Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/milliondollarbaby] Sam3kk


Sam3kk

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10630-sam3kk/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ryo Fujimura
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Opuszczenie gry podczas gry roleplay i pościgu
Członek ekipy nakładający karę: @milliondollarbaby
Wyjaśnienie sytuacji: pościg nic takiego wow, wywala mi raz neta, wywala drugi raz (tym razem prąd). Policjanci spłakani ze wyszedłem, ziomek z którym rozmawiam przez telefon (w tym momencie nadal nie miałem prądu) gada mi o wszystkim, słyszę od niego że sprawdzicie logi czy wyszedłem sam w celu uniknięcia konsekwencji, czy wywaliło mnie przez brak neta, nagle słyszę od ziomka że mam blokadę postaci. Nie mam problemu o konsekwencje gierki IC, więzienie, mandat czy coś, kare mogę odbyć a mandat przyjąć. Problem znajduje się w tym, iż nie wyszedłem sam z gierki, tylko przez to że nie miałem neta. Jeśli dostanę jakikolwiek dowód o to, że wyszedłem sam z serwera będę wdzięczny :) a jeśli nie ma żadnego takiego dowodu to liczę o odblokowanie postki :)
Świadkowie: @x959 i policjanci, którzy uczestniczyli w pościgu

pdsiesplakalo.png

Edytowane przez Sam3kk
x959 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się skoro sam brałem udział w pościgu jak i załączyłeś ssa podczas mojej rozmowy z twoim ziomkiem.

Cały ten pościg był kompletnie masakryczny ze względu na to, że trwał ponad godzinę i dlaczego tak długo? Przez cały czas kompletnie nie odegrałeś ani razu uszkodzenia Twojego auta przez nas jak i żadnych obrażeń Twoich postaci poza sytuacją w którym w końcu się zatrzymałeś i jedynie napisałeś, że boli Cię głowa (XD) co więcej ścinanie dosłownie każdego zakrętu jak i VMAX przez całe miasto.

Inna sytuacja, gdzie Twój ziomek podczas naszego pościgu nagle pojawia się za nami nie dostając żadnej informacji poza tym, że obaj siedzicie na DC

W końcu przechodząc do tematu przez całą godzinę jazdy wszystko było idealnie, net jak i Twój prąd bo nie wyrzuciło Cię ani razu i nagle jak Cię zatrzymaliśmy to zaczęły się dziać wielkie problemy co z pewnością nie jest według Ciebie podejrzane. Nagle, gdy dostałeś bloka postaci to Twój znajomy zaczął pisać, że zaraz wbijesz i wejdziesz do gry 🤡

Strielok, szeryfuwa i greygods lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wypowiem się skoro sam brałem udział w pościgu" 🤓

japa koniu

https://tenor.com/pl/view/shower-dance-dance-moves-gif-14870635 - o a to chyba ty jesteś grając na swoim ulubionym serwerku hard roleplay VIBERP razem z swoimi 40 letnimi kolegami

thugalicious i Pingwinek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin