Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] Genzo Wakabayashi


Genzo Wakabayashi

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/14613-genzo-wakabayashi/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Genzo Wakabayashi
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: W końcu może uda nam się to tutaj ustalić 
Członek ekipy nakładający karę: https://forum.v-rp.pl/profile/3117-houstonfornication/
Wyjaśnienie sytuacji: 
Raz jeszcze chcę się odwołać po ponad roku od tej sytuacji raz jeszcze ją analizując tutaj z wami gdyż przy ostatnim werdykcie zostały popełnione błędy rzeczowe i solidna nadinterpretacja faktycnzie zaistniałej sytuacji.
@houstonfornication mówił o bodaj kilkudziesiędziu osbach które do niego pisały (co mnie dziwi bo tego typu sprawy chyba pierw powinny wylądować na forum do działu skarg), gdzie cała moja interakcja z osobami Vibe'u jest mniej-więcej zrecenzowana poniżej. 

Teraz chcąc wyjaśnić sam "powód" zamieszczony na forum, sugeruję mi/nam, iż chodzi o przewinienie w grze w dodatku takie dopuszczone poprzez PW (!). Ciekaw jestem jak to jest możliwe skoro calkowitego czasu spędzonego w grze mam 2-3h, przyznam się bez bica, że połowa tego czasu spędzona w Binco & AFK'u. W sumie zliczyłem trzy osoby do których przyszło mi pisać na PW poniekąd nawet pamiętając ich treści z którymi się z wami podzielę.
-Pierwsze PW dotyczyło oznajmienia osobie wychodzącej ze sklepu, iż jej auto zostało wyjebane w kosmos przez typa jadącego na złamanie karku, jak się później okazało po prostu miał lag'a.
-Drugie PW było upominieniem pewnej osoby odnośnie łamania zasad MG I PG. Ostatecznie przyznała się do winy i obiecała poprawę.
-Trzecie PW o dziwo pojawiło się zaraz po moim pierwszym wejściu na serwer i typiara wprost zapytała na PW co gram i co zamierzam grać (IC xD); na co odpowiedziałem dość wymijająco i żartobliwie być może nawet nieco wulgarnie to zabrzmiało, ale obydwoje się z tego śmialiśmy

To by było na tyle rozmów z gry. Mój kontakt discord z użytownikami poprez discord traktowałbym jako odrębną materię i też liczony byłby w raptem kilku jednostkach. Wszystkie przypadki rozmów dotyczyły zapytan tematów z dzału szukam/zagram których te osoby były autorami i ja nie mam w zwyczaju szydzić ani drwić z tego typu tematów. Moim celem było po prostu uzuskanie i przekaz informacji stricte związanych z tego typu tematami. 

Co jeszcze jest dość mocnym niedociągnięciem w ocenie sytuacji jest fakt, że na Vibe'owym discordzie jak i forum nie byłem nawet 24h
Powód kary mówi o "nękaniu" a nękanie to zdarzenie długo-trwałe i wielo-krotne gdy mój kontak z gronem tych kilku osób był jednorazowy zaś mój staż na discordzie dość świeży 

Ewentualne screeny/świadkowie: 

https://imgur.com/a/6HnYhC2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin