Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Keshaun Bavrleybrook


lionelek

Rekomendowane odpowiedzi

 

TsolG7E.png

 

KESHAUN BAVRLEYBROOK - Młody artysta urodzony 11 Listopada 2002 roku w Los Santos. Wychowywał się na Chamberlain Hills w bardzo poukładanej rodzinie, matka Caroline jest nauczycielką w pobliskiej szkole, ojciec Tavares były producent muzyczny muzyki Soul oraz Pop. Ma także dwójkę starszego rodzeństwa, brata Tavaresa Juniora oraz siostrę Nathaly. Jego poczynania z muzyką zaczeły się bardzo wcześnie poprzez jego ojca który w 2010 roku założył regionalny zespół gdzie młody Keshaun był wokalistą. Przez kilka lat artysta nagrywał amatorskie numery gdzie został zauważony przez kilka osób. Dopiero w 2021 roku po wydaniu solowego numeru ''One More Chance'' usłyszało o nim tysiące ludzi a Kesh był jako tako rozpoznawalny w mediach, później wydał kasowy klip do utworu ''Give In To Me'' gdzie rozpoczął współprace z wytwórnią filmową Williams Pictures, singiel przyjął się bardzo dobrze a młody artysta odniósł pierwsze poważne sukcesy. Po jakimś czasie ukazał się trzeci przełomowy singiel ''LOST MY MND'' przez który chłopakiem zainteresowało się CROWED STUDIOS, wytwórnia muzyczna pod wodzą Niny Kryukovej, finalnie po wypuszczeniu singla podpisał kontrakt z ową wytwórnią. Po dołączeniu do CROWED Kesh wydał czwarty singiel ''TOUCHY FEELY'' co krytycy muzyczni uważają za strzał w dziesiątkę, bardzo kasowy klip wykonany przez Williams Pictures, styl mainstreamowy, żywe R&B. Jego ubiór oraz styl muzyczny często jest krytykowany przez branżę muzyczną, artysta zdobył tym wielu fanów także tych w mniejszościach etnicznych i dyskryminowanych. Artysta wydaje z pod szyldu CROWED STUDIOS.

 

Media społecznościowe --->

lifeinvader - https://li.v-rp.pl/Keshi

 

DYSKOGRAFIA --->

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Keshaun Bavrleybrook

Numer konta postaci: 2348249332 

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): CROWED STUDIOS

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Ohashi Yuki

Numer konta menadżera: 0254969927

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): 15%

 

 

Edytowane przez lionelek brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy że młody Bavrleybrook zaczął kręcić się przy ludziach z Williams Pictures, ma niedługo podpisać kontrakt z jakąś wytwórnią, ludzie z branży zainteresowali się jego głosem i stylem.

 img%5D

 n2aBw4s.png

 ii94IdO.png

XUcwB0e.png

Edytowane przez lionelek brt
Zgrywu i Sylwia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 stycznia 2021 roku Kesh' został złapany przez portal Music News przy kinie na Vinewood gdzie przyszedł na seans z nieznaną nikomu kobietą, szybko weszła do budynku nie dając reporterom szans na dopytanie się jej osobiście kilku rzeczy, piosenkarz po krótkiej namowie udzielił minutowy komentarz do kilku spraw związanych z jego powoli rozwijającą się karierą, zapytany został głównie o sprzeczkę z JeffshaG, o swoją przyszłość w showbiznesie i kilka innych rzeczy.

img%5D

((Nie dodałem napisów w filmie bo mi się coś pierdoli i wybucha program, więc czytajcie w spoilerze))

Spoiler

Reporter: K', szybki komentarz do paru spraw, o co chodziło w sprzeczce z JeffshaG, jak widzisz siebie za kilka miesięcy, lat w całej show grze i jakie masz pomysły na marketing samego siebie, jak zainwestujesz pieniądze i kim jest kobieta z którą przyszedłeś na film?

 

Kesh': *śmiech* a wy dalej nadajecie na ten temat z tym raperem. O nic nie chodziło, a szczerze nawet sam nie wiem, pochodzę z Chamberlain, jestem czarny może niektórym nie pasi że obrałem inną drogę niż 9-tki w spodniach i rap. Pochodzę z dobrego domu, wiesz o co chodzi? Nie kazdy musi być raperem tylko dlatego że jest czarny, kompletnie nie rozumiem tego człowieka, dopierdolił się do mnie o mój ciuch bo chodzę ubrany w marynarki i skórzane spodnie *śmieje sie* Wiesz, wisi mi to konkretnie, miałem go za zajebistego człowieka, słuchałem jego muzyki i brałem z niego przykład a teraz jest i pozostanie dla mnie durnym, przećpanym idiotą który nie ma ani grama klasy w swojej osobie, i na tym zakończę, nie chcę ciągnąć tego tematu w nieskończoność, chce mu tylko podziękować jeszcze za zajebiste promo bo jednak ludzie wbili poczytać co pisze ten człowiek, chcąc nie chcąc odsłuchali numeru, jedni zostali drudzy odsłuchali i wyłączyli, tyle.

 

Reporter: Jasne, zostawmy ten temat, jak wygląda twoja przyszłość, co planujesz K'?

 

Kesh': Nie wiem co będzie jutro, żyje chwilą. Nagrałem dwa single, dobrze się przyjeły i na tym mi zależało, a co będzie za kilka lat? Nie wiem albo będę na szczycie albo wrócę do pracy w barze *śmieje sie* Nie wiem gościu, nie mam pojęcia. Narazie chcę podpisać kontrakt nad którym pracujemy i to mój priorytet. Co do pieniędzy i inwestycji, ludzie ja dopiero zaczynam, narazie żyje mi się dobrze, nie narzekam, na pewno chcę wspomóc Fundację Chibandy, podoba mi się jej pomysł, zawsze chciałem pomagać, teraz będę miał ku temu powody i finanse, zawsze chciałem być filantropem, a co do kobiety ze mną? Zwykła koleżanka, trzymajcie się  - Wystarczy.

Po udzieleniu krótkiego komentarza, K' przepchał się przez ludzi stojących przed wejściem i wszedł do budynku kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kesh po wydaniu trzeciego singla ''LOST MY MND'' spotkał się z głowami CROWED STUDIOS i po kilku dniach rozmów w końcu podpisał upragniony kontrakt z wytwórnią. CROWED zaczeło promować jego nowy singiel i wspomogło go w wydaniu następnego, czwartego już singla oraz klipu. Dokładnej daty wydania nikt jeszcze nie zna. Dodatkowo Kesh aby wypromować swoją twórczość wystąpi dzisiaj o 21 w Rubert Bar, cały hajs zarobiony na evencie przeznaczy na fundację charytatywną Tiary Chibanda.**

 

LELeX8h.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**9 stycznia odbył się debiutancki koncert Kesh'a, miał on na celu wsparcie dla Chibanda Foundation i wypromowanie artysty i jego nadchodzącego albumu z pod szyldu CROWED STUDIOS, na miejscu zjawiło się sporo ludzi, cały event zarobił ponad 25.000$ z samej zbiórki, wiadomo ze wytwórnia dorzuci kilka groszy do zbiórki i pieniądze zostaną wysłane. Na koncercie zjawiły się osoby które bardzo dobrze się bawiły (w zdecydowanej większości) ale też ludzie którzy zaczeli hejtować artyste za słaby performance na scenie. Ważne jest ze artysta zdobył jeszcze większy rozgłos w Los Santos i przy tym wspomógł tych najbardziej potrzebujących.**

 

gDUJ06I.png

JgQElPY.png

f5HHbtv.png

C3ilTL7.png

nLLF2zS.png

RRF6lUs.png

aQV0kHs.png

n8ly4gF.png

VPwclJT.png

3f139rZ.png

S2tfosg.png

 
  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kariera młodego Bavrleybrooka nabiera tępa, artysta podpisał kontrakt z CROWED, wytwórnia pakuje w niego spore pieniądze wynajmując jachty, kręcąc najlepszej jakości klipy i spełniając jego wszystkie zachcianki**

FFL3ajk.png

 

**Weazel News coraz częściej puszcza muzykę artysty i coraz częściej pada jego imię w różnej maści podcastach i rozmowach.**

 

NjgsarH.png

dmSWYWU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kesh dał ostatnio wywiad w Weazel News gdzie wypromował swój najnowszy singiel ''TOUCHY FEELY'' jak i całą swoją postać, panowie pogadali sobie spory czas na antenie i zajebiście się przy tym bawili.

 

Zrzut_ekranu_160.png

 

WYWIAD:

pvDVrnC.png

O8m94dH.png

J4Y9HAh.png

t4CIxXs.png

XVhRICF.png

GZc3o5L.png

ouVC8Ct.png

9qWb7Tr.png

Wx5PxtY.png

AI7UU81.png

xKFhbAy.png

GuDzsnY.png

0xtF3M3.png

z9KSf8K.png

cuKVoPV.png

xJAzG9S.png

0MeL5aI.png

Ciąg dalszy:

  Ukryj treść

zT5Nlqq.png

a9dB6PC.png

naEamde.png

Uxk8tA9.png

FPErx7T.png

pr8QpFg.png

PGKebOf.png

aq37OJv.png

1b0Lzqr.png

gNdTrqO.png

kCOgPQp.png

95UGuGs.png

l1I3c3G.png

BLwxkCj.png

kyleKfb.png

Bd2zSKP.png

81SVXcg.png

jwWo7r7.png

5Jn5qUz.png

vgieF7C.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach wiele się działo, Keshaun wypuścił kolejny singiel pt. ''TOO MUCH'' gdzie poruszył wiele drażniących tematów ale i zaatakował ponownie rapera Jeffsha G doraźnym wersem ''inny niż Ci inni, wytykany palcem bo mam zamiar robić coś co wam do głowy nigdy nie wpadnie, ubieram się jak chce, w dupie mam stereotypy a taki JeffshaG niech dalej wyzywa kobiety`` warto dodać że dosłownie kilka godzin po premierze Kesh wydał statement do całej sytuacji gdzie przeprosił rapera i zagwarantował cenzurę na owy wers w numerze, na następny dzień wers zniknął a spięcie Bavrleybrook - Sharpe został zażegnany.

 

ElLv7iq.png

 

Przed premierą ale i po premierze singla ''TOO MUCH'' Bavrelybrook pisał na portalach że zyski z tego numeru, a raczej jego część przekaże ponownie na ''fajny'' cel, numer zrobił nie mały szum, wielu fanom spodobały się ruchy młodego piosenkarza i tym samym wspierali go jak mogli w akcji nabijając wyświetlenia by dołożyć swoje cegiełki do całej akcji nie wiedząc nawet na jaki cel mają pójść pieniądze zarobione na tym numerze.

 

kOECm5R.png

 

Po jakimś czasie na LI pojawił się kolejny post na profilu artysty, teraz już w temat. Artysta na spontanie pojechał razem z całą ekipą CROWED na Forum Drive, odwiedzić śmiertelnie chorego na raka kości swojego młodego, 14 letniego fana Tavaresa Johnsona. Rodzina Johnson to samotnie żyjąca rodzina na Chamberlain Hills, matka Kimberly samotnie wychowuje chorego chłopca, który od kilku miesięcy śmiertelnie choruje, Kesh dowiedziawszy się o tej sytuacji postanowił pomóc rodzinie, przekazać im razem z wytwórnią pieniędzy na jego leczenie i osobiście z nimi porozmawiać. Autografy, prezenty i wsparcie na duchu tej smutnej rodziny.

KSvY7rd.png

 

mPSyp1z.png

PLL3Jsj.png

M0TCeZ1.png

unknown.png

Y3ZrU3g.png

 

((troche ssów z akcji ale nie wszystko bo mi brakło sił))

Spoiler

Md3SUY9.png

ktSVb6F.png

TEcAMSp.png

1nThbow.png

seQLzJC.png

LzXSDiX.png

nOzl1h3.png

XBK3UzV.png

 

Edytowane przez lionelek
Zgrywu, thaZu, danio i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Kariera piosenkarza rozwineła swoje skrzydła no dość wysoką skale, stał się rozpoznawalny i jest o krok oddalony od przebicia się do totalnego mainstreamu, Bavrleybrook przez wpis na Lifeinvader zapowiedział swój nadchodzący album pod tytułem ''RAIN'', z mediów można dowiedzieć się wielu rzeczy, na albumie pojawi się 12 numerów z czego trzy to tak zwane 'featy' z innymi artystami, Keshaun nie zdradził kogo usłyszymy na jego albumie lecz po poście z LI można wywnioskować że jednym gościem będzie Trini Purr, młoda, utalentowana artystka, pasujące style obojga napewno przypadną do gustu fanom, o reszcie gości nigdzie nie ma mowy, K' próbuje zatrzymać to w tajemnicy przed mediami, stawia raczej na domysły fanów i trzymanie ich w niepewności. Wiadomo także że za oprawę graficzną albumu odpowiada CROWED Studios, Kesh zrezygnował z współpracy z Williams Pictures na czas projektu a całą oprawkę graficzną jak i filmową objeło CROWED. Wsród ludzi chodzą pogłoski że Bavrleybrook niedługo podpisze kontrakt z firmą Panoramic, czy zostanie twarzą firmy? Tego niewiadomo lecz wszystko na to wskazuje. Przy projekcie prężnie pracuje cała wytwórnia CROWED, Bav'a często można zobaczyć u boku jego menadżera Ohashi Yuki'ego, chodzą pogłoski że cała wytwórnia wsadziła w ten projekt OGROMNE pieniądze.**

5CTWYnS.png

qstsiAJ.png

 

**Ludzie pamiętają Kesh'a z początków jego kariery, niepozorny młody chłopak w marynarkach i skórzanych spodniach często krytykowany za kopiownie legendy POP i porównywanie się do niego, z początków Kesh zajmował się jeszcze gatunkiem POP oraz SOUL, pozostawał raczej w cieniu. Po wydaniu pięciu singli, po podpisaniu kontraktu z CROWED artysta kompletnie zmienił swój image, droga biżuteria, najlepsze ciuchy i ekskluzywne samochody, widać że piosenkarz zarobił swoje pierwsze wielkie pieniądze i powoli zaczeło mu odbijać choć sprawia wrażenie takiego który nie pokazuje swoich pieniędzy i małego bogactwa wciąż działając na rzecz fundacji charytatywnych, kilka tygodni temu został okrzyknięty przez fanów ''dobrą duszą showbiznesu' i ostro wkręciła mu się ta faza. Artysta skupił się na gatunku R&B i totalnie odciął się od porównań z legendą POPU, kreuje swój własny image i chcę wnieść do branży świeżość, znaleźć się w TOP 1 swojego gatunku.**

0rMI06h.png

 

**Bavrleybrook od jakiegoś czasu zaczął obracać się w wybornym towarzystwie, tabloidy nie kończą o nim gadać i od jakiegoś czasu tam gdzie pojawi się Keshaun tam widać blaski fleszy i Paparazzi próbujących uchwycić chociaż urywek życia artysty. Ostatnio widziany w Penthouse milionera Nicky Ferrariego w towarzystwie artystek z CROWED, pięknych modelek oraz z samym PROTAIS, czyżby panowie złapali w końcu dobry kontakt? Niedawno na LI pojawił się post z Trini Purr i menadżerem Bav'a, na bank szykuje sie kolaboracja z Pearl Sawyer. Ludzie pamiętają beef na linii Bavrleybrook - Sharpe, nie było za ciekawie, ciągłe dogryzki z obydwu stron, wiemy że 021 Records stało za swoim signing'eim ale widziany ostatnio Kesh wraz z raperem ECHO czyli Martinem Ruizem daje ludziom spokój, pomiędzy artystami panuje pokój.**

7RacvKC.png

hZj3lri.png

 

**Nikt nie wiedział o statusie związku młodego artysty, po wydaniu ''LOST MY MND' opisywany jako skryty, walczący z nieudaną miłością i problemami emocjonalnymi, tymczasem więcej się mówi o romansie Bavrleybrooka ze średnio znaną aktorką z Williams Pictures Marissą Allison, sam artysta nigdy się do tego nieustosunkował i komentuje sprawe jako ''dobrą przyjaźń''.**

4e1jwEB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

14 Lutego w godzinach wieczornych na głównym kanale V-TUBE CROWED STUDIOS oraz wszystkich portalach streamingowych pojawił się drugi singiel promujący album ''RAIN'' artysty. Numer z gościnnym udziałem Trini Purr który całe CROWED ale i Bavrleybrook tak prężnie promował już od ponad miesiąca. Do premiery albumu zostały 6 dni, album dopięty na ostatni guzik. Singiel nosi tytuł ''EVRLAST'' i opowiada o stanie emocjonalnym obydwu artystów, w wersach można usłyszeć słowa jak ,,czy dojde na szczyt skarbie? czy zdołam się utrzymać? czy jadąć w nocy sam ktoś będzie próbował mnie zatrzymać?`` albo ,,media trują dupę aż się zadręczysz, niby życie idealne a się męczysz``. Numer jest zrobiony w gatunku R&B z domieszką rapu gdzie obydwoje wpasowują się w klimat idealnie i pasują do siebie stylem. Na końcu numeru fani mogli znaleźć adnotacje przy której po kliknięciu przeniosło ich na inny film gdzie widać Bavrleybrooka siedzącego na fotelu i mówiącego do fanów o jego zbliżającym się projekcie, w filmie przedstawił pomysł na Giveaway dla swoich największych fanów, artysta pokazał tam biżuterie którą zrobił na specjalne zamówienie by rozdać ją dla swoich fanów.

 

OoA3lbg.png

  Ukryj treść

Keshaun Bavrleybrook mówi filmie: Cześć, witam wszystkich moi drodzy *zaśmiał sie*. Słuchajcie jak wiecie za sześć dni wychodzi mój pierwszy solowy album, nikomu nie muszę chyba przypominać jaki ma tytuł *klasnął w dłonie* Nie chcę zabierać wam czasu więc przechodzę odrazu do rzeczy, jako że wydaje coś tak wielkiego nie może obejść się bez niespodzianek i zaskoczeń, mamy kilka dni do premiery ale nie mogę wytrzymać i mówię wam to teraz.. Powiedzcie kto z was od zawsze marzył o zegarku CROWEXA, hm? Dla wielu rzecz niedostępna, ale teraz macie szansę to cudo *wyciągnął Crowex Daytona przed kamere* To cudo może być wasze, Crowex Daytona z moim grawerem, prawdziwe srebro, bez żadnej lipy plus certyfikat w gratisie *zaśmiał się*. Tak, dokładnie tak, mówię serio ten zegarek wygra ktoś z was *odłożył zegarek i sięgnął po złote kolczyki które przybliżył do kamery* Druga rzecz to te złote kolczyki, piękne co? Coś dla kobiet także bez ściemy, prawdziwe złoto, próba siedem pięć zero i mam nadzieje że nie jednego z was to w jakimś stopniu uszczęśliwi *zaśmiał sie* i na koniec *odłożył kolczyki, do kamery pokazał klucze od auta* Nie jeden z was wie jakim samochodem woziłem dupe, czarny Schafter, moje pierwsze auto *śmiech* teraz już troche zmodernizowany specjalnie dla kogoś z was, zwyciężca dostanie moje auto w prezencie, ten sam samochód w którym kręciłem pierwsze klipy z moją unikalną tablicą rejestracyjną wyląduje pod domem kogoś z was *odłożył kluczyki, rozsiadł się w fotelu* Dzięki wielkie Vangelico za tak dobrej jakości biżuterię, słowo! Teraz wiecie jak ten projekt jest dla mnie ważny, robię tą muzykę dla was, a te prezenty? To coś ode mnie dla was! Razem rozjebiemy tą scene, wierze w to.. Ten album to będzie coś czego w tym gatunku nikt jeszcze nie słyszał, odłączyłem się od życia towarzyskiego żeby wszystko było dopięte, nie śpie, nie jem *śmieje sie* Ale dwudziestego lutego czyli za sześć dni zobaczycie czy było to temu wszystkiemu warte, pozdrawiam wszystkich, co do konkursu i tych cudnych rzeczy, w dniu premiery dowiecie się jak wygrać te rzeczy *puścił oczko do kamery* Warto, mówie wam.. Trzymajcie się mówił Kesh *uniósł łape w góre* Trzymajcie się wszyscy.

Po filmie ukazały się zdjęcia biżuterii i samochodu o którym wspominał artysta, w podlinkowanym opisie u spodu fani znów mogli ujrzeć przekierowanie do numeru Keshaun Bavrleybrook ft. TRINI PURR - EVRLAST, zaraz obok przekierowanie do sklepu z wersjami przedpremierowymi płyty.

 

GfYpEN0.png

zqu4aUo.png

ZKl6pjH.png

k1yrCcC.png

AGL0sAG.png

 

Numer na V-TUBE

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**20 lutego 2k21 artysta wydal album ´´RAIN´´ 12 numerow na plycie, goscie tacy jak m.in. PROTAIS, DJ DOOM i Trini Purr, marketingiem krazka w calosci zajelo sie Crowed Studios, ktore jest ostro krytykowane za to ze cele zalozone przez CEO sa bardzo podobne do tych ktore w styczniu zalozylo sobie 021 RECORDS i Phillip Holland. Album przjmuje sie cieplo a cala firma nadal pracuje nad reklama albumu na celu majac by zrobic z tego hit.**

 

2NXSouL.png

**Kilka spraw stalo sie tez jasnych, artysta jest w otwartym zwiazku z aktorka Marissa Allison, w dzien premiery albumu Bavrleybrook wynajal Racial Pub na cala noc gdzie swietowal z cala smietanka branzy swoj sukces. Na imprezie bawili sie m.in. Tiara Chibanda, Protais Wright, Joe Scarpino, Meave Akker, cala ekipa Crowed, ekipa Williams Pictures z Marissa Allison wlacznie.**

0lvQy1R.png

BoH19rX.png

BK2revf.png

**Po wydanym albumie zaszumialo w showbuisnessie, Robin Atlanta znany jako MTM roBB wydal numer w ktorym dissuje m.in Bavrleybrooka, zarzuca mu wiele zlych zagrywek, Kesh odebral to z zimna glowa postujac na LI maly statement do calej sytuacji, do atakow wlaczyl sie jeszcze MTM Reecey lecz jego utwor artysta zlal totalnie myslac ze ten czlowiek szuka drogi do tego by wybic sie z tej dramy. Natomiast po dissie Martina Ruiza Bavrleybrook ponownie otworzyl swoje socialmedia tym razem dajac sie wkrecic w cala gierke, po utworze ECHO i live na IG Keshaun wdal sie w dyskusje z raperem i ostro tam zagrzmialo, Echo rzucal argumentami ktore Bav´ podwazal, biorac pod uwage ze obydwoje mieli ze soba w miare dobry kontakt, fani sa totalnie zdziwieni takimi ruchami. W calosc wmieszal sie jeszcze Jeffrey Sharpe czyli JeffshaG odsiadujacy wyrok dozywocia, od spiny JeffshaG - Kesh powoli zaczynal sie ten zgrzt miedzy artystami.**

RApJOcN.png

jKEy2OS.png

ZmQZLug.png

moVyiGU.png

Ayc9nBS.png

A8eU27K.png

T9rq6Pv.png

Sylwia, Zgrywu, thaZu i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin