Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

11.08 [Live] Stormi


NaZeL

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Syntek napisał:

**Młoda baxter odpaliła live Stormi i zostawiła wiadomość na czacie pod nickiem youngbaxter123**

youngbaxter123: Siema Stormi, wpadłam tylko na chwilę; jak to jest; ze mimo dowodów na tego dupka Wayne, dalej z nim jesteś? 

**Stormi poprawiła swój top, przeczytała wiadomość kobiety. Przewróciła oczami i westchnęła ciszej**

Nie odpowiem na to szczegółowo, bo to jest moja prywatna sprawa z Wayne. Powiem tylko tyle, że sporo rozmawialiśmy na różne tematy i wyjaśniliśmy sobie większość rzeczy. Dla ciebie Wayne może być dupkiem, ale dla mnie dalej jest najlepsza osobą jaką spotkałam w swoim życiu.

**Wzruszyła ramionami, czyta dalszą kłótnie Breedlove z młodszą baxter na czacie, śmieje się pod nosem.**

 

 

16 godzin temu, bajtek napisał:

babyray:

czesc

Cześć, Ray. Mam nadzieję, że wpadniesz na degustacje tej przepysznej potrawy razem z Lou. Jeżeli się nie zjawisz to chyba będę musiała się na ciebie obrazić.

**Zaśmiała się po odpowiedzi, pokazała już praktycznie gotowe danie na Live**

Nie możesz odmówić czegoś takiego

 

 

14 godzin temu, Ritelka napisał:

**Ashanti zajrzała na live Stormi, zostawiła jej serduszko i komentarz**

Podziwiam zapał do gotowania, ja nawet nie zaglądam do kuchni, hah!

 

**Jedna z fanek Stormi o nicku "littlecandyxoxo2005" zostawiła komentarz**

OMG Stormi, czekam na Twój album! Zdradzisz coś więcej na jego temat? LOVE YA, XOXOXOXO

**Uśmiechnęła się widząc Ashanti na swoim live, poprawiła swoje okulary.**

 Ktoś musi gotować w tym domu, kochana. Miałam już dość gotowych dań, a gotowanie to jedna z moich pasji. Uwierz mi, że to wcale nie jest takie trudne, dziewczyno. 

**Przerzuciła wzrok na kolejną wiadomość, podrapała się po policzku.**

Czy zdradzę coś więcej na temat tego projektu? Mogę powiedzieć, że znajduje się tam pięć utworów w różnych klimatach, z czego jeden numer będzie z gościnną zwrotką, a za produkcję odpowiedzialny jest Kelly więc możesz być pewna tego, że wszystko będzie brzmiało pięknie. Chciałam pokazać się na nim w typowych dla mnie klimatach śpiewanych, ale pojawi się momentami też coś bardziej rapowego. Wiem, że pewnie chciałabyś żeby było tam więcej kawałków, ale spokojnie.. mam w planach już kolejne rzeczy więc nie będziesz musiała długo czekać na kolejne nowości. Kto wie, może nawet dzisiaj pokaże tutaj kawałek jakiegoś utworu.. zależy czy będziecie chcieli to zobaczyć. Miłego wieczoru, kochana. 

**zarechotała do kamerki, uśmiechnęła się po odpowiedzi na wiadomość swojej fanki.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin