Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Użytkowe/Inne] JoBuilt Phantom & Rubble Improvements Pack


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pojazdu: JoBuilt Phantom & Rubble Improvements Pack

Zdjęcie: 87d208 3

Opis: Fajne rozszerzenie do tira marki JoBuilt i bodajze wywrotki. Myślę iż doda on sporo do klimatu dla kierowców tirów.

https://www.gta5-mods.com/vehicles/jobuilt-phantom-improved-replace-tuning

Hoodley, sce, Limey i 3 innych lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale po co to? Nikt nie jeździ tirami niewliczając trzech, maksymalnie siedmiu osób na serwerze. Pack zajmujący mnóstwo miejsca który wprowadzi coś z czego skorzysta kilka osób i zaraz zapomni. 

Edytowane przez Siarra
Vesa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z połową paczek na wszystkie pojazdy bo wszyscy gracze jeżdżą JDM oraz Super Carami, tak samo mogę powiedzieć "po co nam wszystkie pojazdy, jak wszyscy jeżdżą tylko JDM i Super Cars, nie licząc pojedynczych osób"

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tylko szanownej administracji chciałem przypomnieć o tym pomyśle. Ostatnio testowałem tego konia na SP, coś po prostu pięknego ❤️. Do tej pory jeszcze chyba nie widziałem tak rozbudowanej modyfikacji jeśli chodzi o ciągniki siodłowe. Różnorodność, jaką by wprowadził, na pewno zauważyliby nawet szeregowi gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin