Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/hvry] Pablo Escobar


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Toussaint Beaudouin
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: kiepskie odegranie kradzieży pojazdu oraz sama gra po tym.(120 minut)
Członek ekipy nakładający karę: hvry
Wyjaśnienie sytuacji: Krótko po tym jak dokonałem napadu na klub w Davis, gdzie doszło do strzelaniny i ją wygrałem uciekłem w stronę mostu, gdzie był ziomek w aucie przystawiłem mu broń do skroni i kazałem jechać bo już jednostki LSPD jechały. No to pojechał tam gdzie mu zaznaczyłem na GPS później odegrałem, że go uderzam w tył głowy, aby zapomniał sytuację i chowam w krzaki nieprzytomnego, a wciągu 20 sekund przejechał obok mnie dwa razy motocyklista, którego naszywki IC widziałem w klubie, gdzie kilka minut przed robiłem napad. Więc skoro akcja dynamiczna to strąciłem go z motora i postrzeliłem do BW, a następnie zabrałem mu motor i uciekłem za miasto, gdzie wyrzuciłem ubrania i jechałem za miasto schować się na czas całej zadymy podczas napadu. A support mi znikąd wyskakuje z AJ 120 min. Nie znając sytuacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie mam.

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że akcja miała być czysto pod zarobek dla organizacji Vasinov, ale ktoś zaczął do mnie strzelać w klubie, a że nie ma cela bo mało gra w CS to pierwszy rozwaliłem mu łeb i uciekłem z kasą, a dalej dynamiczna ucieczka po strzelaninie, gdzie jedzie X radiowozów chyba nie muszę tłumaczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wypowiem na temat twojej akcji oraz całej apelacji. Akcja która miała dziś miejsce z tego co się dowiedziałem była ciekawa i fajnie zagrana, mówię tutaj o całej strzelaninie w klubie itp. Do momentu kiedy nie doszło do twojego incydentu na dokach. Wyjeżdżając z doków zauważyłem twój wóz, nabrałem podejrzeń bo mało kto z graczy jedzie w stronę doków i ruszyłem w twoją stronę. Zauważając mnie zaparkowałeś na poboczu. Ja odjechałem kawałek dalej i zjechałem na parking, po krótszej chwili zauważyłem że nie jedziesz dalej, no to odpaliłem motocykl i ruszyłem w stronę wyjazdu do miasta. Pisząc z koleżką na /w nagle zauważyłem że wjeżdżasz w mój motocykl z ogromną prędkością i właśnie to co zrobiłeś spowodowało to że akcja była zagrana przez ciebie fatalnie. Przypominam Ci że motocykl Chopper, nie jest to 125cc która waży 90 kilogramów, tylko taki Chopperek waży około 280 kilogramów. Gdyby wszystko wyglądało realnie to wjeżdżając w tył motocykla byś wpadł w barierki i cały wóz zostałby uszkodzony, do tego twoja postać nie była by na siłach, aby z niego wyjść i wykonywać dalsze czynności przez najbliższe 5 minut. Tutaj propozycja ode mnie, mogłeś to zagrać o niebo inaczej, jednocześnie lepiej. Wyprzedzić motocykl, zajechać mi drogę i wtedy to ja bym wjechał w ciebie i bym był cały połamany, w takiej sytuacji masz idealny moment aby mnie postrzelić i zakosić wóz, ale ty wolałeś to zagrać powiedzmy sobie w sposób chaotyczny. Na drugi raz pomyśl co robisz i jakie mogą być tego konsekwencje, dalszymi losami apelacji zajmie się osoba która jest do tego zobowiązana. Najprawdopodobniej Sebek. - Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Byczol napisał:

Trochę się wypowiem na temat twojej akcji oraz całej apelacji. Akcja która miała dziś miejsce z tego co się dowiedziałem była ciekawa i fajnie zagrana, mówię tutaj o całej strzelaninie w klubie itp. Do momentu kiedy nie doszło do twojego incydentu na dokach. Wyjeżdżając z doków zauważyłem twój wóz, nabrałem podejrzeń bo mało kto z graczy jedzie w stronę doków i ruszyłem w twoją stronę. Zauważając mnie zaparkowałeś na poboczu. Ja odjechałem kawałek dalej i zjechałem na parking, po krótszej chwili zauważyłem że nie jedziesz dalej, no to odpaliłem motocykl i ruszyłem w stronę wyjazdu do miasta. Pisząc z koleżką na /w nagle zauważyłem że wjeżdżasz w mój motocykl z ogromną prędkością i właśnie to co zrobiłeś spowodowało to że akcja była zagrana przez ciebie fatalnie. Przypominam Ci że motocykl Chopper, nie jest to 125cc która waży 90 kilogramów, tylko taki Chopperek waży około 280 kilogramów. Gdyby wszystko wyglądało realnie to wjeżdżając w tył motocykla byś wpadł w barierki i cały wóz zostałby uszkodzony, do tego twoja postać nie była by na siłach, aby z niego wyjść i wykonywać dalsze czynności przez najbliższe 5 minut. Tutaj propozycja ode mnie, mogłeś to zagrać o niebo inaczej, jednocześnie lepiej. Wyprzedzić motocykl, zajechać mi drogę i wtedy to ja bym wjechał w ciebie i bym był cały połamany, w takiej sytuacji masz idealny moment aby mnie postrzelić i zakosić wóz, ale ty wolałeś to zagrać powiedzmy sobie w sposób chaotyczny. Na drugi raz pomyśl co robisz i jakie mogą być tego konsekwencje, dalszymi losami apelacji zajmie się osoba która jest do tego zobowiązana. Najprawdopodobniej Sebek. - Pozdrawiam cieplutko.

Apelacja już jest zaakceptowana bo osoba nadająca mi ją ściągnie osobiście, a Ty następnym razem nie oszukuj jak piszesz /report bo to nie ładnie. Ss'y zostały na szczęście zrobione i podesłane. Co do tego, że jadąc 120km/h wjeżdżając Ci w tylną oponę i nie spadniesz OOC z niego to chyba jesteś mocno przykuty do niego 😄 chciałeś mnie rozjebać, ale byłem pierwszy. Wysiadłem dlatego, że kradłem auto i obezwładniałem kierowcę samochodu więc co Ty mi chrzanisz. Kłam gdzie indziej, ale następnym razem pamiętaj, że ja robię ss'y z prawie każdej akcji. I nie wypowiadaj się tutaj bo jak odzyskam logi z całej akcji to jeszcze Ciebie pociągnę do konsekwencji za to co odjebałeś. Pisałeś na /w? A skąd mam ss'a Tyrrel *podnosi coś z pojazdu*. Wyjdź i się nie ośmieszaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Byczol napisał:

Jesteś w ogromnym błędzie pisząc że to ja chciałem ciebie rozjebać. 😄

Za co Cię miałem rozjebać kolego? Za to że jechałeś na doki, po prostu chciałem sprawdzić tylko co się dzieje, a ty się zabawileś w terminatora.

To czemu w logach jest udowodnione, że robisz /p podnies przejeżdżając obok mnie gdy wysiadam z samochodu i widziałeś, że celowałem w kierowcę? Nie rozbawiaj mnie i już Ci napisałem, że kara została zdjęta, a Ty jak masz problem to napisz skargę, ale pamiętaj, że logi są dostępne od ręki z Administracji Technicznej. A tam widać czy pisałeś /w czy robiłeś /p podnies 😘

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa - Dlaczego nie odniosłeś się do sytuacji gdzie wjeżdżasz w mój motocykl z spora prędkoscią i nagle sobie z niego wychodzisz, co? W internecie jest masa filmlików która pokazuje stan samochodu i kierowcy, a ty gdyby nigdy nic wpierdalasz sie w motocykl i wysiadasz ze swojego autka i zaczynasz strzelać.

Edytowane przez Byczol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Byczol napisał:

Druga sprawa - Dlaczego nie odniosłeś się do sytuacji gdzie wjeżdżasz w mój motocykl z spora prędkoscią i nagle sobie z niego wychodzisz, co? W internecie jest masa filmlików która pokazuje stan samochodu i kierowcy, a ty gdyby nigdy nic wpierdalasz sie w motocykl i wysiadasz ze swojego autka i zaczynasz strzelać.

Ty już leżałeś z BW więc nie wiesz co się działo dalej. Dynamiczna akcja w której wziąłeś udział i przegrałeś i chciałeś mustwinować więc napisałeś /report ale miałem na swoją obronę ss'y. Temat do zamknięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin