Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sawka]


Radek Krokodyl Zabujca

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20417-zabvjca/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ted Little
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ; Ban 3 dni
Powód nałożenia kary: Poprzednie kary niczego Cię nie nauczyły - dalej robisz to samo.
Członek ekipy nakładający karę: sawka


Wyjaśnienie sytuacji: Siemaneczko! Dzisiaj przychodzę do was z czyms innym.. Zart! Z tym samym! Sawka postanowił/a iść w ślady kumpla kilka rang wyzej mianowicie kuzyna, czyli co? Wrzucanie ludzi do jednego worka, less gooooo! Poczatek wyglada tak.. Jacys rowerzysci zostali przeze mnie PRAWIE potraceni przy sklepie rowerowym przy kolejce górskiej tam wysoko Mapy.. Wbilismy za nimi do kolejki, moj cumpel chcial ukrasc rower ale nie wzial pod uwage ze moze byc ochrona czy cos (ogolnie gramy rednecków, wiesniakow pod Cornbread) Kumpel zrzucil laske z rowera i odjechal nim w druga strone - za nim pobieglo dwoch facetow ktorzy byli z ta laska i zaczeli go okladac, ja jako dobry przyjaciel pobieglem za nim by mu pomóc by ci go tam nie zaszlachtowali i nagle.. BUM! od plecow dostajemy serie od jeszcze innej kobitki, rozwalila nasza dwojke.. Nastepnie zrespil sie Sawka z pytaniem: "O co chodzi, ze dostaję tu reporty za RDM?" I potem zaczął gadac cos ze nie MOZEMY krasc rowerow bez panelu (ja nic nie ukradlem, ani nie probowalem ukrasc..) Ostrzegl nas ze jesli poleci jeszcze jeden report ze cos takiego robimy to zle sie to skonczy, no to tradycyjnie "Sory nie bedziemy" Postanowilismy wszyscy ze zaczniemy cala akcje od momentu zrzucenia z rowerka, gralismy wszsytko prawidlowo, logi lub nagranie ktore zmontowalem mowia wszsytko (Jesli bedzie trzeba to je tutaj wrzuce lub podesle administratorowi na pv) Gramy gramy, i nagle za przeproszeniem "z dupy" dostajemy bany po trzy dni.. Sawce chyba się odmieniło, moze ma gorszy dzien - nie wnikam. Ale z tego co wiem, administracja jest po to zeby pomagac i byc wyrozumiałym, nie karac bez powodu. Licze na wyrozumiale i w miarę szybkie rozpatrzenie tej apelacji - pozdrowionka.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin