Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kuzyn]


Radek Krokodyl Zabujca

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20417-zabvjca/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Zahar Kuzmina
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ; Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Gangster po cywilu, wraz z trojka znajomych. Nie rob tak wiecej.
Członek ekipy nakładający karę: Kuzyn


Wyjaśnienie sytuacji: Czesc, dnia 10.08.2023 moja postac (Zahar Kuzmina), wrzuciła kontrowersyjny post na Liveinwader w którym szczerze hejtuje jeden z klas/typów/odmian (?) pojazdów. Wykłócała się tam z postacią Chris_Walker, który bronił danej odmiany aut - sprzeczki słowne zamieniły się w rękoczyny, gdy Chris_Walker zaproponował spotkanie w cztery oczy - podając przy tym lokalizację całego zdarzenia, Zahar bez zawahania ruszył "do boju" biorąc ze sobą swoich kumpli. Stawili się na miejscu, w umawianej godzinie itp. Zahar wymienił pare zdań z Chrisem, i rozpoczęła się bójka w której obrońca JDM poległ. Niefortunnie, na parkingu był patrol SAHP który widząc całą sytuacje - postanowił natychmiastowo zareagować. Trzech rusków zaczęło uciekać, SAHP ruszyło za nimi. Zahar biegnąć deptakiem został postrzelony, i powolnie wykrwawiał się leząc. (Tak wyglądała nasza gra - Była to zwykła bójka, która zakończyła się postrzałem przez San Andreas Highway Patrol) Moim zdaniem, nie było tutaj zadnego złamania regulaminu pokroju "Gangsterka po cywilu". Nikogo nie okradłem, nikogo nie postrzeliłem, nie udawałem zadnego gangstera - zrobiłem to co miałem zrobić. Postać Zahara od wielu tygodni ubolewała z problemami psychicznymi - Co udowadnia ostatnia akcja na czerwonym dzwigu, Mały Seul (09.08.2023) W której postac chciala z niego skoczyc, lecz oficerowie lokalnego departamentu ją zatrzymali i sciagneli siłą, co za tym idzie - Zahar był łatwy do sprowokowania, bo idąc jego tokiem myslenia "Nic mu nie zostało, mozna skakac z mostu". Pozdrawiam, i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. 

Ewentualne screeny/świadkowie:


 image.png.511d57a17d4d866ad111670418214686.png

image.png.2b7dc289a586b228e625110c9ec27282.png

image.png.5822bab3bb1a01d1d66e3210cfa2a7d0.png

image.png.c864cdb0dffbe48ce365048546db28d0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z dwojka swoich znajomych bez panelu wbiliscie bw graczowi SAHP i pozniej chcieliscie go okrasc, dodatkowo cala wasza trojka odwalala juz wczesniej na co wypowiedziec sie moga inni administratorzy serwera. Jeszcze jedyna z osob, ktora zrobila najmniej przewinien, wiec na moje mozna zdjąć kare, w zamian za inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nikogo nie probowalem okrasc, ani nikomu nie wbiłem BW. Wczesniej zadne odwalanie nie mialo miejsca. Po krótce mówiąc, wrzuciłeś mnie z innymi do jednego worka bez jakiegokolwiek przeanalizowania sytuacji.

Edytowane przez Zabvjca
pdwpdwtato lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin