Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Doozan]Michigoon


Michigoon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:link

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Daijon Jacks
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Blokada postaci
Powód nałożenia kary:Przyjęcie 500.000 dolarów bez żadnej gry IC. W tytule przelewu "Wsparcie rozwoju muzycznego".
Członek ekipy nakładający karę:Doozan
Wyjaśnienie sytuacji:Hej, na samym wstępie przyznam, że świadomie przyjąłem gotówke by ułatwić sobie gre na postaci, co mam przez to na myśli? 
Złapałem zajawke na prowadzenie postaci w branży rozrywkowej jednakże gospodarka i inflacja na serwerze strasznie utrudnia pozyskiwanie pewnych rzeczy potrzebnych do kreowania takiej postaci, co mam przez to na myśli? Wkład finansowy i cennik usług świadczonych przez osoby OOC jest dość spory, dla przykładu grafik średnio za okładke bierze około 30-70k - za obrazek. Nie wspomne o cenach klipów które liczone są w setkach tysięcy wirtualnych pieniędzy. I tak właśnie głównie w tych celach pożyczyłem fundusze od znajomego który po prostu nie grał już na serwerze i postanowił wesprzeć mnie i moją zajawke na gre ic. Niestety nie mam już 15 lat by spędzić cały dzień w grze na pozyskiwaniu środków na potrzebne usługi. Uprzedzając pytania, że przecież sam robiłem takie rzeczy jak np klipy - Brak czasu i chęci oraz utrudnione korzystanie ze złoma kompletnie sprawia, że nie chce mi sie tego robić i w tym miały pomóc finanse od kumpla, bym swobodnie mógł zlecić np zrobienie okładki do nutki czy innych rzeczy.
Odnosząc się do wzmianki "bez żadnej gry IC", co w tej sytuacji zmieniłoby, że zagralibyśmy jakąś akcje w tym celu? Kolega oddał mi pieniądze które miał na postaci legalnie, zarobione przez niego.

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że nie szkodziłem serwerowi, a jedyne co robiłem to prowadziłem rozgrywke, a same fundusze nie były wykorzystywane do niecnych celów, a jedynie upłynnienia procesu gry w branży.
Liczę, że osoba odpowiedzialna za rozpatrzenie tego będzie wyrozumiała, że nie miałem w głowie złych celów biorąc ten fundusz od kumpla, a jedynie ułatwienie procesu pozyskania klipu czy grafiki niezbędnej do prowadzenia postaci muzyka w BR
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

/edit jeżeli to miałoby poskutkować powrotem do wątku proponuje wyczyścić postać z calutkiego zdobytego majątku, zależy mi by na niej grac, a nie na forsie - pozdrawiam 🙂

Edytowane przez Michigoon
Wedel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin