Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

RENEGADE' REBEL DESERTER


Bolec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Beznazwy-6.png.bb2d0e4b1d44427d966e8db7400eb4a6.png

pasek.png.c5894c69c021278716fc84884664352a.png

 Koniec roku 2022, wieczór spływał nad miastem, kiedy w Las Vegas odbywało się spotkanie organizacyjne, które miało zdecydować o przyszłości oddziału klubu motocyklowego MAYANS MC stacjonującego w stanie Nevada. W tłumie mrocznych postaci stał Carlos, jeden z wyżej osadzonych w hierarchii tutejszego chapteru, postać kontrowersyjna, a zarazem wpływowa w środowisku motocyklistów. Napięcie w powietrzu było niemal palpacyjne, gdy prezes klubu przedstawiał plany ekspansji i zacieśniania więzi wewnątrz klubu. Jednak nagle, w środku prezentacji, wystrzał rozdarł ciszę. Jeden z pełnoprawnych członków klubu leżał martwy na ziemi, a krew spływała po podłodze. Carlos stał z przerażającym uśmiechem, trzymając w dłoniach broń, za pomocą której perfidne morderstwo zostało dokonane. Szok i przerażenie ogarnęły obecnych, a clubhouse stał się miejscem zbrodni. Władze klubu, wściekli i pełni smutku, ogłosili, iż Carlos naruszył ostatnią granicę i stanie przed sądem klubowym. Po długotrwałym, dogłębnym procesie członkowie klubu niejednogłośnie postanowili - Carlos zostaje wygnany z klubu za zdradę i bestialstwo tym samym otrzymując status Bad Standing. Dlaczego nie dokonano na mordercy tego samego, czego on dokonał na swojej ofierze?

 Carlos opuścił klub z krwią na rękach, pozostawiając w tyle skonfundowanych i przerażonych towarzyszy. Jego morderstwo było punktem zwrotnym w historii klubu, który musiał zmierzyć się z własnym mrocznym dziedzictwem. Od tamtego czasu Carlos wędrował samotnie po bezdrożach, uzyskawszy u lokalsów reputację nie tylko jako buntownik, lecz także jako morderca, którego imię żyło wśród motocyklistów jako przestrogę przed zagłębianiem się w ciemne zakamarki ludzkiej duszy.

pasek2.png.b65d4249f7ed8fe2df5fae8ad753dbe0.png

 

ezgif.com-optimize(1).gif.c2734acadab5d01750a47e2ca14f7650.gif Finalnie obrał kierunek Los Santos, miasta marzeń i rozterek, które przyciągało go jak magnes. Carlos, straceniec w oczach byłych towarzyszy znalazł się teraz w tłumie obcych twarzy i olśniewających neonów.

 W wielkim mieście próbował zacząć od nowa, choć cień przeszłości zawsze go gonił. Przemykał po ulicach, ukrywając swoją tożsamość pod zmienionym nazwiskiem i na pozór spokojnym życiem. Pracował w warsztacie, naprawiając maszyny i kształtując się w dalszym ciągu w tym samym kierunku co wcześniej. Jednak choć starał się ułożyć sobie nową egzystencję, ciągle miał w sobie żar do przygód i niebezpieczeństwa. Pewnego dnia poznaje Reilly'ego, barwną postać, która prowadzi niewielką grupę motocyklistów. Ich charyzma i bezkompromisowy styl życia przypominały mu o dawnych czasach. W miarę stopniowego pogłębiania swoich więzi z nowymi towarzyszami, przeszłość zaczęła go doganiać. Mimo uzyskania sympatii swojego przyjaciela i jego towarzyszy uparcie postanawia kontynuować samotne podboje przeżarty przykrymi doświadczeniami z poprzedniego życia. Majowie dowiedzieli się o jego nowym życiu i wyruszyli na południe, by wymierzyć sprawiedliwość za zdradę i morderstwo. Carlos musi stawić czoła swojej przeszłości i zdecydować, czy będzie walczyć o nowy początek czy stawi czoła konsekwencjom swoich czynów. W tym momencie, jego historia nabierała nowego wymiaru, łącząc losy jego samotnego podróżowania z wyborem między przeszłością a przyszłością oraz między przynależnością a wolnością.

 

Spoiler

Strzała. Po kilkudniowej swobodnej rozgrywce na vibe po większej przerwie dojrzałem luki u freelancerów w półświatku przestępczym i postanowiłem, że spróbuje swoich sił po przemyśleniu biografii i sensu bycia mojej postaci. Po przeczytaniu aplikacji pozostaje dużo pytań, lecz brak jakichkolwiek odpowiedzi - taki też był mój zamysł sposobu przedstawienia historii Carlosa. Zamierzam stopniowo z biegiem czasu za pomocą interakcji z innymi graczami dokumentując to ss'ami oraz filmikami wyjaśniać wątki z przeszłości. W głowie mam już pewien schemat, jednak w głównej mierze będę stawiał na spontan. W planach mam prowadzenie ciekawych, niekoniecznie całkiem dochodowych projektów - zależy mi na ciekawych interakcjach i ponownie zrobieniu czegoś wielkiego, uważam, że osiągnąłem w RP już bardzo dużo i bezmyślny grind gotówki nie ma już większego sensu. Żeby nie wyskakiwać przed szereg na samym początku bez pewności o ich powodzenie, mogę tylko zdradzić jeden z nich, którego na ten moment jestem najbardziej pewny, czyli projekt zrzeszający fanów mordobicia za pieniądze. Chciałbym wykorzystać swoje doświadczenie organizacji takich eventów po wielkim powodzeniu mojej pociechy VFF, tym razem jednak na znacznie mniejszą skalę. W przypadku rozpoczęcia takiej działalności ze strony illegal, zamierzam zachować incognito w największym stopniu jakim to tylko jest możliwe, dlatego już na tym etapie celowo udostępniłem Wam tylko imię swojej postaci. W związku z historią postaci i jej tytułem mordercy, otwieram sobie furtkę na poważne zlecenia wszelkiej maści począwszy od morderstw aż po przewozy niebezpiecznych ładunków czy gwałty, napaści.

To nie przypadek, że od początku robię postać w klimatach MC 1%, ponieważ tym sposobem szykuje sobie grunt w przypadku wejścia o level wyżej i dołączenia do jakiejś grupy bądź założenia tego typu zgrupowania w przyszłości mając już realną historię postaci. Poza tym jestem zwolennikiem tych klimatów od lat no i mam już od samego początku swojej przygody ciekawą historię, która ukształtowała charakter i styl bycia mojej postaci a jej przyszłość pozostawiam sobie i innym.

 

Edytowane przez Bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dla sprostowania do wszystkich oglądających temat - nie zamierzam przenosić niczego z serialu do gry. Jest to zabieg zrobiony tylko po to, żebym nie musiał się pieprzyć z logo, nazwą klubu i kamizelkami majów, które odziwo przypadkiem znalazłem w necie i być może wykorzystam je wkrótce do ssów. Historia klubu, jej członkowie i wszystko inne jest wymyślone w 100% na potrzeby gry. Mój błąd, że nie wspomniałem o tym w aplikacji. Poza tym dziękuję za szansę 🙂

 

dAq0KDc.gifyjar3Xr.pngtyyQc1A.pngo8xoPzs.png

 

Edytowane przez Bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin