Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[21.08][101] CHA$E - TIME HEALS ALL (PROD. SHALLY J) (Official Visualiser by JOSAYAH)


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

fBIGLIq.png

** Około godziny 2:50AM w Internecie i na wszystkich portalach streamingowych pojawił się zapowiadany tydzień wcześniej na social mediach i na koncercie w PALAIS ROYALE numer autorstwa CHA$E pt. "TIME HEALS ALL", wydany przez wytwórnię 101 Records. Kawałek został nagrany w profesjonalnym studio wytwórni. Produkcją beatu zajął się świeży, mniej znany producent SHALLY J. Singiel jest pierwszym numerem od wydania albumu "MY WHOLE LIFE". Tytuł utworu zahacza o wersy z refrenu, a sama piosenka lirycznie jest raczej dosyć luźna. Kawałek jest dosyć rytmiczny i szybki, nastawiony bardziej na koncerty i nocne przejażdżki w furze. Na platformie V-TUBE został dołączony visualiser, który został stworzony przez młodego videomakera JOSAYAH.  Okładka przedstawia jedno ujęcie z krótkiego klipu. Tekst pojawił się raptem po kilkudziesięciu minutach na portalu genius.com. **

nZeGSRz.png 

Spoiler

Track name: TIME HEALS ALL
Album name: ???
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: SHALLY J
Release date: 08/21/2023

[Intro: CHA$E]
Yeah, oh-oh
Yeah, oh-oh (Yeah-yeah)
Yeah, oh-oh
Yeah, oh-oh (Yeah-yeah)

[Chorus: CHA$E]
Znowu późną nocą przypominam sobie swoje łzy (Ah)
Czas potrafi leczyć wszystko (Ah-ah), pozbyłem się starych blizn
Loty wokół psychoz, nie pozwolę wyprać z siebie sił (Yeah-yeah)
Woah (Ooh, yuh)
Sporo lodu, chcę pokazać im jak lśnić
Wszedłem całym sobą, nie tylko na parę chwil
Chasey to osiągnął, muszę zdobyć szczyty (Szczyty)
Dopiero teraz czuję się naprawdę litty (Yeah, ooh-yeah)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)

[Verse: CHA$E]
To kolejny dzień, kolejna noc, przez którą nie mogę spać (Uh-uh)
Moje myśli uderzają w głowę, jak do skrzynki spam (Yeah-yeah)
Chcę wyrzucić wszystko w kosz, żeby zresetować stan
Żeby zresetować stan (Żeby zresetować stan)
Dzisiaj podpalę to miasto, moi fani lubią szaleć
Razem z nimi daję ogień, zapamiętają mnie w chwale
Moje oko wokół szyi, przyozdabia drogi diament, woah
Jeśli kiedyś mnie zabraknie, ono będzie Was mierzyło
Znów popalam skręt (Ganja)
Chcę zredukować stres (Ah-haha)
Wyrzucić wszystko gdzieś (Woah)
Wyrzucić wszystko gdzieś (Woah)
Wiesz, że nigdy nie chciałem być w tym wszystkim tłem (Uh-huh)
Czas potrafi leczyć rany, nie widzę już swoich łez
Czuję się chory (Huh), chyba potrzebuję doktora (Huh)
Jak naprawić moje wnętrze, jaka jest diagnoza? (Huh)
Muszę być silny, yeah (Silny, yeah)
Być silny, yeah (Silny, yeah)
Cały czas

[Chorus: CHA$E]
Znowu późną nocą przypominam sobie swoje łzy (Ah)
Czas potrafi leczyć wszystko (Ah-ah), pozbyłem się starych blizn
Loty wokół psychoz, nie pozwolę wyprać z siebie sił (Yeah-yeah)
Woah (Ooh, yuh)
Sporo lodu, chcę pokazać im jak lśnić
Wszedłem całym sobą, nie tylko na parę chwil
Chasey to osiągnął, muszę zdobyć szczyty (Szczyty)
Dopiero teraz czuję się naprawdę litty (Yeah, ooh-yeah)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)
Czas leczy wszystko (Czas leczy wszystko)

[Outro: CHA$E]
Yeah-yeah, yeah (Yeah)
Yeah-yeah, yeah (Pozbyłem się starych blizn)
Yeah, yeah-yeah

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność: - 101' RECORDS (20%) 
Numer konta wytwórni: 7062440565
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/       

Wkład własny ($120,000):
- produkcja beatu i mix/master $20,000: https://imgur.com/a/Mr7Vary
- koszt nagrywek, montaż klipu: $100,000: https://imgur.com/a/rammW2h

Gra IC: https://imgur.com/a/nssuPue

Spoiler
  • Wydał swój długo wyczekiwany album pt. "MY WHOLE LIFE", na którym znalazła się śmietanka artystów z miasta takich jak: MOB Prince, breedlove, MEMPHIS6, Finess3 God, DIZZY, Baby Ray, Aisha Huxley, MONT2K oraz R0TH.
  • Podjął współpracę z marką POP, tworząc między nimi kolaborację CHA$E x FUNKO POP! Do sprzedaży internetowej i na półki sklepowe trafiły figurki z podobizną artysty. Wszelkie szczegóły takie jak tatuaże, zostały dzielnie odwzorowane. Laleczka ubrana została w merch, który zleakował oficjalną tracklistę.
  • Zagrał koncert na wydarzeniu Alterdrome Music Festival, jako jeden z trzech headlinerów. Przedstawił na żywo cztery utwory z najnowszej płyty, a na samym końcu w otoczeniu samego Baby Ray, przygotował tribute dla zmarłego tragicznie MOB Prince.
  • W trakcie koncertu wyrzucił w tłum jedną z koszulek ze swojego merchu, która trafiła w ręce przedstawicieli radiostacji FLASH FM. Dziennikarze w trakcie trzech dni festiwalu zbierali podpisy od różnych celebrytów, wystawiając finalnie koszulkę rapera na licytację charytatywną.
  • Pojawił się trzeciego dnia wydarzenia Alterdrome Music Festival, gdzie zagrał na scenie u boku Memphis Tavares jeden z ich wspólnych kawałków. Był również widziany na backstage u boku takich artystów jak Conan Finch i NIKSY.
  • Z pomocą PALAIS ROYALE zorganizował swoje własne BIRTHDAY PARTY, na którym pojawiło się masę celebrytów, fanów jak i zwykłych ludzi. Podczas imprezy odbył się koncert, gdzie zagrane zostały utwory z ostatniego projektu pt. "MY WHOLE LIFE".
  • Raper rozdał dwóm osobom złote, czternastokaratowe łańcuszki z zawieszką "MYWL". Na scenie pojawił się Baby Ray, a na samym końcu odbyła się bitwa freestyle. Uczestniczy wywołani z publiki zarobili $300,00, sfinansowane w stu procentach przez raperów.
  • Zagrał koncert na wydarzeniu BIKINI BEACH PARTY, organizowanym przez klub Neurofunk. W trakcie utworu pt. "YOUR DREAMZZZ" zaprosił na scenę aspirującą modelkę Lou Coulibaly, z którą chwilę wcześniej pod sceną śpiewał swój kawałek. O tej sytuacji napisał nawet portal plotkarski "MASK OFF".
  • Duo Baby Ray i CHA$E zagrało niewydany dotąd utwór pt. "FAMILY TIES", który może zwiastować kolaboracje między tą dwójką. Uwagę fanów mogła przykuć zwrotka CHA$E, który wymierzył strzały w kierunku swojej byłej żony.
  • Pojawił się jako jury u boku takich artystów jak: MEMPHIS6 i Baby Ray na wydarzeniu PALAIS ROYALE: FREESTYLE BATTLE #1. Na wydarzeniu pojawiło się sporo ludzi, a dla uczestników czekała wielka nagroda w wysokości ponad $500,000.
  • Dwa ostatnie projekty CHA$E, a dokładniej "MY WHOLE LIFE" i "LONELY NIGTHS" zostały wyróżnione w ostatnim zestawieniu TOP10 LP 1/2 2023 oraz TOP5 EP 1/2 2023 portalu NORM100 kolejno na miejscu 4 oraz na miejscu 2.
  • Rozpoczął promocję singla w social mediach, postując zdjęcia z wersami i aktywnością "słucham" kawałka pt. "TIME HEALS ALL".
  • Zagrał koncert na wydarzeniu w PALAIS ROYALE u boku takich artystów i person jak BABY RAY, ORLANDO DALORE i LOU COULIBALY.
Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Shally J uśmiechnął się, gdy zobaczył powiadomienie w formie posta o dropie TIME HEALS ALL, gdzie zobaczył swoją ksywę na okładce. Zadowolony ze swojej roboty zostawił like przed odsłuchaniem, odsłuchał całość bujając się przed swoim komputerem, paląc Backwood honey berry flavor załadowany weedem **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Josayah Sanquenis mimo, że przesłuchał już kawałek setki razy podczas sklejania wizualizera, wciąż wpadł po premierze na vTube zostawiając po sobie polubienie. Dodał track do playlisty i udostępnił go na swoim profilu**

Edytowane przez croco warrior jasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin