Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

|Gra/ Kozii|


mckozi22

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://panel.v-rp.pl/#/dashboard
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Thomas Johnson
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.)blokada
Powód nałożenia kary: ucieczka od ic
Członek ekipy nakładający karę:  Shaller
Wyjaśnienie sytuacji: wychodziłem moją postacią z baru, szedłem w stronę warsztatu w którym miałem auto I w połowie drogi zaczął mnie gonić dziwny typ który dwa dni przed tym Zaczął zemną dm dosłownie bez powodu A gdy przegrał jego koledzy bez odegrania mnie dobili że tak powiem. No i jak zaczął za mną iść to szybciej szedłem w stronę warsztatu bo widziałem ten tłum za nim I no. Zamknąłem się w nim popisalem chwilę sms-y I wyszedłem na chwilę na inną postać. Wróciłem na Thomasa i juz byłem w domu. W trakcie drogi na warek dosłownie jak ich zobaczyłem dostałem bloka. A mówiłem im że jutro mogę z nimi pograć jak bardzo chcą bo ziomek na mnie czeka ł

Mam nadzieję że moja aplikacja o Unblocka zostanie zaakceptowana i z góry dziękuje. Szkoda 600h na postaci przez takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie sprawa jasna, sam to napisałeś:

4 godziny temu, mckozi22 napisał:

Zamknąłem się w nim popisalem chwilę sms-y I wyszedłem na chwilę na inną postać. Wróciłem na Thomasa i juz byłem w domu.

Wykorzystałeś możliwość zmieniania postaci, żeby wyteleportować się z warsztatu, pod którym stały postacie agresywnie (<-chyba) nastawione do Twojej i w ten sposób ominąć z nimi interakcję. Całość nie trwała jakoś długo parę godzin, tylko paręnaście minut maksymalnie. Bo zanim "goniące" Cię osoby zdążyły zgłosić Cię i ja sprawdziłem gdzie rzeczywiście jesteś, to już śmigałeś na tej samej postaci po Chumash, a jeszcze chwilę temu wchodziłeś nią do warsztatu czy tam garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać parę rzeczy od siebie z racji tego, że cała sytuacja opisana tutaj dotyczy mojej postaci i organizacji, a także cały report wyszedł z mojej inicjatywy i kolega mocno naciąga prawdę w tej apelacji...

Zajechaliśmy drogę autem Twojej postaci (Thomas Johnson) i otoczyliśmy ją w kilka osób na co jedyną Twoją reakcją był płacz na /b o to, że musisz kończyć i jutro to dogramy... po czym udałeś się do warsztatu obok RÓWNIEŻ nie odgrywając zupełnie niczego i wpisując błyskawicznie /drzwi zamknij w taki sposób by nikt z nas nie miał szansy na reakcje. Wykorzystałeś zmianę postaci by przenieść się do mieszkania po czym założyłeś kominiarkę i jakby nigdy nic kontynuowałeś wysyłanie wiadomości do postaci Savy (Lexy_Mason).

image.png.a6b8bc40b18670d243529b2b468666a6.png

 

 

 

Edytowane przez aces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 18:55, xd shaller napisał:

No według mnie sprawa jasna, sam to napisałeś:

Wykorzystałeś możliwość zmieniania postaci, żeby wyteleportować się z warsztatu, pod którym stały postacie agresywnie (<-chyba) nastawione do Twojej i w ten sposób ominąć z nimi interakcję. Całość nie trwała jakoś długo parę godzin, tylko paręnaście minut maksymalnie. Bo zanim "goniące" Cię osoby zdążyły zgłosić Cię i ja sprawdziłem gdzie rzeczywiście jesteś, to już śmigałeś na tej samej postaci po Chumash, a jeszcze chwilę temu wchodziłeś nią do warsztatu czy tam garażu.

A co do tego to z garażu Moto brałem I jechałem na warsztat to 1. Po 2 nie chumash A kanion coś tam bo tam mam spawna 

aces lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też mogę wiele o was opowiedzieć, atakowanie w barze bez odgrywania. Check

Klamanie na do z tym że kamery nie widziały jak dzgają dziewczynę.  Check 

Granie gdy ktoś kogoś szuka że znalazł jedynie 18cm kutasa. Check 

Ale po prostu mi się nie chciało bawić jak wy z adminami :p

aces i veneye xd szaler lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akcji w barze

 

Ray Keenan ( @dzikqu ) odegrał akcję po otrzymaniu SMS, że Cię zaczepia, bo rzekomo gapisz się na jego "siostrę" (koleżankę) - Cornelię Kravitz

Odegraliście uderzenia na /me po czym wyszła wymiana już stricte skryptowo, gdzie wbiłeś mu bw. (co było do przewidzenia z racji muskularnego nad głową)

 

Widząc to, dwóch ludzi - kompletnie niezwiązanych z organizacją, którzy tego dnia grali długo w pubie (była godzina ok 3:30, przypomnę), postanowili pomóc kompanowi od browara (Ray) i położyli Ciebie. Tak stety-niestety działają bijatyki w lokalach. - to tak odniosę względem braku odgrywania atakowania w barze 🙂

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin