Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

11.08 [Live] Stormi


NaZeL

Rekomendowane odpowiedzi

**11 Sierpnia o godzinie 18:00 Stormi odpaliła live na swoim profilu instagram. Transmisja odbywa się w kuchni podczas gotowania kolacji.**

**Stormi oparła telefon o ścianę, skierowała kamerkę na siebie. Pomachała w stronę telefonu, uśmiechnęła się do niego**

Stormi: Cześć wszystkim, totalnie nie mam pomysłu na ten live, ale nudzi mi się więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Przynajmniej będę mogła wam pokazać swoje umiejętności kulinarne.

**Stormi zaczęła się śmiać, poprawiła swoje włosy. Skupiła się przez dłuższa chwilę na gotowaniu.**

((Pomysł na interaktywny live zabrany od @madonna the slut, możecie niżej pisać swoje pytania czy co tylko tam chcecie))

 

Spoiler

Wzór:
NICK
TREŚĆ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, styfix napisał:

**Lou odpalila live Stormi, napisała wiadomość na chacie**

lou_coulibaly:
Hej Stormi, co tam gotujesz? Mogę wpaść na degustacje?

**Stormi przybliżyła się do telefonu, wyszczerzyła się widząc wiadomość od Lou.**

Stormi: Cześć, kochana. Wayne namówił mnie żebym zrobiła Carbonara więc nie mam wyjścia i teraz musze tutaj stać. Jak jesteś głodna to oczywiście, że możesz wpadać na degustację. Zawsze znajdę dla ciebie miejsce.

**Stormi przesłała buziaka w stronę kamery. Połączyła się z głośnikiem i odpaliła muzykę, zaczęła powoli tańczyć podczas gotowania.**

 

Godzinę temu, Nathalyne napisał:

**Mia Houghton odpala live.**

miahoughton:

Hej Stormi!!!!!! OMG, ale jesteś piękna!!! Zrobiłam dla Ciebie okładkę, wzięłam udział w konkursie, widziałaś??? Blagam! 

**Przewinęła czat do góry, zawiesiła wzrok na wiadomości Mia, brechta czytając to co napisała.**

Stormi: Hej, hej.. Dziękuję za miłe słowa, ale wydaje mi się, że wyglądam jak każda inna kobieta. Oczywiście, że widziałam twoją okładkę, sprawdzam każdy post związany z tym. Nie mogę jeszcze powiedzieć jak wygląda ranking, ale jeżeli chcesz to mogę zdradzić, że twoja zrobiła na mnie wrażenie.. Byłam w szoku jak zobaczyłam twoją pracę

**Uśmiechnęła się w stronę kamery, puściła oczko po odpowiedzeniu na wiadomość od Mia Houghton.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rebelski napisał:

**Breedlove odpalił live i zostawił komentarz.**

Breedlove: Sheeeesh..  Wygląda pysznie

 

 

 

 

Stormi: Jak będzie już gotowe to cię zawołam i wydasz ocenę czy potrafię gotować czy nie da się tego jeść. Lepiej dobrze pomyśl nad odpowiedzią.

**Zaczęła się śmiać, pokręciła głową na boki. **
 

gbebecia i rebelski lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Młoda baxter odpaliła live Stormi i zostawiła wiadomość na czacie pod nickiem youngbaxter123**

youngbaxter123: Siema Stormi, wpadłam tylko na chwilę; jak to jest; ze mimo dowodów na tego dupka Wayne, dalej z nim jesteś? 

Edytowane przez Syntek
NaZeL lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Syntek napisał:

**Młoda baxter odpaliła live Stormi i zostawiła wiadomość na czacie pod nickiem youngbaxter123**

youngbaxter123: Siema Stormi, wpadłam tylko na chwilę; jak to jest; ze mimo dowodów na tego dupka Wayne, dalej z nim jesteś? 

**Breedlove odpowiedział prześmiewczo na pytanie Baxter.**

Breedlove: Jestem jej planem A, girl

Synthol i NaZeL lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rebelski napisał:

**Breedlove odpowiedział prześmiewczo na pytanie Baxter.**

Breedlove: Jestem jej planem A, girl

**młoda baxter dodała kolejny komentarz:**

youngbaxter123: Planem A? PHAHA, ziomek; jesteś śmiesznym gnojem; który rani; dziwie się ze Stormi jeszcze z tobą wytrzymuje, poważnie; nie chciałabym mieć takiego ojca. 

NaZeL lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Syntek napisał:

**młoda baxter dodała kolejny komentarz:**

youngbaxter123: Planem A? PHAHA, ziomek; jesteś śmiesznym gnojem; który rani; dziwie się ze Stormi jeszcze z tobą wytrzymuje, poważnie; nie chciałabym mieć takiego ojca. 

**odpowiedział na komentarz baxter**

Breedlove: Myślę, że śmieszniejsze ode mnie jesteście Wy, siostrzyczki Baxter. Miłego wieczoru!

Edytowane przez rebelski
Synthol i NaZeL lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**P. Lane włączył się w dyskusje miedzy Breedlove a Baxter**

planemilliondolars; Breedlove, na chuj ty odpowiadasz jakiejś lasce co szuka typowo zaczepki? A ty Baxter jedynie co możesz to się z siostrą w kiślu ponapierdalać i to nagrać bo ostatnio mało kto uchwycił waszą napierdalanke na molo.

NaZeL lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, houstonfornication napisał:

**P. Lane włączył się w dyskusje miedzy Breedlove a Baxter**

planemilliondolars; Breedlove, na chuj ty odpowiadasz jakiejś lasce co szuka typowo zaczepki? A ty Baxter jedynie co możesz to się z siostrą w kiślu ponapierdalać i to nagrać bo ostatnio mało kto uchwycił waszą napierdalanke na molo.

**młoda baxter widząc zaczepkę w jej stroną, dołączyła się do tego**

youngbaxter123: Jeśli chcesz to mogę ciebie napierdolić, jeśli taki jesteś chętny na napierdalankę z kiślem to nagraj to ze swoim przydupasem breedlove; fanki beda mokre na wasz widok, banda debili 

NaZeL lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Syntek napisał:

**młoda baxter widząc zaczepkę w jej stroną, dołączyła się do tego**

youngbaxter123: Jeśli chcesz to mogę ciebie napierdolić, jeśli taki jesteś chętny na napierdalankę z kiślem to nagraj to ze swoim przydupasem breedlove; fanki beda mokre na wasz widok, banda debili 

p lane odpisal emotkami: ☠️

Synthol i NaZeL lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ashanti zajrzała na live Stormi, zostawiła jej serduszko i komentarz**

Podziwiam zapał do gotowania, ja nawet nie zaglądam do kuchni, hah!

 

**Jedna z fanek Stormi o nicku "littlecandyxoxo2005" zostawiła komentarz**

OMG Stormi, czekam na Twój album! Zdradzisz coś więcej na jego temat? LOVE YA, XOXOXOXO

NaZeL lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin