Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mith] sixtyy


sixtyy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/22322-sixtyy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cole Brooks
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 

Nieodpowiednie odgrywanie postrzelenia drugiej osoby. Po postrzeleniu osoby, czekasz kilka metrów w aucie w zaułku, a po chwili wracasz do postrzelonego by pisać głupie teksty na czacie OOC


Członek ekipy nakładający karę: @Mith
Wyjaśnienie sytuacji: Koło godziny 20, ziomek z ktorym gralem zadzwonil do mnie mowiac, ze jest ustawiony na bójkę z jakimś /białasem/, zaoferowalem, ze iz posiadam bron moge go obstawic na wypadek gdyby goscie wyjeli noze. Po przyjezdzie na miejsce miala miejsce jakas akcja departamentu, wiec zmienilismy miejsce i pojechalismy w uliczke, w tej wlasnie uliczce podczas /rozmowy/ jeden z napastnikow wyciagnal bron, jako iz bylem tam, zeby chronic goscia, do ktorego celowano oddalem strzaly i sam poległem, grając przy tym najpierw, że zostałem postrzelony a później, widząc że PD nie ma zamairu przyjechac odegralem ze zgarnal mnie EMS i podjechalem czekac na ziomka, ktory zostal postrzelony chwile pozniej i tez lezal na bw. Podczas czekania podszedlem do goscia, ktory zostal postrzelony przeze mnie i napisalem jakies glupie /b, po prostu chcac zachowac ooc totalnie spoko vibe z gosciem mimo, ze doszlo do strzelaniny. Racja, ze ta sytuacja byla glupia i, ze nie powinienem tak zrobic, to jednak zachowalem sie tak a nie inaczej. Podczas próby wyjasnienia tego gamemaster po prostu wkleil mi blokade, nie piszac ze mna zbyt duzo. Jestem swiadom ze nie wygladalo to najlepiej ani najlepiej nie postapiłem, jednak mimo tego ze na postaci mialem ledwo 20h to zakrecilem juz duzo fajnych watkow, ktore chcialbym kontynuowac, a jest to moja pierwsza kara i spotkanie z administratorem, wiec chcialbym dostac szanse na kontynuowanie gry na tej postaci, moge zgodzic sie na usuniecie broni i przyjecie jakiegos dluzszego AJ.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin