Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Capitol Discount Auto Parts Inc. (SFCF)


Rekomendowane odpowiedzi

"The city of Los Angeles saw a record number of vehicle thefts in the first half of 2022. This continues a trend that began with the onset of the pandemic, and has grown worse over time. 

From Jan. 1–June 30, 12,805 cars went missing, according to publicly available Los Angeles Police Department data. That’s up 14% from the same time period last year. "

 

image.png?ex=6515bfb0&is=65146e30&hm=1d9image.png?ex=6515bfbe&is=65146e3e&hm=fa5

 

Spoiler

W planach mam nakręcenie gry warsztatom, aby wypełnić obecną lukę gdzie aktualnie warsztaty nie mają swoich dostawców jeśli chodzi o części zamienne. Moim celem jest by zorganizować grę, jak największej ilości osób zaczynając współpracę na wielu płaszczyznach. Moją gra będzie wyglądać w ten sposób, że na samym początku będę chciał zyskać, jak najwięcej klientów wśród warsztatów obecnych na serwerze. Następnie by zaangażować, jak największą ilość graczy z różnych projektów: nawiążę współpracę z lokalnymi firmami transportowymi. Gdy już połączę wszystkie punkty ze sobą mam nadzieję, że wyjdzie z tego prężnie działający projekt. Pomyślność projektu zależy od chęci do gry właścicieli warsztatów. Jeśli uda mi się przełamać tą barierę, jestem pewny, że projekt będzie aktywny. Projekt został stworzony konkretnie pod moją postać "Richard Dellaratta" i organizację przestępczą "San Fierro Crime Family". Prowadząc ten projekt chcę zalegalizować części samochodowe skradzione przez moją postać, nawiązać współpracę z cywilami i przestać się ograniczać do samego skryptu kradzieży pojazdów. Na ten moment wszystko kończy się na wpisaniu komendy /dziupla. Uważam to za głupotę, bo tego typu projekty kradzieży pojazdów mają dużo większy potencjał. Ponadto prowadząc ten projekt dam furtkę dla innych organizacji przestępczych, odkupując od nich skradzione części i legalizując na rynku. Fabularnie firma CDAP zarejestrowana jest na słupa, kogoś bardziej majętnego. Z uwagi na to, że w tego typu projektach bardzo często trudno o osoby do pracy fizycznej wykorzystuję ten myk fabularny by projekt mógł być cały czas aktywny i by był realnie widoczny na serwerze.

 

Edytowane przez dan aka sqn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin