Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/baryyy]


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/21563-enzo/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: handlingi samochodów
Członek ekipy nakładający karę: @Barry
Wyjaśnienie sytuacji: Jechałem swoim annisem z Full tune miałem pościg policji po wyjechaniu na  autostradę, jego vmax wacha się w granicach 230-260 km/h po zgubieniu pościgu  pojechałem w bezpieczne miejsce, nie posiadam żadnych cheatów co najwyżej nie wczytują się tekstury z powodu słabego kompa do tej pory nie otrzymałem żadnej kary na serwerze jest to nie porozumienie lecz rozumiem że mogło to podpaść ponieważ sam się zdziwiłem jaki vmax osiąga ten pojazd po ft mechanicznym i odpowiednim ustawieniu zawiasu, mogę dać go do stestowania administracji aby potwierdzili moją tezę

Edytowane przez Enzo
Zmiana tytułu na poprawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, przed wydaniem werdyktu przez zgłoszenia o handlingu przetestowaliśmy z @csskroubletwój pojazd w tym samym miejscu na takiej samej trasie, był on wyciskany do granic możliwości, a jednak osiągnął tylko maksymalnie 210, zamiast 270 jakie ty osiągnąłeś w tym samym miejscu

 

csskrouble lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, baryyy napisał:

siema, przed wydaniem werdyktu przez zgłoszenia o handlingu przetestowaliśmy z @csskroubletwój pojazd w tym samym miejscu na takiej samej trasie, był on wyciskany do granic możliwości, a jednak osiągnął tylko maksymalnie 210, zamiast 270 jakie ty osiągnąłeś w tym samym miejscu

 

tak, pojazd wyciskał zwykle max 210, w jednym miejscu dosłownie na trzy sekundy miałem 230. Twoje prędkości są nie możliwe do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin