Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Przedłużanie napadu przed restartem serwera, nie chciał oddać wszystkich pieniędzy.


Hrabia MonteCristo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/22538-hrabia-montecristo/

Link do konta oskarżonego: Nick postaci IC podam bo nie mogę go znaleźć na forum: Noah Hill

Powód składania skargi: Przedłużanie akcji, żeby był restart serwera, a później nie wbił do gry.

Wyjaśnienie sprawy: Wygląda to tak, że chciałem sobie w nocy zgarnąć jakiś loot-grab i na moje szczęście jak szukałem ofiary jeżdżąc po mieście rzucił mi się w oczy gość przy bankomacie na motocyklyu, zajechałem do niego jak już wsiadł na swój motocykl, wysiadłem z auta i wymierzyłem w niego broń grożąc mu, że dostanie kulke jak nie odda mi wszystkich swoich pieniędzy, nastepnie czekałem na jego reakcje  jakieś 5 minut zanim odegra ciągle włączał i wyłączał chat, ((kiedy do niego podjechałem był alert o restarcie za 6 minut)) kiedy już byłem zdenerwowany jego przedłużaniem chciałem pospieszyć akcje, gdzie nagle zaczął pisać oc, następnie podał mi 1100$ twierdząc, że IC ma przy sobie tylko 1100$ bo skryptowo ma więcej a tak to on trzyma pieniądze w motocyklu, następnie zadział się restart serwera, gdzie wbiłem potem do gierki i już go nie widziałem.

Wszystko to wydarzyło się dnia  [10.08.2023 03:52] -można sprawdzić logi z tego dnia

Dowody

logi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin