Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Husio23] Gazownik


Gazownik

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/5113-gazownik/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Gaspar Reyna

Rodzaj kary: blokada postaci

Powód nałożenia kary: Wyjście z gry podczas akcji IC

Członek ekipy nakładający karę: @Husio23

Wyjaśnienie sytuacji:
Okolo polnocy 19.09.2023 razem z @Duzzy postanowiliśmy rozegrać spontaniczny napad rabunkowy, podczas którego wywiązała się "sprzeczka" na drodze gracz - gracz, w wyniku której do akcji wkroczyła ekipa (Husio i Teddy). Po krótkiej wymianie zdań, wcześniej wspomniany duzzy został ukarany 60 minutowym AJ przez wcześniej wspomnianego Tediego. Z tego co wyczytałem w logach Teddy napisał: (( Teddy. (123): Wy gracie dalej, ja sie z nikim nie bede przepychal tutaj na /b. )) , jednak byłem święcie przekonany że skierowane to było do graczy, na których wcześniej mieliśmy dokonać napadu, a oni sami mają kontynować rozgrywkę, którą przerwaliśmy im swoją akcją. Z racji na to że mój towarzysz nie uczestniczył już w rozgrywce po dostaniu kary AJ, byłem pewny, że jestem wolny a sama akcja jest anulowana. Sam nie wiem dlaczego według Teddy, akcja miała się toczyć dalej skoro zostałem na miejscu sam, co w ogóle wykluczało, przynajmniej według mnie kontynuacje akcji. Przyznaje, że całą sytuację dość wulgarnie skwitowałem tekstem "Zajebiście robicie chłopaki, w chuju mam taką grę", jednak nie tyczyło się to tylko i wyłącznie osobnej akcji, która przed momentem miała miejsce, a raczej całokształt rozgrywki tego dnia. (Dosłownie parę minut wcześniej, uczestniczyliśmy w innej sprzeczce z totalnie innym zestawem gracz, w której reagować musiała ekipa). Będę wdzięczny, jeśli odwołanie zostanie rozpatrzone, jak najszybciej bo cała ta sytuacja jest jak dla mnie nieporozumieniem, na które złożyło się wiele czynników. Nigdy nie zdarzyła mi się podobna sytuacja, a ta wyniknęła tylko i wyłącznie z tego, że źle zrozumiałem to co postanowił Teddy. 

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin