Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Heavyweight: Uncensored Talks | Blog #2: Konflikt Shakura Alexandra z Paulo Rodriguesem, po pierwszej walce Shakura w formie bokserskiej.


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

**Wchodząc na lokalne blogi, możesz zauważyć nowy blog "Heavyweight: Uncensored Talks", po wejściu wyświetla się komunikat odnośnie wulgarnych słów i tym podobne, jest mozliwość zaakceptowania i przejścia dalej, bądź odrzucenia i wyjścia z strony na strone główną. Wchodząc na blog zarówno jest możliwość przeczytania ów bloga, bądź odsłuchania go w formie audio.**

Untitled-3.png

 

Blog #2: Konflikt Shakura Alexandra z Paulo Rodriguesem, po pierwszej walce Shakura w formie bokserskiej.

 

Czas, aby popierdolić na temat ostatnich "Dramatów" zawodników sportów walki. A chodzi o ostatni konflikt, a w roli głównej Paulo Rodrigues z Shakur Alexander. Bez zbędnego pierdolenia, wchodzimy w całe szczegóły ich "dramatu".

Więc tak, wszystko rozpoczęło się od momentu werdyktu jednej z walk Shakur'a. Ten po niejednostronnej decyzji sędziowskiej, uderzył sędziego, finalnie go opluwając. Wypowiadając się na ten temat, co mogę kurwa powiedzieć. Do tej pory na sparingach dostaje sowity wpierdol, w oktagonie jakimś cudem wychodzę zwycięsko, ale rozumiem rozczarowania, kiedy starasz sie jak możesz, i chuj, niejednostronna decyzja. Co prawda, wygrana to kurwa wygrana i lepiej jak są emocje, niż jak ich nie ma. Wypowiem się tutaj stricte w kierunku Shakura, chłopie sędziowie są różni. Jedni to chuje, inni są zajebisci, ale pamiętaj, że to co ty zrobisz definiuje cie jako osobe. To, co tam odjebałeś, to już twoja kwestia co zrobisz, a to, co zrobisz, tak ludzie cie ocenią. Wiadomo, można mieć wkurwa na sędzie, nawet na oponenta jak jest wkurwiający, ale tutaj trzeba mieć wysokie nerwy, bo po jednej akcji każdy pieprzy na boku, jaki to, kto nie jest. Bez opcji, zajebiście walczyłeś i też wkurwiłem się na werdykt, ale zirytowało mnie to, że finalnie w trakcie nerwów nie tyle, co uderzyłeś sędziego, ale go oplułeś. Bez opcji, ja rozumiem w nerwach czasami może być odruch, można przeprosić, powiedzieć "Sorry, nerwy mnie poniosły." ale oplucie to tez nie jest miła sytuacja. Moim zdaniem, mógłbyś nawiązać do tego, że cię poniosły nerwy, czy coś i nawet przeprosić za zachowanie. Bo ty uderzając jednego sędzie, z automatu jesteś spostrzegany źle przez innych sędziów i federacje, co też oznacza, że twoja kariera może się szybciej zakończyć, niż rozpocząć.

Wracając do tematu konfliktu, po walce głos zabrał dość szybko Paulo Rodrigues, który ostro wbił szpile w młodego. Bez opcji, Paulo prosto wyjechał Shakurowi, że ten ma zbyt wysokie ego, uderzając sędziego, dodał też słowa, że chłopak nie zna się na walce, a samo zwycięstwo mu się nie należało. I tak te słowa wystarczyły aby powstała ogromna burza wśród obu sportowców. Ja tam oglądałem powtórkę i nie powiem, Shakur jak na początkującego ma spory potencjał na wybicie się bardzo wysoko, ma dobrze opanowaną pracę nóg, tak samo potrafi wyprowadzać celne ciosy. Z jednej strony, dużo się wypowiedzieć nie moge, bo sam nadal jestem Amatorem, miałem możliwość stoczenia trzech walk, z czego dwie stoczyłem, wygrywając werdyktem, a jedną wygrałem poprzez walkowera, gdyż mój przeciwnik się nie pojawił. Widzę, że ziomek ma duży potencjał, co prawda to zawsze po walkach są spore emocje i trudność w kontroli ich, ale tak poza tym umiejętności oraz potencjał jest w nim ogromny.

Screenshot-126.png

W każdym razie, na zaczepkę odpowiedział sam Shakur. Młodziak wyśmiał Rodriguesa sugerując, że on się chuja zna na boksie i że ssa pałę w parterze. Szczerze? Powiem tak, Rodriguesa często widziałem w oktagonie, a jak wiadomo w oktagonie, najczęściej są zasady mieszkanych sztuk walki i tak też nie mogę się wypowiedzieć, jakie umiejętności ma Paulo w samym boksie, co prawda potrafi dobrze wychodzić z pozycji parterowej, tak też powiem od siebie, że najlepiej, gdybyście sobie to wyjaśnili między sobą, spotykając się w ringu.

Screenshot-128.pngPo tej zaczepce Paulo szybko odezwał się do młodego, sugerując, że stawia wysoko poprzeczkę, wyzywając do walki własnie jego. Kminie to, bo aktualnie Paulo posiada dwa pasy mistrzowskie w Los Santos, i oczywiście wygrał je w trakcie walki, bez nieczystych zagrań. Co prawda, widząc dalszą część posta, trochę mnie to rozpierdala. Dobra, widzę, że Paulo wywyższa się swoją karierą, i się nawet tym często flexuje, ale kurwa widząc jak się ceni, to mnie rozpierdala. Przecież możecie spotkać się gdzieś u was, myślę w ABT i przy sędzi czy też kamerach pokazać waszą walkę niż wypierdalać jakieś śmieszne ceny z kosmosu typu dwóch milionów dolarów. Bez opcji, ale rozjebała mnie ta kwestia, ale to, co wydarzyło się potem, to zmiotło mnie z ziemi. Shakur ogarnął chwilowo Paulo, nawijając do niego że mogą obaj wystawić po milionie na stół, a zwycięzca zgarnia całą kwotę, cisnąć dodatkowo Rodriguesa od nudnego chłopa co zachowuje się, jak by go coś uwierało w dupsko. Najlepsze jest to, co stało się chwile po tym wszystkim. Ziomek nawija po chwili, że Paulo jest cipą i boi się przegranej, tym samym ogarniając zbiórkę, aby tylko zawalczyć z Rodriguesem, sugerując w tym wszystkim, że by mu łatwo najebał.

 

Screenshot-127.png

Finalnie zostaje ostatni już ostatni post, ale nie będę się w niego zagłębiał. To jest kurwa komedia, tylko nie wiem, czy niecofnięta do lat dziewięćdziesiątych...
Dobra panowie i panie. Wypowiem się co do tej całej "sytuacji". Kurwa, chłopy. Jak chcecie się walić po mordach albo coś sobie udowodnić, czy nie wiem... Spotkać się na kawce i ciastku to kurwa zróbcie to, a nie pierdolicie, jakimi to supermanami czy kurwa batmanami nie jesteście... Ja pierdole. Ja rozumiem, każdy widzi siebie jako jakiegoś dobrego w czymś, jeden nawija, że jest lepszy od drugiego i wzajemnie. Teraz co do was Shakur i Paulo. Wpierw wejdźcie do oktagonu albo ringu, zależy jak wolicie się walić, czysto boksersko czy w mieszanych, potem zróbcie walkę, bez udawania półbogów sportów walki, pierdoląc trzy po trzy, finalnie kurwa nawijajcie zdania na swoje tematy.

 

 

 

Nie abym miał kurwa coś naprzeciw. Możemy spotkać się gdzieś, nawiniecie kurwa sobie coś twarzą w twarz, przyjebie to na bloga w formie vloga i chuj.
Ludzie zobaczą czy te kwestie na LiveInvaderze to tylko pierdolenie jak pieski, czy macie do siebie jakiś problem i macie na tyle jaj, by powiedzieć sobie to twarzą w twarz.

To tyle na temat całości, w razie co, kontaktujcie się ze mną przez e-mail [email protected] . Postaram się was znaleźć w tym spamie hejtu na temat tego bloga oraz mojej osoby.

 

Trzymajcie się, do usłyszenia w następnym temacie.
Heavyweight.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Paulo czytając ten artykuł zostawił krótką wiadomość;**

To jest show-business, którzy rządzi się swoimi prawami... Wytłumacz mi jaki jest sens mi wychodzić do faceta za tą samą stawkę? Zaczynałem za marne stawki, ale jestem w miejscu, gdzie moje nazwisko wzrosło do takich stawek, rozumiesz? Pokaż mi innego sportowca z takimi rekordami i zasięgami jakie posiadam... Czy ja mam coś do udowodnienia? Nie! Wiele razy to udowadniałem, a gdybym wszystkim miał codziennie udowadniać, że jestem jednym z najlepszych zawodników to by mi zabrakło życia - ja walczę w Los Santos od TRZECH LAT, a ten chłopak dopiero zaczyna swoją karierę, a w sporcie liczy się pieniądze i rekord; nie ukrywając, ale gdyby doszło do starcia ze mną to by zyskał ogrom zasięgów, sponsorów i tak dalej, ale jakby chciał to zyskać to czekam na 2.000.000$

Edytowane przez Supra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin