Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 GRA/I3uLwers Renooo


Renooo

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:Renooo - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: - 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Odwalanie na deptaku Vespucci z bronią palną, wyzwiska kierowane w stronę graczy
Członek ekipy nakładający karę: I3uLwers
Wyjaśnienie sytuacji: przez cały czas mojej gry na Vesp w tamtym momencie latał za mną gość  co bił mnie z kastetu bugując przy tym - po trzecim tak wbitym mi BW (powinno byc w logach z wczoraj w tamtych godzinach) wyciagnalem do niego broń i zacząlem celować żeby sie ogarnął, nie pomogło i nadal to robił - wyzwałem go kilka razy na /b, może powinienem jako pierwsze zgłosić jego zachowanie pod /report ale nie pomyslalem wtedy o tym i to był mój błąd. 
Ewentualne screeny/świadkowie:  - 

Edytowane przez Renooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz, który ma na swoim koncie ponad 500 przegranych godzin powinieneś bardzo dobrze wiedziec jak wygląda schemat, widząc osobe, która w Twoim mniemaniu odwala lub ma zamiar to zrobić. Twoje wytłumaczenie nie pokrywa się z tym co widać w logach - od kilkunastu dobrych minut graliście ciągle na /b, cisnąc po sobie i zahaczając przy tym inne osoby na deptaku, miejscu, gdzie zazwyczaj jest najwięcej nowych graczy zapoznających się z serwerem. W tym wszystkim masz sporo wpisów w profilu z różnych występków. Odczekasz do końca, odrzucam.

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin