Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Beekers Garage&PARTS


64sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

garageparts2.png.4ed0bb73e62686a7e0f6d76d854bd449.png
Beekers Garage&PARTS

Leo Kyle i Emilly White, młodzi przedsiębiorcy z pasją do motoryzacji, mieli wielkie marzenia o otwarciu własnego warsztatu specjalizującego się w pojazdach klasycznych oraz muscle car. Po wielu rozmowach i planach zdecydowali się na przeprowadzkę do Paleto Bay, malowniczej miejscowości znanej z urody oraz przyjaznej atmosfery. To było ich pierwsze duże przedsięwzięcie biznesowe, ale byli gotowi na wyzwania, jakie przed nimi stanęły. Kiedy przybyli do Paleto Bay, natknęli się na starszego pana, który właśnie postanowił sprzedać swój dawny warsztat. Nad drzwiami budynku widniał banner z numerem faceta oraz informacjami dotyczącymi sprzedaży nieruchomości.

Leo i Emilly poczuli, że to jest znak, że to jest miejsce, w którym mogą zrealizować swoje marzenia. Postanowili więc skontaktować się ze starszym panem, aby dowiedzieć się więcej o tej nieruchomości. Okazało się, że budynek był w dobrym stanie technicznym i wyposażony w wiele niezbędnych narzędzi, co bardzo ułatwiło Leo i Emilly rozpoczęcie działalności. Po długich rozmowach, negocjacjach i przeanalizowaniu wszelkich aspektów finansowych, młodzi przedsiębiorcy zdecydowali się na zakup warsztatu. To był ogromny krok, ale wiedzieli, że mogą to zrobić. 

Po zakupie warsztatu rozpoczęli intensywne przygotowania do jego otwarcia. Przyjęli kilku doświadczonych mechaników, którzy mieli doświadczenie w obszarze pojazdów klasycznych i muscle car. Zaczęli także poszukiwania dostawców części zamiennych oraz nawiązywali kontakty z miłośnikami tych samochodów w okolicy. Wiedzieli, że budowanie zaufania w lokalnej społeczności będzie kluczowe dla sukcesu ich warsztatu. Leo i Emilly byli pełni zapału i determinacji, aby stworzyć warsztat, który będzie znanym i cenionym miejscem dla miłośników klasycznych samochodów. Wkrótce otworzyli oficjalnie swoje drzwi i przyjęli pierwszych klientów. Ich profesjonalizm, pasja do motoryzacji i staranność w pracy szybko zyskały uznanie w Paleto Bay i okolicy


image.png.fd8b47c6944e112497adef610b8d8a15.png


Lokalizacja warsztatu:
Paleto Bay, Procopio Dr/Paleto Blvd
 

Spoiler

lokalizacjabeekers.png.3cb0b8655f07821f1d1a94249bc04a06.png

OOC:
 

Spoiler

Co by się tu dużo rozpisywać. Przychodzę do was z pomysłem warsztatu, który miałby się zajmować Muscle car/Classic car, średniej lub niskiej klasy. Nie ukrywam, że jest to mój pierwszy biznes ale włożyłem trochę serduszka w aplikacje, no i liczę na szanse w prowadzeniu tego biznesu. Widziałem, że kiedyś już ktoś prowadził ten warsztat ale jego aktywność była znikoma, tak się składa, że moja aktywność jest naprawdę duża i spędzam praktycznie każdy wieczór na klimaciku. Doświadczenie w motoryzacji posiadam, tak samo jak osoby które miały by prowadzić go ze mną warsztat. Moja głowa jest pełna pomysłów na gierke IC i prowadzenie tego miejsca, ale potrzebuje tylko akcepta :classic_laugh:.

Szczegóły projektu:
 

Spoiler

Postać lidera: Leo Kyle
Link do tematu organizacji: n/a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin