelców którzy rzadza w tym mieście
Cholera, Czarnuchu, jestem królem z ulicy, nadal nie wiem kim ty jesteś
Czarnuchu, Pippy-longstocking przy mnie, czarnuchu wieczorem wpierdole cie jak ramen
Cholera, czarnuchu, Nowy John Gotti, mam strzelców którzy rzadza w tym mieście
Czarnuchu, Jak nie robisz tego dla forsy to powiedz na chuj podbijałeś?


PROMOCJA I WYDATKI
 

DANE
 

Spoiler

Imie Nazwisko / profil: Daijon DEE GEE Jacks
Numer Konta: 0422154872
Wytwórnia: Brak
Management: Brak


 

Edytowane przez Michigoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**vigen petrosyan zastanawia się gdzie był pistolet d. jacks podczas masakry w vinewood hills**

Michigoon lubi to

Dr. Stanislav Semtex był mało znanymi zamkniętym w sobie fizykiem kwantowym, mieszkającym w Pradze, który posiadał błyskotliwy umysł i głęboką pasję do zrozumienia skrytych tajemnic wszechświata. Jego ciągła samotność, doprowadziła go do zbudowania własnego twierdzenia, że tylko on może zrozumieć tajemnice ludzkości, co powodowało, że stawał się on coraz bardziej sfrustrowany niezdolnością istot na ziemi do zrozumienia zawiłości mechaniki kwantowej. Jego starania wyjaśnienia światu potęgi kwantów, na nic się zdawały, ponieważ ówczesna burżuazja nie brała jego teorii na poważnie. Stanislav czuł, że nikt go nie słucha, ponieważ jego głos według niego, nie był wystarczająco słyszalny. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wybrał najbardziej radykalną drogę z możliwych, mianowicie, drogę socjalnego terroryzmu. Stanislav postanowił, że odbierając ludziom dostęp do pieniędzy, może wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak traktuje go społeczeństwo i przy okazji udowodnić zainicjowanymi wybuchami, że zasługuje on na szacunek, jako fizyk kwantowy. Dr. Semtex zdecydował się paradoksalnie wysadzić wszystkie bankomaty w polskim Cieszynie, gdzie zamieszkał po porzuceniu pracy na Czeskim Uniwersytecie Narodowym. Fizyk spędził 24 dni, planując i przygotowując się do ataków, upewniając się, że ilość i jakość zastosowanych materiałów, da mu zakładany, spodziewany efekt.
Stanislav ostatecznie przeprowadził ataki terrorystyczne w całym Cieszynie, również tym czeskim, które finalnie spowodowały wiele zniszczeń i chaosu, jednak i tym razem nie udało mu się udowodnić ludziom swoich przekonań, ponieważ jego projekt okazał się mieć odwrotny efekt, gdyż ludzie, zamiast uciekać w strachu i popłochu, zaczęli pełni euforii, walczyć na ulicach o latające po mieście banknoty. Z tego powodu Stanislav postanowił nie ujawniać swojej twarzy, również specjalnie powołanej komisji krajowej w celu ustalenia sprawcy, nigdy nie udało się wpaść na jego trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dee Gee po siedemnastej odpalił transmisje LIVE na swoich SM. Poruszał się po swoim home-town w pojedynke. Zapowiedział on nadchodzące ruchy min. wstępny plan debiutanckiego koncertu, wspominał o /mocnych graczach/ z którymi w niedalekiej przyszłości planuje współprace. Na koniec transmisji puścił parę kawałków i bumpował swój nowy numer "JOHN GOTTI" wśród obecnych fanów.**
 

Spoiler

live.png?width=380&height=676

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**SolitarioSonido kojarząc ksywe rapera z ostatniej bitwy freestyle na której się pojawił, obczaił numer Dee Gee z ciekawości zostawiając tym samym like i komentarz. **

**DAMN.. nietypowe flow.. keep it up nigga**

Michigoon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin