Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Doozan] Stufka


Stufka

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: John Cambel
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Bloka 
Powód nałożenia kary: 
Pracownik trzech biznesów, chodzący po vespucci z kijem na plecach, dodatkowo handlujący bronią. Przemyśl kreację postaci.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: 
Wracając z motelu Vespucci miałem na sobie kij bejsbolowy. Szedłem w stronę spawna vespucci na parking który jest za spawnem bo tam miałem spawn pojazdu do którego miałem odnieść kij. Będąc przy taxi zone, przywitałem sie z taksówkarzami którzy tam byli. I jeden nie pamiętam już czy to był taksówkarz czy koleś który tylko tam siedział powiedział do mnie, że mam fajny kij i czy nie dam mu rady takiego skołować albo jakiegoś scyzoryka. Powiedziałem dla żartu czy może od razu dziewiątki nie chce. Nie miałem nawet takowej powiedziałem to jedynie dla żartu wiem, że było to bezsensu i teraz bym tak nie odegrał pewnie bym go zlał czy coś... Brakuje mi tej postaci bo miała niepowtarzalny dla mnie Vibe i mega fajnie mi sie na niej odgrywało. Też wiele dla mnie znaczy bo była to moja pierwsza postać na której zacząłem poważnie grać a nie jedynie farmic duty za ladą. 
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Marwinek i doozan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin