Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/doozan] Wiczu


wiczu

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2013-wiczu/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sacramento Novakovsky
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) - Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Dodatek do kary
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Wjechałem na lagu w ścianę, dostałem AJ, a potem blokade nw za co.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja jazda zaciekawila mnie, bo wjechales gdzies pod skatepark na vespucci samochodem. Obiles sie o kilka rzeczy, wiec zaczalem cie spectowac. Jezdziles po prostu odwalajac i nie wygladalo to w zaden sposob na lag, nigdzie nie cofnelo cie nawet o centymetr. Ponadto prowadziles postac przestepcy, bedac na randze lidera w waszym spocie, a smigales po miescie czyms na wzor smarta fortwo xd Nie jestem za tym by zmieniac twoja kare

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że moje zachowanie mogło wydawać się podejrzane, i chciałbym wyjaśnić, co się stało tego dnia. Tak, prawda jest taka, że byłem w okolicach skateparku na Vespucci, ale chciałbym podać trochę więcej kontekstu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Poruszałem się smartem, ponieważ to było jedyne dostępne auto, które miałem pod ręką, a nie mogłem poruszać się daily carem, bo moja postać czuła się śledzona przez wroga. Wjechałem pod skatepark, ponieważ chciałem go obejrzeć pod przyszłą grę na innej postaci, przyznaje się do tego i teraz wiem, że mogłem wysiąść z tego pojazdu i pójść tam pieszo. Co do samej jazdy, to nie miałem na celu rozbijania się tym samochodem po mieście, parę razy może faktycznie obiłem się o jakiś słup, ponieważ mam słabe umiejętności prowadzenia pojazdów w grze, nie było nikogo wokół mnie, więc uznałem, że nie ma sensu odgrywania tego zderzenia. Na samym końcu uderzenie w ścianę (te przed AJ) było spowodowane lagiem. Chcę podkreślić, że moje intencje były zupełnie inne niż mogło się wydawać z zewnątrz. Nie miałem zamiaru szkodzić lub działać w sposób nieodpowiedzialny. Przepraszam za wszelkie zamieszanie, jakie to mogło spowodować, i zobowiązuję się do zachowania większej ostrożności w przyszłości

Edytowane przez wiczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin