Brtmss
-
Postów
1 101 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
5
Aktywność reputacji
-
UpierdliwyPalacz polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Przedstawiam Wam ceny nowych pojazdów w Wenger : Emperor Sheavas - 1 ,200 ,000 - jego
Przedstawiam Wam ceny nowych pojazdów w Wenger:
Emperor Sheavas - 1,200,000 - jego sztuki będą limitowane do 10 Grotti Turismo S - 2,000,000 Pfister Meteor - 1,000,000 Ważne: WSZYSTKIE WASZE POJAZDY KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE W CHANGELOG ZOSTAŁY PRZED SEKUNDĄ ZAMIENIONE I POWINNY MIEĆ LEPSZY HANDLING, W RAZIE PROBLEMÓW ZAPRASZAM TICKET ZMOTORYZOWANA BĄDŹ Wenger Luxury
PS: drop aut będzie później i będziecie mogli je zamówić w dziale zamówień Wenger
-
Girion polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę
Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę aby nie były to projekty z Lore gry pokroju ifruit i inne.
-
skinny polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę
Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę aby nie były to projekty z Lore gry pokroju ifruit i inne.
-
.kuba polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę
Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę aby nie były to projekty z Lore gry pokroju ifruit i inne.
-
Zazi polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę
Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę aby nie były to projekty z Lore gry pokroju ifruit i inne.
-
sherlocked polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę
Hey, przyjmę sporo aplikacji na spółki, nie preferuje żadnych typów - jednakże proszę aby nie były to projekty z Lore gry pokroju ifruit i inne.
-
Breno polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie pr
Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie przyjmę spółki związane z produkcją kaw i herbat, alkohol, słodycze i odzieżową. Nie mniej jednak nie neguje przyjęcia innych pomysłów prócz te co wymieniłem, ale jest to pewien target i zapotrzebowanie.
-
Wolfex polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie pr
Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie przyjmę spółki związane z produkcją kaw i herbat, alkohol, słodycze i odzieżową. Nie mniej jednak nie neguje przyjęcia innych pomysłów prócz te co wymieniłem, ale jest to pewien target i zapotrzebowanie.
-
Hmm polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie pr
Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie przyjmę spółki związane z produkcją kaw i herbat, alkohol, słodycze i odzieżową. Nie mniej jednak nie neguje przyjęcia innych pomysłów prócz te co wymieniłem, ale jest to pewien target i zapotrzebowanie.
-
Mr. Feniks polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie pr
Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie przyjmę spółki związane z produkcją kaw i herbat, alkohol, słodycze i odzieżową. Nie mniej jednak nie neguje przyjęcia innych pomysłów prócz te co wymieniłem, ale jest to pewien target i zapotrzebowanie.
-
mafineeek polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie pr
Hej, z chęcią przyjmę nowe spółki - mamy sporo slotów na nowe pomysły, szczególnie przyjmę spółki związane z produkcją kaw i herbat, alkohol, słodycze i odzieżową. Nie mniej jednak nie neguje przyjęcia innych pomysłów prócz te co wymieniłem, ale jest to pewien target i zapotrzebowanie.
-
Ostersky polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Siema! @Broom robi kolejną edycję Vibe Karaoke, zapraszamy do zapisywania się w temac
Siema! @Broom robi kolejną edycję Vibe Karaoke, zapraszamy do zapisywania się w temacie wyżej, macie okazję zarobić sporą ilość VP i odznakę!
-
Brtmss polubił aktualizację statusu przez Ostersky, Hej, zmieniliśmy discord portu LS: https://discord.gg/KCbCzMEbuy , zapraszam jeśli in
Hej, zmieniliśmy discord portu LS: https://discord.gg/KCbCzMEbuy, zapraszam jeśli interesuje was cokolwiek związanego z portem.
-
DxT polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @Ostersky Dodaliśmy dla wa
Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @OsterskyDodaliśmy dla was wozy z nowego DLC chop-shop do salonów, poniżej przedstawię wam ceny aut i ich lokalizacje w jakich salonach się znajdują:
Karin Asterope GZ - Prodigy Motorsport - $10.000
Fathom FR36 - Prodigy Motorsport - $20.000
Karin Vivanite - Prodigy Motorsport - $20.000
Gallivanter Baller ST-D - Vinewood - $85.000
Albany Cavalcade XL - Vinewood - $55.000
Vapid Dominator GT Cabrio - Vinewood - $65.000
Vapid Aleutian - Vinewood - $35.000
Canis Terminus - Vinewood - $60.000
Bravado Dorado - Pillbox Hill - $20.000
Declasse Vigero ZX Cabrio - Premium Car - $200.000
Grotti Turismo Omaggio (dostepne w wenger jak zaaktaulizuejmy cennik i puscimy info) - $2.150.000
Dodatkowo Baller ST uległ zmianie ceny na $80.000
-
Brtmss polubił aktualizację statusu przez Furix, Dobra wiadomość! Developerzy ALT'a zabierają się za problem związany z przesunięciem
Dobra wiadomość!
Developerzy ALT'a zabierają się za problem związany z przesunięciem tune który dotknął serwer.
Tutaj możecie obserwować progres prac:
https://github.com/altmp/altv-issues/issues/2216
-
easterneurope polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @Ostersky Dodaliśmy dla wa
Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @OsterskyDodaliśmy dla was wozy z nowego DLC chop-shop do salonów, poniżej przedstawię wam ceny aut i ich lokalizacje w jakich salonach się znajdują:
Karin Asterope GZ - Prodigy Motorsport - $10.000
Fathom FR36 - Prodigy Motorsport - $20.000
Karin Vivanite - Prodigy Motorsport - $20.000
Gallivanter Baller ST-D - Vinewood - $85.000
Albany Cavalcade XL - Vinewood - $55.000
Vapid Dominator GT Cabrio - Vinewood - $65.000
Vapid Aleutian - Vinewood - $35.000
Canis Terminus - Vinewood - $60.000
Bravado Dorado - Pillbox Hill - $20.000
Declasse Vigero ZX Cabrio - Premium Car - $200.000
Grotti Turismo Omaggio (dostepne w wenger jak zaaktaulizuejmy cennik i puscimy info) - $2.150.000
Dodatkowo Baller ST uległ zmianie ceny na $80.000
-
PiekarniKk polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @Ostersky Dodaliśmy dla wa
Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @OsterskyDodaliśmy dla was wozy z nowego DLC chop-shop do salonów, poniżej przedstawię wam ceny aut i ich lokalizacje w jakich salonach się znajdują:
Karin Asterope GZ - Prodigy Motorsport - $10.000
Fathom FR36 - Prodigy Motorsport - $20.000
Karin Vivanite - Prodigy Motorsport - $20.000
Gallivanter Baller ST-D - Vinewood - $85.000
Albany Cavalcade XL - Vinewood - $55.000
Vapid Dominator GT Cabrio - Vinewood - $65.000
Vapid Aleutian - Vinewood - $35.000
Canis Terminus - Vinewood - $60.000
Bravado Dorado - Pillbox Hill - $20.000
Declasse Vigero ZX Cabrio - Premium Car - $200.000
Grotti Turismo Omaggio (dostepne w wenger jak zaaktaulizuejmy cennik i puscimy info) - $2.150.000
Dodatkowo Baller ST uległ zmianie ceny na $80.000
-
moneytalks polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @Ostersky Dodaliśmy dla wa
Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @OsterskyDodaliśmy dla was wozy z nowego DLC chop-shop do salonów, poniżej przedstawię wam ceny aut i ich lokalizacje w jakich salonach się znajdują:
Karin Asterope GZ - Prodigy Motorsport - $10.000
Fathom FR36 - Prodigy Motorsport - $20.000
Karin Vivanite - Prodigy Motorsport - $20.000
Gallivanter Baller ST-D - Vinewood - $85.000
Albany Cavalcade XL - Vinewood - $55.000
Vapid Dominator GT Cabrio - Vinewood - $65.000
Vapid Aleutian - Vinewood - $35.000
Canis Terminus - Vinewood - $60.000
Bravado Dorado - Pillbox Hill - $20.000
Declasse Vigero ZX Cabrio - Premium Car - $200.000
Grotti Turismo Omaggio (dostepne w wenger jak zaaktaulizuejmy cennik i puscimy info) - $2.150.000
Dodatkowo Baller ST uległ zmianie ceny na $80.000
-
Muchomorek polubił aktualizację statusu przez Brtmss, Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @Ostersky Dodaliśmy dla wa
Mamy dla was dobrą informację w tą piękną niedziele wraz z @OsterskyDodaliśmy dla was wozy z nowego DLC chop-shop do salonów, poniżej przedstawię wam ceny aut i ich lokalizacje w jakich salonach się znajdują:
Karin Asterope GZ - Prodigy Motorsport - $10.000
Fathom FR36 - Prodigy Motorsport - $20.000
Karin Vivanite - Prodigy Motorsport - $20.000
Gallivanter Baller ST-D - Vinewood - $85.000
Albany Cavalcade XL - Vinewood - $55.000
Vapid Dominator GT Cabrio - Vinewood - $65.000
Vapid Aleutian - Vinewood - $35.000
Canis Terminus - Vinewood - $60.000
Bravado Dorado - Pillbox Hill - $20.000
Declasse Vigero ZX Cabrio - Premium Car - $200.000
Grotti Turismo Omaggio (dostepne w wenger jak zaaktaulizuejmy cennik i puscimy info) - $2.150.000
Dodatkowo Baller ST uległ zmianie ceny na $80.000
-
Brtmss polubił aktualizację statusu przez Ostersky, Hej, jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi w kwestii strefy zmotoryzowanej, wejdź na
Hej, jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi w kwestii strefy zmotoryzowanej, wejdź na discord: https://discord.gg/YKB2ZjN6sQ, tworząc odpowiedni ticket.
-
Brtmss polubił aktualizację statusu przez domo978, #Zgarniaj vPoints - zobacz jakie to proste. Zapraszamy do publikowania swoich nagrań!
#Zgarniaj vPoints - zobacz jakie to proste. Zapraszamy do publikowania swoich nagrań! Wytyczne znajdują się na pierwszej stronie tematu forum.v-rp.pl/topic/13671-zgarniaj-vpoints-zobacz-jakie-to-proste/
-
Brtmss polubił aktualizację statusu przez Karach, Hej, wszystkie Wasze sprawy, które wpadły w ostatnim czasie do mnie na PW są na etapi
Hej, wszystkie Wasze sprawy, które wpadły w ostatnim czasie do mnie na PW są na etapie rozpatrywania. Po prostu jest tego sporo i na każdą muszę poświęcić kilka godzin dziennie, dlatego proszę o cierpliwość - nie zapomniałem o Was 😉
-
Brtmss polubił aktualizację statusu przez Spectre, Próby oszukania Administracji w kwestii przywracanych majątków będą kończyć się banam
Próby oszukania Administracji w kwestii przywracanych majątków będą kończyć się banami, apeluje o rozwagę bo takie kary nie będą ściągane.
