Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/wayzupdayzup2muchshotta] aces


aces

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/21556-aces/
Link do konta oskarżonegohttps://forum.v-rp.pl/profile/6029-wayzupdayzup2muchshotta/
Powód składania skargi: Ogólny poziom rozgrywki, DM, MG, wyzwiska OOC.
Wyjaśnienie sprawy: Postanowiłam napisać skargę PUBLICZNIE zważywszy na jej wagę i chciałabym, żeby cały serwer miał wgląd do tego co się aktualnie dzieje w strefie przestępczej. Skarga dotyczy lidera 74 HOOVER CRIMINALS GANG i jest też poniekąd skargą zbiorową na całą jego organizacje.

Cała sytuacja rozpoczęła się od czysto wymuszonego beefu z ich strony w stosunku do mojej organizacji i pomimo tego, że wszyscy chcieliśmy utrzymać całość w rozgrywce IC i nie przenosić konfliktów do OOC - tak po kolejnej już niestety bardzo krzywej zagrywce ze strony Hoovers jestem zmuszona do rozwiązania tego w ten sposób. Po wyzwiskach na liderówce w moją stronę, świadomemu wprowadzeniu w błąd opiekuna przestępczych kłamiąc na temat rozgrywki i robieniu naprawdę ŻAŁOSNEGO MG wraz z grą nastawioną jedynie na DM nie widzę innego wyjścia jak poddać całość do osądu administracji. Prosiłabym również bardzo o sprawdzenie logów postaci: Terrance West, Raheem Jimenez, Dean Rowland, Cameron Duncan, Cody Mosley w celu potwierdzenia ich ostatniej aktywności w grze - chłopaki codziennie wchodzą do gry w godzinach 21-22 typowo pod DM i zaraz po strzelaninie wychodzą po prostu z gry. Większość z tych postaci ma przegrane po 7-12h i zauważmy, że jest to organizacja stojąca od 29 sierpnia z 3 stronami tematu, gdzie większość nie jest nawet wypełniona screenshotami z rozgrywki... 

Dowody: MG + DM:
1: 

2. 

Musicie mi wybaczyć za jakość powyższych nagrań, aczkolwiek jest to leak materiałów nagranych przez samych Hoovers w celu "pochwalenia" się innym swoją wiodącą rozgrywką... 

Edytowane przez aces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmow ukazujacych gre na glosowce wyciagniemy konsekwencje, mimo wszystko odkrywam byscie mogli sie wymienic slowami.

Zrobcie to w sposob przyzwoity, bez zbednego rzucania w siebie wyzwiskami

@wayzupdayzup2muchshotta @aces @5element @Sidneyo

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, jako, że jestem liderem i skarga jest bezpośrednio na mnie to się wypowiem. Moja przeciwniczka jest bardzo cwana używając tak tandetnych argumentów przy tym manipulując osobami trzecimi które nie mają świadomości kontekstu jaki był wcześniej, ale zagrajmy w jej gre.

"ŻAŁOSNEGO MG wraz z grą nastawioną jedynie na DM" Zacznę od zacytowanego zdania, ponieważ skarga zaczyna się dopiero od tego stwierdzenia i osądy pojawiają się w połowie tej skargi która w większości jest zagrywką manipulacyjną i nigdy nie powinny mieć miejsca ze względu na hipokryzje osoby oskarżającej. O jakiej grze nastawionej pod dm ty mówisz? To twoja organizacja jawnie nożuje moich graczy na środku chodnika dlatego, że sobie przechodzi. Jesteś zwykła hipokrytką i tu załączam nagranie które odnosi się do DM która twoja organizacja na dobrą sprawe pierwsza zaczęła:
https://medal.tv/games/gta-v/clips/1tIRzjtQBPKOEs/d1337ATSngfA?invite=cr-MSxoWkMsNzc4OTk5Nzcs (tak, grajki tej laski pomyśleli, że są w bronxie i mogą nożować każego oppa zapominając o imersji, ale jedziemy dalej). 
Bardzo dojrzałe zachowanie lala. Dlaczego twój klip który użyłaś w skardze jest w tak słabej jakości? Bo jest tam gra IC która od razu skreśla twój argument o meta gamingu?. Pokażę wam teraz logi z chatu IC które nasza koleżanka wysłała w klipie low-quality który strzelam, że jest specjalnie tak wrzucony by nie było widać co tam pisaliśmy i pasowało pod jej narracje. Na dole przedstawiam wszystkie screeny i dowody które dementują jej każdy argument.

"Prosiłabym również bardzo o sprawdzenie logów postaci: Terrance West, Raheem Jimenez, Dean Rowland, Cameron Duncan, Cody Mosley, chłopaki codziennie wchodzą do gry w godzinach 21-22 typowo pod DM i zaraz po strzelaninie wychodzą po prostu z gry." tutaj aces po raz kolejny popisała się swoimi umiejętnościami i kompetencją. Pozwolę zacząć od gracza który prowadzi chara Cameron_Duncan - jest w Chorwacji i nigdy nie powinienem się z tego tobie tłumaczyć. Jeśli chodzi o moją postać, to codziennie gram z organizacją waxela, prowadząc z nimi wątki i kreując swoje projekty, tak samo było właśnie wczoraj, gdzie po ataku na twoją organizację dogrywałem wcześniej zagrany wątek z kokainą (szerzej opisany na dole). Prosze: (https://imgur.com/a/XvIZUEG). Chłopaków logi nie muszą być nawet sprawdzane, a to dlatego, że w nagraniu które przedstawiłaś jako rzekomy dowód na "MG", kilka minut przed tym, prowadziliśmy normalną rozgrywkę pomiędzy swoimi charami (tu zaczynałem właśnie wyżej wspomniany wątek u góry https://imgur.com/a/CcXYU09) a chłopaki grali z resztą osób innej organizacji na dole https://imgur.com/a/XajdRVK), (logi chatu z panelu pokrywają się z tymi z nagrania, szach mat), niestety w drugim klipie nie widać chatu, które zapewne jest w tak słabej jakości by wyszło na twoje, nie tym razem i przedstawiłem wam naszą rozgrywkę jaką prowadzimy zawsze gdy jesteśmy w grze, więc znowu się wkopałaś. Lecimy dalej, idąc twoim tokiem myślenia gdzie przytaczasz postacie osób które nie grają i nie mają na nic wspólnego z atakami i ogólna skargą, muszę Cię uświadamiać w tym temacie, że jest takie coś jak życie prywatne które nie powinno być wywlekane tym bardziej, że jak wspomniałem wyżej - nie mają ze skargą nic wspólnego - bo nie było ich w grze.

"Większość z tych postaci ma przegrane po 7-12h" Niestety kolejny twój argument ląduje do kosza, ponieważ postacie osób które po prostu nie grają ze względu na sprawy prywatne mają tyle godzin (laska jest do tego stopnia perfidna, że dosłownie przytoczyła w skardze ilość godzin postaci osoby która jest od około tygodnia w Chorwacji bez komputera XD). Teraz wrócimy na ziemie i pokaże wam ile mają godzin postacie, które rzeczywiście grają aktywnie bądź nie grają od max 2 dni. https://imgur.com/a/jBxudt1. Widzisz, stosujesz czystą manipulację faktami, w ogóle co to za argument dotyczący godzin postaci xD!

"i 
zauważmy, że jest to organizacja stojąca od 29 sierpnia z 3 stronami tematu, gdzie większość nie jest nawet wypełniona screenshotami z rozgrywki... " Szczerze miałem na to nie odpowiadać, ale obawiam się, że zmęczony po pracy Sidneyo przeczyta to i weźmie na poważnie. Ta skarga to absurd, ty dosłownie atakujesz tym, że stoimy nie całe dwa i pół tygodnia i mamy trzy strony tematu? xD. Sorry ale Ja nie pozwalam postować w swój temat, który jest wizytówką, mojej organizacji każdego gówna jak ty, tylko po to, by wbić nową stronę. Pisze właśnie o tym; https://imgur.com/a/CcXYU09, o tym: https://imgur.com/a/ZxkdA9R (pozdro tu cały screen z zalewania nudli wodą) i o tym: https://imgur.com/a/0JOI7Hj (tu progres bo tylko pół screena to przywitanie).  xD  Nie jestem pewien czy doozan został zmuszony i to wrzucił bo tak nakazują procedury, ale streściłem jak mogłem przy tym obalając każdą argumentacje w pełnej manipulacji, nawijania makaronu oraz przekrętów, skardze.

Nie pozdrawiam.

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo napisałeś, ale rzucając samymi ogólnikami i próbując odbijać piłeczkę w bardzo głupi sposób, bez żadnych konkretów i kontrargumentów, nie odnosząc się praktycznie kompletnie do sedna całej sprawy jakim jest MG. Rozumiem, że jakość klipów nie jest zadowalająca, ale o to musisz mieć żal jedynie do członka swojej organizacji, bo to on (dirtus) je nagrywał - na szczęście dźwięk zachował się całkiem dobrze i nie jesteś w stanie wytłumaczyć się z tego w żaden sensowny sposób. Zamiast przyjąć całość na klatę i najzwyczajniej w świecie przeprosić, to zakopujesz się w tym całym gównie jeszcze głębiej.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Odniosę się do klipu z nożem, który jest o tyle istotny, że świadomie wprowadziłeś opiekuna przestępczych w błąd przy jego pomocy. 

https://medal.tv/pl/games/gta-v/clips/1tIRzjtQBPKOEs/OWBFgs8fwk3s?invite=cr-MSxEUGYsMTk5NzgzMzY0LA (przy okazji kolega ma fajne klipy poniżej z głosowego RP, nic dziwnego, że mylą się wam środowiska przeskakując pomiędzy serwerami)

Zacznijmy od tego, że postać Raheem Jimenez (o ironio ten sam co właśnie nagrywał te klipy z MG/DM) nie została zaatakowana bez żadnego powodu po prostu spacerując sobie niewinnie po ulicy (wykonując FOOTPATROL jak sam od początku próbowałeś to nakreślić), a dostało się jej za marne prowokacje z poprzedniego wieczoru:

Raheem Jimenez mówi: Pierwszy raz was widze durnie, słowo.
Raheem Jimenez mówi: Zejdź mi z fiuta cipko.
Raheem Jimenez mówi: Grozisz mi cipko? Mogę cię spalić w każdym momencie.
Raheem Jimenez mówi: Pieprzyć faggots, pale wszystkich waszych ziomków.

Więc akcja na filmiku powyżej jest następstwem jego wcześniejszych działań IC co wydaje mi się całkowicie logiczne. Warto tutaj podkreślić również, że sam "pokrzywdzony" będąc otoczonym przez kilku agresywnych typów nadal nawijał to samo co dzień wcześniej (co widać nawet na samym filmiku) nijak licząc się z życiem swojej postaci i konsekwencjami - za co dostał kosę i tak szczerze jedyny problem jaki widzę w całej tej konkretnej sytuacji jest to, że postać Raheem Jimenez nie dostała blokady za prowadzenie jej w tak marny i ohydny sposób.

Przechodząc stricte do tego co jest na samym filmie (co próbowałam Ci tłumaczyć już kilkukrotnie zaraz po tej akcji na discord, ale mogłeś wtedy nie zrozumieć będąc zajęty wyzywaniem nas)  - Nero Palacia napisał stosowne /me o wyjmowaniu noża, po czym wyciągnął go również po prostu w grze na animacji, odczekał chwile i użył go przechodząc do akcji dynamicznej. Zauważmy, że zrobił to dopiero po wciśnięciu shift i odskoczeniu postaci Raheem Jimenez. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że samo nagranie jest przycięte w bardzo ciekawym momencie (co jest też swoją drogą zabawne przy jednoczesnym zarzucaniu mi manipulacji), bo widzimy na nim od samego początku linijkę /me o zainicjowaniu bójki przez Michael Barraza, więc sumując wszystko do kupy chłopaki zagrali to poprawnie narracyjnie i dali postaci Raheem Jimenez wystarczająco dużo czasu na reakcje w grze (aczkolwiek niewystarczającą ilość czasu na zawołanie kolegów przez discord do pomocy).

Jeśli Twoim głównym zarzutem w stosunku do tej sytuacji jest brak napisania /me o wbijaniu noża w ciało uciekającego faceta i /do udane, to jest mi aż autentycznie głupio na to odpowiadać. Możemy tak samo odbijać piłeczkę dlaczego wy przy strzelaniu do nas nie wrzucacie /me o naciskaniu spustu na broni? Nie daliście nam czasu na reakcje przecież? Widzisz, rozgrywka toczy się często w pewnych umownych ramach, które bardzo często bazują na zachowaniu granic dobrego smaku i niezrozumienie zasad akcji dynamicznych akurat w Twoim przypadku jest strzałem w stopę. 
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przelatując na szybko przez resztę rzeczy, bo to już czyste lanie wody i kłamanie administracji w żywe oczy, co jest żałosne zważywszy na to, że wszystko i tak wyjdzie przetrzepując wasze logi.

1. "Jesteś zwykła hipokrytką i tu załączam nagranie które odnosi się do DM która twoja organizacja na dobrą sprawe pierwsza zaczęła"
Kłamstwo - to wy sprowokowaliście cały beef na siłę czysto przez względy OOC, przychodząc na boisko i kilkukrotnie szukając zaczepki. Kolejny raz podkopujesz się jeszcze bardziej i co w całej tej sytuacji zabawniejsze, to fakt, że dosłownie parę minut po wjeździe SD (Mauricio Trujillo, Lillian Cabrera, Chauncey Villaney, Charlie Rivera, Vince Hayward, Forrest Wright) po brawlu na boisku zaczęliście do nas strzelać, kłamczuszku. 😉

Spoiler

[11.09.2023 22:07]    Terrance West mówi: Czarnuchu nie wiem kto to nawet jest.
[11.09.2023 22:07]    Claro Velez mówi: Z kim on gada?
[11.09.2023 22:07]    Lucius Ramirez mówi: Nie kojarze. To jakis fighter?
[11.09.2023 22:07]    Nero Palacia mówi: Cool, vato. Widziałem niektóre twoje walki, bro.
[11.09.2023 22:07]    Julio Morales mówi: Nie mam pojecia.
[11.09.2023 22:07]    * Claro Velez odwrocil sie.
[11.09.2023 22:07]    Gaspar Reyna mówi: Ayo, West up foos? Dlaczego czarnuch Tiger gada z tymi chwastami, ey?
[11.09.2023 22:08]    Austin Grajeda mówi: Aha, aha..
[11.09.2023 22:08]    * Cody Mosley przywitał wszystkuch.
[11.09.2023 22:08]    Tino Varino mówi: Przychodzę do znajomych, dude - patrzałem kto z was najwięcej zarabia.
[11.09.2023 22:08]    Austin Grajeda mówi: Czemu mielibysmy Ci zrobic przejscie, Tiger?
[11.09.2023 22:08]    Lucius Ramirez mówi: Przejście?
[11.09.2023 22:08]    Austin Grajeda mówi: Swietnie pytanie.
[11.09.2023 22:08]    * Anthony Merino machnął łapskiem podirytowany.
[11.09.2023 22:08]    Terrance West mówi: To jakas muza dla totalnych pozerow.
[11.09.2023 22:08]    * Gaspar Reyna skleil palce z Terrence.
[11.09.2023 22:08]    Lucius Ramirez mówi: I co ty robisz w takiej okolicy Tiger?
[11.09.2023 22:08]    Louis Quesada mówi: No, było blisko.
[11.09.2023 22:08]    Tino Varino mówi: Yeah, dude - dokładnie, jestem równy.. Zróbcie mi przejście, dude.
[11.09.2023 22:08]    Terrance West mówi: Slyszysz to gowno co sluchaja?
[11.09.2023 22:08]    Cody Mosley mówi: Eyy, jak leci?
[11.09.2023 22:08]    ** Anthony Merino zawiódł próbując trafić czysto do kosza.
[11.09.2023 22:08]    Terrance West mówi: To jacys busterzy ziomalu.
[11.09.2023 22:09]    * Terrance West hangoutuje w parku z przedstawicielami kliki baybayshootersquad i terror town.
[11.09.2023 22:09]    * Tino Varino przywitał się z nimi, spogląda na nich.
[11.09.2023 22:08]    Gaspar Reyna mówi: Czarnuchu, jeszcze sie pytasz. To sa zwykle cioty, ese.
[11.09.2023 22:08]    * Claro Velez przerzucil do lewej reki butle przy witaniu sie.
[11.09.2023 22:08]    * Demontae Clarke przywital czarnuszkow.
[11.09.2023 22:09]    Tino Varino mówi: Sądziłem że będą mieli dla mnie gotówkę, ha-ha.. Co tam u was?
[11.09.2023 22:09]    * Gaspar Reyna wyeksponowal swoja dziare flower killah dla terrence.

2. "Chłopaków logi nie muszą być nawet sprawdzane, a to dlatego, że w nagraniu które przedstawiłaś jako rzekomy dowód na "MG", kilka minut przed tym, prowadziliśmy normalną rozgrywkę pomiędzy swoimi charami"
Podtrzymuje prośbę o sprawdzenie waszych logów, ponieważ pokażą one w jasny sposób co tak naprawdę robicie w grze. Nie musisz mi podsyłać chatlogu z kupowania narkotyków, bo doskonale sobie zdaję sprawę z tego skąd biorą się wasze giwery... Rozumiem też, że pisząc o "normalnej" rozgrywce pomiędzy waszymi postaciami masz na myśli 30 minutowe odstępy pomiędzy wrzuceniem /me o zabraniu przez medyków z "otwartym złamaniem ręki" i "ROBI CHAIN ROBBING MIESZKAŃ", tak? 🤭 (i zapewniam osoby sprawdzające, że w ich logach kryje się o wiele więcej takich smaczków)

3. "(logi chatu z panelu pokrywają się z tymi z nagrania, szach mat), niestety w drugim klipie nie widać chatu, które zapewne jest w tak słabej jakości by wyszło na twoje, nie tym razem i przedstawiłem wam naszą rozgrywkę jaką prowadzimy zawsze gdy jesteśmy w grze, więc znowu się wkopałaś."
XD! Mam rozumieć, że kompletnie ignorujesz dźwięk znajdujący się na nagraniach na którym słychać między innymi takie rzeczy jak:

"wjazd, wjazd, wjazd"
"rozjebany jeden"
"wbiegłem w projekty"
"tu są, tu są" 
"policja, policja"
"poczekaj bandana"
"dawajcie, wysiądź"
"czekaj niech przejedzie ten samochód"
"to są feds uciekaj"

W oczywisty sposób podajecie sobie kluczowe informacje przez komunikator głosowy i jesteś jeszcze w stanie napisać bezczelnie o "rzekomym" dowodzie na MG? Czy wydawanie poleceń na mikrofonie o tym co wasze postacie IC mają robić, gdzie się znajdują, do kogo strzelają itd., nie jest podręcznikowym wręcz przykładem MG? Może faktycznie nie rozróżniacie już serwerów na których aktualnie toczycie rozgrywkę, skoro nie widzisz tu żadnej nieprawidłowości? 

4. "kolejny twój argument ląduje do kosza, ponieważ postacie osób które po prostu nie grają ze względu na sprawy prywatne mają tyle godzin, stosujesz czystą manipulację faktami, w ogóle co to za argument dotyczący godzin postaci"
Mało interesują mnie wasze kwestie prywatne i to ile macie czasu na rozgrywkę w momencie w którym jej core orbituje wokół wbijania raz dziennie na DM i wchodzenia z niej. 

Terrence West - 23h na postaci
Cameron Duncan - 7h na postaci
Raheem Jimenez - 17h na postaci
Dean Rowland - 12h na postaci
Cody Mosley  - 10h na postaci

Masz ciut rozbudowany spis z ilością godzin najważniejszych osób w Twojej organizacji, bo po raz kolejny zarzucając mi manipulowanie sam to zrobiłeś. 

5. "Ja nie pozwalam postować w swój temat, który jest wizytówką, mojej organizacji każdego gówna jak ty, tylko po to, by wbić nową stronę."
Tu akurat masz racje, bo w waszym przypadku faktycznie lepiej nie wrzucać w temat screenshotów, skoro jedyne co mogłoby się na nich znaleźć to DM przelatany z okazyjnymi dealami pod /corner by mieć z czegoś $ na ten DM. Jedyna zdroworozsądkowa decyzja do jakiej doszedłeś podczas całej swojej rozgrywki tutaj.

Edytowane przez aces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aces napisał:

Dużo napisałeś, ale rzucając samymi ogólnikami i próbując odbijać piłeczkę w bardzo głupi sposób, bez żadnych konkretów i kontrargumentów, nie odnosząc się praktycznie kompletnie do sedna całej sprawy jakim jest MG. Rozumiem, że jakość klipów nie jest zadowalająca, ale o to musisz mieć żal jedynie do członka swojej organizacji, bo to on (dirtus) je nagrywał - na szczęście dźwięk zachował się całkiem dobrze i nie jesteś w stanie wytłumaczyć się z tego w żaden sensowny sposób. Zamiast przyjąć całość na klatę i najzwyczajniej w świecie przeprosić, to zakopujesz się w tym całym gównie jeszcze głębiej.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Odniosę się do klipu z nożem, który jest o tyle istotny, że świadomie wprowadziłeś opiekuna przestępczych w błąd przy jego pomocy. 

https://medal.tv/pl/games/gta-v/clips/1tIRzjtQBPKOEs/OWBFgs8fwk3s?invite=cr-MSxEUGYsMTk5NzgzMzY0LA (przy okazji kolega ma fajne klipy poniżej z głosowego RP, nic dziwnego, że mylą się wam środowiska przeskakując pomiędzy serwerami)

Zacznijmy od tego, że postać Raheem Jimenez (o ironio ten sam co właśnie nagrywał te klipy z MG/DM) nie została zaatakowana bez żadnego powodu po prostu spacerując sobie niewinnie po ulicy (wykonując FOOTPATROL jak sam od początku próbowałeś to nakreślić), a dostało się jej za marne prowokacje z poprzedniego wieczoru:

Raheem Jimenez mówi: Pierwszy raz was widze durnie, słowo.
Raheem Jimenez mówi: Zejdź mi z fiuta cipko.
Raheem Jimenez mówi: Grozisz mi cipko? Mogę cię spalić w każdym momencie.
Raheem Jimenez mówi: Pieprzyć faggots, pale wszystkich waszych ziomków.

Więc akcja na filmiku powyżej jest następstwem jego wcześniejszych działań IC co wydaje mi się całkowicie logiczne. Warto tutaj podkreślić również, że sam "pokrzywdzony" będąc otoczonym przez kilku agresywnych typów nadal nawijał to samo co dzień wcześniej (co widać nawet na samym filmiku) nijak licząc się z życiem swojej postaci i konsekwencjami - za co dostał kosę i tak szczerze jedyny problem jaki widzę w całej tej konkretnej sytuacji jest to, że postać Raheem Jimenez nie dostała blokady za prowadzenie jej w tak marny i ohydny sposób.

Przechodząc stricte do tego co jest na samym filmie (co próbowałam Ci tłumaczyć już kilkukrotnie zaraz po tej akcji na discord, ale mogłeś wtedy nie zrozumieć będąc zajęty wyzywaniem nas)  - Nero Palacia napisał stosowne /me o wyjmowaniu noża, po czym wyciągnął go również po prostu w grze na animacji, odczekał chwile i użył go przechodząc do akcji dynamicznej. Zauważmy, że zrobił to dopiero po wciśnięciu shift i odskoczeniu postaci Raheem Jimenez. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że samo nagranie jest przycięte w bardzo ciekawym momencie (co jest też swoją drogą zabawne przy jednoczesnym zarzucaniu mi manipulacji), bo widzimy na nim od samego początku linijkę /me o zainicjowaniu bójki przez Michael Barraza, więc sumując wszystko do kupy chłopaki zagrali to poprawnie narracyjnie i dali postaci Raheem Jimenez wystarczająco dużo czasu na reakcje w grze (aczkolwiek niewystarczającą ilość czasu na zawołanie kolegów przez discord do pomocy).

Jeśli Twoim głównym zarzutem w stosunku do tej sytuacji jest brak napisania /me o wbijaniu noża w ciało uciekającego faceta i /do udane, to jest mi aż autentycznie głupio na to odpowiadać. Możemy tak samo odbijać piłeczkę dlaczego wy przy strzelaniu do nas nie wrzucacie /me o naciskaniu spustu na broni?
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przelatując na szybko przez resztę rzeczy, bo to już czyste lanie wody i kłamanie administracji w żywe oczy, co jest żałosne zważywszy na to, że wszystko i tak wyjdzie przetrzepując wasze logi.

1. "Jesteś zwykła hipokrytką i tu załączam nagranie które odnosi się do DM która twoja organizacja na dobrą sprawe pierwsza zaczęła"
Kłamstwo - to wy sprowokowaliście cały beef na siłę czysto przez względy OOC, przychodząc na boisko i kilkukrotnie szukając zaczepki. Kolejny raz podkopujesz się jeszcze bardziej i co w całej tej sytuacji zabawniejsze, to fakt, że dosłownie parę minut po wjeździe SD (Mauricio Trujillo, Lillian Cabrera, Chauncey Villaney, Charlie Rivera, Vince Hayward, Forrest Wright) po brawlu na boisku zaczęliście do nas strzelać, kłamczuszku. 😉

  Pokaż ukrytą zawartość

[11.09.2023 22:07]    Terrance West mówi: Czarnuchu nie wiem kto to nawet jest.
[11.09.2023 22:07]    Claro Velez mówi: Z kim on gada?
[11.09.2023 22:07]    Lucius Ramirez mówi: Nie kojarze. To jakis fighter?
[11.09.2023 22:07]    Nero Palacia mówi: Cool, vato. Widziałem niektóre twoje walki, bro.
[11.09.2023 22:07]    Julio Morales mówi: Nie mam pojecia.
[11.09.2023 22:07]    * Claro Velez odwrocil sie.
[11.09.2023 22:07]    Gaspar Reyna mówi: Ayo, West up foos? Dlaczego czarnuch Tiger gada z tymi chwastami, ey?
[11.09.2023 22:08]    Austin Grajeda mówi: Aha, aha..
[11.09.2023 22:08]    * Cody Mosley przywitał wszystkuch.
[11.09.2023 22:08]    Tino Varino mówi: Przychodzę do znajomych, dude - patrzałem kto z was najwięcej zarabia.
[11.09.2023 22:08]    Austin Grajeda mówi: Czemu mielibysmy Ci zrobic przejscie, Tiger?
[11.09.2023 22:08]    Lucius Ramirez mówi: Przejście?
[11.09.2023 22:08]    Austin Grajeda mówi: Swietnie pytanie.
[11.09.2023 22:08]    * Anthony Merino machnął łapskiem podirytowany.
[11.09.2023 22:08]    Terrance West mówi: To jakas muza dla totalnych pozerow.
[11.09.2023 22:08]    * Gaspar Reyna skleil palce z Terrence.
[11.09.2023 22:08]    Lucius Ramirez mówi: I co ty robisz w takiej okolicy Tiger?
[11.09.2023 22:08]    Louis Quesada mówi: No, było blisko.
[11.09.2023 22:08]    Tino Varino mówi: Yeah, dude - dokładnie, jestem równy.. Zróbcie mi przejście, dude.
[11.09.2023 22:08]    Terrance West mówi: Slyszysz to gowno co sluchaja?
[11.09.2023 22:08]    Cody Mosley mówi: Eyy, jak leci?
[11.09.2023 22:08]    ** Anthony Merino zawiódł próbując trafić czysto do kosza.
[11.09.2023 22:08]    Terrance West mówi: To jacys busterzy ziomalu.
[11.09.2023 22:09]    * Terrance West hangoutuje w parku z przedstawicielami kliki baybayshootersquad i terror town.
[11.09.2023 22:09]    * Tino Varino przywitał się z nimi, spogląda na nich.
[11.09.2023 22:08]    Gaspar Reyna mówi: Czarnuchu, jeszcze sie pytasz. To sa zwykle cioty, ese.
[11.09.2023 22:08]    * Claro Velez przerzucil do lewej reki butle przy witaniu sie.
[11.09.2023 22:08]    * Demontae Clarke przywital czarnuszkow.
[11.09.2023 22:09]    Tino Varino mówi: Sądziłem że będą mieli dla mnie gotówkę, ha-ha.. Co tam u was?
[11.09.2023 22:09]    * Gaspar Reyna wyeksponowal swoja dziare flower killah dla terrence.

2. "Chłopaków logi nie muszą być nawet sprawdzane, a to dlatego, że w nagraniu które przedstawiłaś jako rzekomy dowód na "MG", kilka minut przed tym, prowadziliśmy normalną rozgrywkę pomiędzy swoimi charami"
Podtrzymuje prośbę o sprawdzenie waszych logów, ponieważ pokażą one w jasny sposób co tak naprawdę robicie w grze. Nie musisz mi podsyłać chatlogu z kupowania narkotyków, bo doskonale sobie zdaję sprawę z tego skąd biorą się wasze giwery... Rozumiem też, że pisząc o "normalnej" rozgrywce pomiędzy waszymi postaciami masz na myśli 30 minutowe odstępy pomiędzy wrzuceniem /me o zabraniu przez medyków z "otwartym złamaniem ręki" i "ROBI CHAIN ROBBING MIESZKAŃ", tak? 🤭 (i zapewniam osoby sprawdzające, że w ich logach kryje się o wiele więcej takich smaczków)

3. "(logi chatu z panelu pokrywają się z tymi z nagrania, szach mat), niestety w drugim klipie nie widać chatu, które zapewne jest w tak słabej jakości by wyszło na twoje, nie tym razem i przedstawiłem wam naszą rozgrywkę jaką prowadzimy zawsze gdy jesteśmy w grze, więc znowu się wkopałaś."
XD! Mam rozumieć, że kompletnie ignorujesz dźwięk znajdujący się na nagraniach na którym słychać między innymi takie rzeczy jak:

"wjazd, wjazd, wjazd"
"rozjebany jeden"
"wbiegłem w projekty"
"tu są, tu są" 
"policja, policja"
"poczekaj bandana"
"dawajcie, wysiądź"
"czekaj niech przejedzie ten samochód"
"to są feds uciekaj"

W oczywisty sposób podajecie sobie kluczowe informacje przez komunikator głosowy i jesteś jeszcze w stanie napisać bezczelnie o "rzekomym" dowodzie na MG? Czy wydawanie poleceń na mikrofonie o tym co wasze postacie IC mają robić, gdzie się znajdują, do kogo strzelają itd., nie jest podręcznikowym wręcz przykładem MG? Może faktycznie nie rozróżniacie już serwerów na których aktualnie toczycie rozgrywkę, skoro nie widzisz tu żadnej nieprawidłowości? 

4. "kolejny twój argument ląduje do kosza, ponieważ postacie osób które po prostu nie grają ze względu na sprawy prywatne mają tyle godzin, stosujesz czystą manipulację faktami, w ogóle co to za argument dotyczący godzin postaci"
Mało interesują mnie wasze kwestie prywatne i to ile macie czasu na rozgrywkę w momencie w którym jej core orbituje wokół wbijania raz dziennie na DM i wchodzenia z niej. 

Terrence West - 23h na postaci
Cameron Duncan - 7h na postaci
Raheem Jimenez - 17h na postaci
Dean Rowland - 12h na postaci
Cody Mosley  - 10h na postaci

Masz ciut rozbudowany spis z ilością godzin najważniejszych osób w Twojej organizacji, bo po raz kolejny zarzucając mi manipulowanie sam to zrobiłeś. 

5. "Ja nie pozwalam postować w swój temat, który jest wizytówką, mojej organizacji każdego gówna jak ty, tylko po to, by wbić nową stronę."
Tu akurat masz racje, bo w waszym przypadku faktycznie lepiej nie wrzucać w temat screenshotów, skoro jedyne co mogłoby się na nich znaleźć to DM przelatany z okazyjnymi dealami pod /corner by mieć z czegoś $ na ten DM. Jedyna zdroworozsądkowa decyzja do jakiej doszedłeś podczas całej swojej rozgrywki tutaj.

"Dużo napisałeś, ale rzucając samymi ogólnikami i próbując odbijać piłeczkę w bardzo głupi sposób, bez żadnych konkretów i kontrargumentów, nie odnosząc się praktycznie kompletnie do sedna całej sprawy jakim jest MG. Rozumiem, że jakość klipów nie jest zadowalająca, ale o to musisz mieć żal jedynie do członka swojej organizacji, bo to on (dirtus) je nagrywał - na szczęście dźwięk zachował się całkiem dobrze i nie jesteś w stanie wytłumaczyć się z tego w żaden sensowny sposób. Zamiast przyjąć całość na klatę i najzwyczajniej w świecie przeprosić, to zakopujesz się w tym całym gównie jeszcze głębiej."  

Dojebalaś do pieca jak hanka w kartony, na każdy twój argument odpowiedziałem, na każdy, nawet ten z MG. "bez żadnych konkretów i kontrargumentów" XD! do każdej sprawy się opowiedziałem i wysłałem dowody i ty próbujesz naginać rzeczywistość pisząc, że nie odniosłem się praktycznie w ogóle? Rzucam ogólnikami?  to ty przecież umieściłaś same ogólniki takie jak, strony screenów w moim temacie i ich zawartość? na które odpowiedziałem screenami i wyszłaś na skończoną hipokrytkę. 

"Odniosę się do klipu z nożem, który jest o tyle istotny, że świadomie wprowadziłeś opiekuna przestępczych w błąd przy jego pomocy. "

że co? jesteś do takiego stopnia zdesperowana, że oceniasz słuszną uwagę supportu w której potępił brak czasu na reakcje? Ja już pomijam fakt tego, że opierało się to na kosie co odbiega od jakichkolwiek klimatów Los Angeles. Zresztą ta wypowiedz jest tak obrzydliwie zmanipulowana, twierdzisz, że miał odpowiednio dużo czasu na reakcje jak pisał?


"Kłamstwo - to wy sprowokowaliście cały beef na siłę czysto przez względy OOC, przychodząc na boisko i kilkukrotnie szukając zaczepki. Kolejny raz podkopujesz się jeszcze bardziej i co w całej tej sytuacji zabawniejsze, to fakt, że dosłownie parę minut po wjeździe SD (Mauricio Trujillo, Lillian Cabrera, Chauncey Villaney, Charlie Rivera, Vince Hayward, Forrest Wright) po brawlu na boisku zaczęliście do nas strzelać, kłamczuszku. 😉

Dobra taktyka, tylko czekałem aż to napiszesz, chyba zapomniałaś, jak graliśmy na boisku przed tobą, chyba zapomniałaś jak wasz członek za nami leciał z tyłu i sprawdzał ilu nas jest (informowałem cie o tym). To twoja organizacja pierwsza stosowała agresje, nie my. Po jakim brawlu kobieto? Będę kwestionować waszą gre, bo gdy doszło do konfrontacji chara z organizacji waxela i waszym grajkiem, zaznaczę, że końcowo wynikła możliwość sam na sam z naszej strony (gdzie po tym moglibyśmy zapewne kreować dobre wątki) ale niestety wyleciało na nas stado ludzi od ciebie z organizacji. Zapomniałaś już o tym? Nikt z mojej organizacji nie prowadził w stosunku do ciebie agresywnej gry na początku. To ty pierwsza wyleciałaś z całym gangiem na nas w parku, nie my na ciebie 😉

 

"Mało interesują mnie wasze kwestie prywatne i to ile macie czasu na rozgrywkę w momencie w którym jej core orbituje wokół wbijania raz dziennie na DM i wchodzenia z niej. "

Ty po mojej wypowiedzi nadal piszesz o postaci Camerona Duncana który jest w Chorwacji i o postaci Cody Mosley który nie gra ze względu na problemy prywatne? Ty nawet nie czytasz, co do ciebie pisze lub nie czytasz ze zrozumieniem. Dalej wysyłasz godziny postaci które nabijaliśmy od 29 sierpnia. Dodatkowo mieliśmy obsuwe z gierką 8 dni, ponieważ miałem zbanowany discord + zakończenie wakacji gdzie każdy wychodzi z domu. Fenomenem jest to, że robisz kurwe z logiki i uważasz, że większość godzin nabiliśmy na 3 dmach na twoją organizacje z odpowiednim odwetem z twojej strony. Nie ciągnę tego wątku dalej, ponieważ opiekun stwierdził, że nie będą tego durnego argumentu który został odbity przez mnie i jest zwykłym zapychaczem by skarga była większa, brał pod uwage.

 

"Tu akurat masz racje, bo w waszym przypadku faktycznie lepiej nie wrzucać w temat screenshotów, skoro jedyne co mogłoby się na nich znaleźć to DM przelatany z okazyjnymi dealami pod /corner by mieć z czegoś $ na ten DM. Jedyna zdroworozsądkowa decyzja do jakiej doszedłeś podczas całej swojej rozgrywki tutaj."

No i widzisz hipokrytko? wyżej piszesz o ogólnikach, a to co napisałaś jest dosłownie tym samym co wypominasz. To twoja organizacja repostuje gre dotyczącą odparzania makaronu. Nie mam zamiaru rozwijać kolejnego bezsensownego ataku w moją strone.

 

"3. "(logi chatu z panelu pokrywają się z tymi z nagrania, szach mat), niestety w drugim klipie nie widać chatu, które zapewne jest w tak słabej jakości by wyszło na twoje, nie tym razem i przedstawiłem wam naszą rozgrywkę jaką prowadzimy zawsze gdy jesteśmy w grze, więc znowu się wkopałaś."
XD! Mam rozumieć, że kompletnie ignorujesz dźwięk znajdujący się na nagraniach na którym słychać między innymi takie rzeczy jak:"

Jak mam nie ignorować dzwięku który nie idzie w żaden sposób w parze z naszymi zagrywkami? Nie rozumiem. Policja praktycznie od razu ruszyła za nami w pościg. Odpowiedziałem na twój zarzut, że wchodzimy tylko wykonać atak na twoją organizacje i twierdzisz, że odbiegam od tematu? To się sprecyzuj i zredaguj swoją skarge jeszcze raz. Na to pomówienie o wychodzeniu odpowiedziałem, ponieważ wysłałem Ci naszą gre przed i po DMie na twoją organizacje, więc argument, że wbijamy tylko na Dm i po nim wychodzimy, dla mnie nie przechodzi. Co do wypowiedzianych słów na głosowym takich jak, "rozjebany jeden" nie wiem jak to sie łączy z twoim zarzutem? to co po każdym wbitym bw mamy odgrywać na /k że kogoś zabiliśmy albo że, właśnie przejechało koło nas dziesiątki samochodów? Większość z tego to dopowiedzenia wymuszone ekscytacją niż zdobyciem przewagi nad tobą w grze. (Absurdem jest to, że pomimo wyjaśnienia większości durnych kwestii i osądów dalej obierasz to jako swoją droge ataku, zapychając tym swoją wypowiedź by była dłuższa, a ja musze ponownie odpowiadać Ci tym, że już na to odpowiedziałem, zamykając temat na tej płaszczyźnie).

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz kolejny raz mniej więcej to samo nie mając w sobie za grosz autorefleksji na temat waszej dotychczasowej rozgrywki tutaj... przy czym ośmieszasz się lub najzwyczajniej w świecie kłamiesz co jest mi oczywiście na rękę, bo w bardzo prosty sposób będzie Cię można z tego rozliczyć podczas rozpatrywania całości.

1. "to ty przecież umieściłaś same ogólniki takie jak, strony screenów w moim temacie i ich zawartość"
Ilość stron (dokładniej mówiąc screenshotów z rozgrywki) w waszym temacie, tak samo jak czas przegrany na postaciach jest istotne w kontekście całej skargi o tyle, że pokazuje w dość klarowny sposób na co nastawiona jest wasza organizacja - co sami zresztą chętnie przedstawiacie swoim znajomym nagrywając filmiki takie jak te z pierwszego postu. Pomiędzy wszystkimi tymi rzeczami wspomnianymi przeze mnie występuje jasna korelacja - grind dolarów na zakup broni > DM > wyjście z gry (pętla) i nikt nie wartościuje tutaj ludzi na bazie tego ile grają w grę komputerową. Problemem nie jest brak czasu, bo to nie przez niego przez ponad 20h na swojej postaci byłeś jedynie w stanie skleić ok. 6 screenshotów (zawierających faktyczny chatlog z gry) tylko to, że nie masz co wrzucać w ten temat grając praktycznie sam DM i /corner. Kolejna rzecz, że próbujesz wbijać łokcie podsyłając screenshoty z mojego tematu, a sam możesz pochwalić się tym - smacznego. 🍗

2. "opierało się to na kosie co odbiega od jakichkolwiek klimatów Los Angeles"
Rozumiem, że to też opiera się na researchu z reddita tak samo jak stosowany przez Ciebie "footpatrol"?
I286i2s.png

3. "Zapomniałaś już o tym? Nikt z mojej organizacji nie prowadził w stosunku do ciebie agresywnej gry na początku. To ty pierwsza wyleciałaś z całym gangiem na nas w parku, nie my na ciebie"
Zapomniałeś rozwinąć zawartości spoileru w moim poście na który odpowiadałeś, bo masz tam wrzucony cały czatlog z pierwszej interakcji pomiędzy naszymi gangami. Inna rzecz, że mylisz słowa "sprowokowanie" i "zaatakowanie". Rozpatrujący skargę mogą sprawdzić logi z [11.09.2023 21:51].

4. "Jak mam nie ignorować dzwięku który nie idzie w żaden sposób w parze z naszymi zagrywkami?"
Przekopiuję, bo kiepsko u Ciebie z czytaniem ewidentnie:

"wjazd, wjazd, wjazd"

"rozjebany jeden"
"wbiegłem w projekty"
"tu są, tu są" 
"policja, policja"
"poczekaj bandana"
"dawajcie, wysiądź"
"czekaj niech przejedzie ten samochód"
"to są feds uciekaj"

W oczywisty sposób podajecie sobie kluczowe informacje przez komunikator głosowy i jesteś jeszcze w stanie napisać bezczelnie o "rzekomym" dowodzie na MG? Czy wydawanie poleceń na mikrofonie o tym co wasze postacie IC mają robić, gdzie się znajdują, do kogo strzelają itd., nie jest podręcznikowym wręcz przykładem MG? Może faktycznie nie rozróżniacie już serwerów na których aktualnie toczycie rozgrywkę, skoro nie widzisz tu żadnej nieprawidłowości?

5. "Co do wypowiedzianych słów na głosowym takich jak, "rozjebany jeden" nie wiem jak to sie łączy z twoim zarzutem? to co po każdym wbitym bw mamy odgrywać na /k że kogoś zabiliśmy albo że, właśnie przejechało koło nas dziesiątki samochodów?"
Nie wiem jak po napisaniu czegoś takiego którykolwiek z opiekunów strefy przestępczej może nadal uważać, że powinieneś pełnić decyzyjną funkcje w jakiejkolwiek organizacji.

Spoiler

b84ac2fa1bdd53274d992b96a0bd5347.gif

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kolejny wjazd z waszej strony w trakcie trwania toczącej się skargi:
https://streamable.com/wsj8h1

[15.09.2023 22:00]    Wbito BW graczowi [GUID: 5763, CID: 40378] Dean Rowland
[15.09.2023 22:00]    Wbito BW graczowi [GUID: 5988, CID: 40359] Terrance West

Grunt, że przynajmniej jesteście konsekwentni w tym co gracie i przy okazji jacy punktualni. 😍

Edytowane przez aces
cfg, Marko., Ginger i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aces napisał:

Piszesz kolejny raz mniej więcej to samo nie mając w sobie za grosz autorefleksji na temat waszej dotychczasowej rozgrywki tutaj... przy czym ośmieszasz się lub najzwyczajniej w świecie kłamiesz co jest mi oczywiście na rękę, bo w bardzo prosty sposób będzie Cię można z tego rozliczyć podczas rozpatrywania całości.

1. "to ty przecież umieściłaś same ogólniki takie jak, strony screenów w moim temacie i ich zawartość"
Ilość stron (dokładniej mówiąc screenshotów z rozgrywki) w waszym temacie, tak samo jak czas przegrany na postaciach jest istotne w kontekście całej skargi o tyle, że pokazuje w dość klarowny sposób na co nastawiona jest wasza organizacja - co sami zresztą chętnie przedstawiacie swoim znajomym nagrywając filmiki takie jak te z pierwszego postu. Pomiędzy wszystkimi tymi rzeczami wspomnianymi przeze mnie występuje jasna korelacja - grind dolarów na zakup broni > DM > wyjście z gry (pętla) i nikt nie wartościuje tutaj ludzi na bazie tego ile grają w grę komputerową. Problemem nie jest brak czasu, bo to nie przez niego przez ponad 20h na swojej postaci byłeś jedynie w stanie skleić ok. 6 screenshotów (zawierających faktyczny chatlog z gry) tylko to, że nie masz co wrzucać w ten temat grając praktycznie sam DM i /corner. Kolejna rzecz, że próbujesz wbijać łokcie podsyłając screenshoty z mojego tematu, a sam możesz pochwalić się tym - smacznego. 🍗

2. "opierało się to na kosie co odbiega od jakichkolwiek klimatów Los Angeles"
Rozumiem, że to też opiera się na researchu z reddita tak samo jak stosowany przez Ciebie "footpatrol"?
I286i2s.png

3. "Zapomniałaś już o tym? Nikt z mojej organizacji nie prowadził w stosunku do ciebie agresywnej gry na początku. To ty pierwsza wyleciałaś z całym gangiem na nas w parku, nie my na ciebie"
Zapomniałeś rozwinąć zawartości spoileru w moim poście na który odpowiadałeś, bo masz tam wrzucony cały czatlog z pierwszej interakcji pomiędzy naszymi gangami. Inna rzecz, że mylisz słowa "sprowokowanie" i "zaatakowanie". Rozpatrujący skargę mogą sprawdzić logi z [11.09.2023 21:51].

4. "Jak mam nie ignorować dzwięku który nie idzie w żaden sposób w parze z naszymi zagrywkami?"
Przekopiuję, bo kiepsko u Ciebie z czytaniem ewidentnie:

"wjazd, wjazd, wjazd"

"rozjebany jeden"
"wbiegłem w projekty"
"tu są, tu są" 
"policja, policja"
"poczekaj bandana"
"dawajcie, wysiądź"
"czekaj niech przejedzie ten samochód"
"to są feds uciekaj"

W oczywisty sposób podajecie sobie kluczowe informacje przez komunikator głosowy i jesteś jeszcze w stanie napisać bezczelnie o "rzekomym" dowodzie na MG? Czy wydawanie poleceń na mikrofonie o tym co wasze postacie IC mają robić, gdzie się znajdują, do kogo strzelają itd., nie jest podręcznikowym wręcz przykładem MG? Może faktycznie nie rozróżniacie już serwerów na których aktualnie toczycie rozgrywkę, skoro nie widzisz tu żadnej nieprawidłowości?

5. "Co do wypowiedzianych słów na głosowym takich jak, "rozjebany jeden" nie wiem jak to sie łączy z twoim zarzutem? to co po każdym wbitym bw mamy odgrywać na /k że kogoś zabiliśmy albo że, właśnie przejechało koło nas dziesiątki samochodów?"
Nie wiem jak po napisaniu czegoś takiego którykolwiek z opiekunów strefy przestępczej może nadal uważać, że powinieneś pełnić decyzyjną funkcje w jakiejkolwiek organizacji.

  Pokaż ukrytą zawartość

b84ac2fa1bdd53274d992b96a0bd5347.gif

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kolejny wjazd z waszej strony w trakcie trwania toczącej się skargi:
https://streamable.com/wsj8h1

[15.09.2023 22:00]    Wbito BW graczowi [GUID: 5763, CID: 40378] Dean Rowland
[15.09.2023 22:00]    Wbito BW graczowi [GUID: 5988, CID: 40359] Terrance West

Grunt, że przynajmniej jesteście konsekwentni w tym co gracie i przy okazji jacy punktualni. 😍

To bedzie moja ostatnia wypowiedz w tym temacie. Ty masz prawo nawiązywać do autorefleksji? Po raz kolejny udowadniam, że jesteś osobą nieracjonalną, niesubiektywną która za wszelką cene dąży do swojego celu mimo zakrzywiania rzeczywistości. Dlaczego ciągle drążysz temat ilości stron w temacie? oraz ilości przegranych godzin na postaci która jest adekwatna do rozegranych wątków. (nie jest to może interpretacja samo refleksji?) Działasz psychologicznie tworząc dla widza  narracje jakoby moje godziny na postaci były nabijane tylko podczas ataku skierowanego w stronę twojej organizacji.

Udowodniłem twoją hipokryzję w wypowiedziach wyżej, konwersacja z tobą nie ma dosłownie sensu. Odpowiadasz argumentami na które już wcześniej odpowiadałem, dodając do nich co wypowiedź jakąś inną głupotę bądź zaczepkę. Tak jak w tym przypadku pisząc o jakimś grindzie pieniędzy? Każdy administrator ma dostęp do rachunkowości mojego chara. Pozwolę sobie wrócić jeszcze do tematów naszych organizacji,  w porównaniu do mnie jesteś osobą niekompetentną która udowadnia to zezwalaniem na postowanie do swojego tematu (który jest wizytówką naszej organizacji) rzeczy niezwiązanych w żaden sposób z rozwojem postaci osób postujących. Interakcja z wami to katorga, ponieważ zatrzymaliście się w 2018 roku, przynajmniej tak wygląda rozgrywka kilku osób z twojej organizacji.

Wracając do chatlogu w którym dosłownie nic nie ma xD nie ukazuje on nic, jest on wycięty z kontekstu jak większość prewencyjnych zarzutów w moją strone. Wielokrotnie stosujesz manipulacje i sztuczki psychologiczne, pisząc na przykład o tym w jaki sposób moja organizacja jest nastawiona. Jesteś osobą do tego stopnia chamską, że wyliczasz ile screenów obrobiłem? Wyłożyłem w tym jednym screenie więcej role playu niż twój caly gang przez godzine gry.

Odpuszczę fakt artykułów dotyczących śmierć z rąk noża która w większości dotyczy osób niezrównoważonych psychicznie. Zapomniałaś dopisać o osi czasu tych zabójstw ale to mnie nawet nie dziwi.

MG, przekazywanie ważnych rzeczy przez głosówke to znaczy jakich? takich jak stwierdzenie aby wsiadał do auta gdy ten już wlatywał do niego skryptowo przed powiedzeniem tego? W zasadzie to bardzo ciekawy pomysł z tymi klipami low quality pod które możesz narzucać jakie ważne rzeczy wykonaliśmy przez mikrofon. Na to, że do kogo strzelamy  mnie zagiełaś, odwołując się do klipu numer 2 w którym to mięso armatnie samo wybiega pod celownik. Uważam, że przy akcjach dynamicznych w żaden sposób nie utrudniliśmy tobie rozgrywki bedąc na głosówce. Uważam rownież, że twoje układanie narracji jest zachowaniem sięgającym dna, twoja organizacja rownież wyprowadza ataki w stronę mojej organizacji niestety zapominasz, niepisząc o tym bo niszczyłoby to wizerunek twojej układanki. 

Co do reszty jej bez sensownych ataków takich jak na czym opiera się mój research z redita nie bede odpowiadać. Na wszystkie rzeczy dosadniej z dowodami, odpowiedziałem w pierwszej wypowiedzi. Mimo to oskarżająca non stop nawiązuje do tego samego, pomijając, że większość jej durnych oskarżeń była odbita zero jedynkowo, przy tym ukazując jej hipokryzje.

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "Po raz kolejny udowadniam, że jesteś osobą nieracjonalną, niesubiektywną która za wszelką cene dąży do swojego celu mimo zakrzywiania rzeczywistości."
Nie wiem czy mam traktować to, że jestem "niesubiektywna" jako props i nagle się godzimy, ale dzięki. 🫡

2. "Działasz psychologicznie tworząc dla widza  narracje jakoby moje godziny na postaci były nabijane tylko podczas ataku skierowanego w stronę twojej organizacji."
Kolejne kłamstwo - zaznaczyłam powyżej, że uważam część z tego czasu nabite również na /corner... Swoją drogą trzeba naprawdę nie mieć żadnego instynktu samozachowawczego by dosłownie dziś w momencie toczenia się tej skargi wejść ponownie do gry jedynie na DM i zaraz po nim sobie wyjść. Jesteś tym typem osoby, która parząc się wkładając dłoń w ogień, po pięciu minutach zrobiłaby to samo ponownie.

3. "Wracając do chatlogu w którym dosłownie nic nie ma xD nie ukazuje on nic, jest on wycięty z kontekstu jak większość prewencyjnych zarzutów w moją strone."
To akurat bardzo silny mechanizm wyparcia lub zwyczajny brak inteligencji... rzucam sprawdzam i zobaczymy czyje zdanie podzielą osoby rozpatrujące całość waszej gry.

4. "Odpuszczę fakt artykułów dotyczących śmierć z rąk noża która w większości dotyczy osób niezrównoważonych psychicznie."
Zauważyłam, współczuję.

5. "MG, przekazywanie ważnych rzeczy przez głosówke to znaczy jakich? takich jak stwierdzenie aby wsiadał do auta gdy ten już wlatywał do niego skryptowo przed powiedzeniem tego?"
Takich jakie możemy usłyszeć na powyższych klipach i nawet specjalnie wypisałam Ci dwukrotnie w odpowiedziach. 

6. "Uważam, że przy akcjach dynamicznych w żaden sposób nie utrudniliśmy tobie rozgrywki bedąc na głosówce."
XD

Edytowane przez aces
cfg, Łeh, Marko. i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozpatrzylem wraz z @5element i wspolna decyzja doszlismy do zaakceptowania calej skargi. Tym samym organizacja na ktora byla owa skarga zostaje zamknieta. Wymienione wyzej dowody, zachowanie graczy tego projektu zarowno w grze, jak i prowokacje (?) na glownym discord vibe to czynniki, ktore znaczaco wplynely na nasza decyzje.

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin