Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/5element] sugarhill zdyni


ZDYNI600

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4760-sugarhill-zdyni/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Samuel Quintero
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: Podnoszenie itemów ze swojego ciała po PK (?) Tłumacz się w apelacji
Członek ekipy nakładający karę: 5element
Wyjaśnienie sytuacji:  Cześć, chciałbym apelować od kary i przeprosić za jakby nie patrzeć wykorzystywanie bugów w skrypcie. Faktycznie jest to dosyć głupia rzecz lecz jednak naruszająca regulamin oraz sens skryptu PK. Nie widzę sensu bronienia się ponieważ wina należy w 100% do mnie. (zostałem zaatakowany, dostałem pk bo osoby które wbiły mi je nie mogły pogodzić się z faktem, że zamiast zostać obrabowany uciekłem zanim mieliśmy jakąkolwiek interakcje.) Odnoszę skruchę za mój błąd i idiotyzm, nie ukrywam chciałbym zagrać na tej postaci wątki które miałem w planach, wszystkie rzeczy czyli narkotyki które powinienem stracić oddam.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Spoiler

Zrzut_ekranu_2023-08-07_014123.png(W torbie nic nie miałem, a jak miałem to oddam)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin