Skocz do zawartości

Scorpio

Gracz
  • Ilość treści

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

6 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1298 wyświetleń profilu

Scorpio's Achievements

  1. Świetny pomysł na który przyznam z racji charakteru i klimatu odgrywanej postki bardzo czekam. Eventowa forma gry więziennej i strażników spowoduje zainteresowanie taką formą rozgrywki, a jednocześnie nikogo nie znudzi. Gra więzienna za to da dodatkowe wątki, możliwość działania i rozmach grupom przestępczym, polepszy też podłoże fabularne. Jeśli dodamy do tego jakieś szersze pokazanie życia codziennego w więzieniu zarówno od strony skazanych jak i strażników to będzie miód (mam na myśli jakieś odprawy, przeglądanie zapisanych kartek znalezionych chociażby w poszczególnych celach czy zwykła identyfikacja tatuaży, programy odwykowe, prace społeczne itp).
  2. **James Lauro postawił 2.000 na wygraną Philadelphia Phillies.**
  3. Imię i nazwisko postaci: Russell Vizzi Wiek: 26 Background: Russell Vizzi urodził się w Vice City. Przyszedł na świat w konserwatywnej rodzinie włoskiego pochodzenia. Jego ojciec Ralph Vizzi był drobnym cwaniaczkiem, utrzymującym się z oszustw hazardowych i kradzieży. Poszedł za kratki za jedno z swoich licznych oszustw, kiedy młody Vizzi był jeszcze nastolatkiem. Wydarzenie to miało bardzo silny wpływ na psychikę chłopaka; wtedy również zaczęły się jego pierwsze problemy z prawem. Frustracja spowodowana zamknięciem ojca popchnęła go w kierunku lokalnego półświatka. Szybko znalazł wspólny język ze złodziejami, pomagając im w przetrzymywaniu trefnego towaru, oraz czasami dorabiając sobie oszustwami w czasie gry w karty. Korzystał przy tym z całej wiedzy jaką zdążył wpoić mu ukochany ojciec. Zdobyte pieniądze przeznaczał głównie na pomoc rodzinie i zabawę w klubach. Wkrótce kontakty z kumplami z ulicy odbiły się na jego wykształceniu - udało mu się ukończyć jedynie szkołę średnią. Wychowany w mieście słynącym z palm i gorących imprez, szybko stał się ich stałym bywalcem. Stykał się tam z przestępcami poważniejszego kalibru, niż jego koledzy z włoskiej dzielnicy. Sam nie był na tyle poważny, by zainteresować czymś wytrawnych narkotykowych graczy. Obserwował za to ich przy każdej okazji, starając się dowiedzieć jak najwięcej o tym biznesie. Życie jakie prowadzili i sumy, którymi obracali imponowały mu. Kiedy zebrał odpowiednią kwotę, wiedział już co zrobi. Vice City było dla niego za ciasne, chciał spróbować czegoś nowego. A przy okazji pomóc matce, która cierpiała na ciężką depresję po aresztowaniu jego ojca. Wyjście było jedno - wyjazd do Los Santos, w stanie San Andreas. Miasto wielkich możliwości. Vizzi jest osobą wyrachowaną, zawsze kalkulującą co mu się opłaci, a co nie. Częsty gość wszelkiego rodzaju klubów klubów ze striptizem oraz większych imprez. Jest ambitny, ma dość wysokie mniemanie o sobie. Jest rasistą, ale potrafi poskromić swoje uprzedzenia, kiedy są do zarobienia pieniądze. Prywatnie lubi i potrafi dobrze gotować. Jest bardzo dumny z włoskiego pochodzenia swojej rodziny. Stara się używać głównie siły perswazji oraz unikać niepotrzebnych spięć. Jego główną motywacją jest życie na wysokim poziomie oraz pomoc chorej matce. Posiada siostrę i brata.
  4. Przeniesienie rozgrywki do LS właśnie spowoduje przypływ graczy, gdyż każdy będzie mógł odgrywać co tylko chce i schemat rozgrywki nie będzie nikogo ograniczał. Ogólnie serwer dość ciekawie się rozwija, jedynie to miejsce rozgrywki kuleje.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝