Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08.10.23] littlegunslinger - where did she go? & near pearly gates


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**W okolicach północy 10 sierpnia na proflu soundcloud littlegunslinger, oraz na fanowskim profilu vTube Aishy Huxley pojawiły się dwa dość proste utwory. Tak jak zawsze materiały wydawane pod pseudonimem 'littlegunslinger' są w gorszej jakości dźwiękowej i dziewczyna traktuje je dość pobocznie i jako czystą zajawkę - tak jest też w przypadku dzisiejszych utworów. Po warstwie lirycznej bardzo łatwo można rozpoznać, że została nagrana po wydaniu debiutanckiego krążka influencerki nazwanego 'hostage', utwory nie odbiegają aż tak bardzo od klimatu i tematyki LP dziewczyny, jednak czuć, że próbują powoli odchodzić od wcześniejszego schematu. Okładka obu materiałów nawiązuje do klimatów dzikiego zachodu, tak samo jak zdjęcie profilowe, które ostatnio pojawiło się na profilach społecznościowych dziewczyny. Czy to zdjęcie było ściśle związane z tym materiałem? Czy to zapowiedź jakiegoś innego projektu, lub uchylenie tajemnicy związanej z EP Aishy, która do dzisiaj nie ujrzala światła dziennego? Tego na ten moment nie wiadomo i jedyne co pozostaje to spekulacje, a jedyne co jest pewne to powrót dziewczyny do wydawania swojej muzyki.**

 

Tekst: 

Spoiler

[Verse]
Trumna już otwiera się
Wychodzi słońce, gdy znów wstaje dzień
A śmierć odchodzi, nie wiem gdzie
Oślepa swiatło mnie gdy idę ciągle
Przedzieram się długo szukając jej
Ona odeszła, ale nie wiem gdzie
Gdzie jest Aisha? Nie mogę znaleźć jest
Gdzieś uciekła, a ja wiecznie szukam jej

Tekst:

Spoiler

[Verse 1]
Czuję ciepło znów
Bo w oddali widzę raj
Piotr mnie wita już u bram
A anioły wzrokiem lustrują mnie

[Pre-Chorus]
Trafiłam tu, bo zgubiłam siebie
Już wiem jak to jest być w niebie
Gdy jak Lucyfer wrócę nie poznają mnie

[Chorus]
Śmierć to był mój brat, a teraz jestem u jej bram
Zamiast gorzka być, zdaję się być okej
Znów zgubiłam się

[Outro]
Czuję ciepło znów
Bo w oddali widzę raj
Znów goni mnie śmierć
Bo zgubiłam się u bram
Zgubiłam się
Zgubiłam się

Info OOC:

Spoiler

Nagrywki

Materiał promocyjny - nie podlega wycenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin