Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

EA SPORTS FC™ 24 ⚽🎮


public enemy

Rekomendowane odpowiedzi

https://discord.gg/dpt5hZfYE9 / TUTAJ ZBIERAMY COMMUNITY DO PRO CLUBS :classic_biggrin:

"EA SPORTS FC™ 24 to twoje zaproszenie do The World’s Game: doświadczenie najwierniejsze prawdziwej piłce nożnej w historii dzięki HyperMotionV, stylom gry zoptymalizowanym przez dane firmy Opta i ulepszonemu silnikowi Frostbite™."... Lub po prostu odgrzewany kotlet pod innym tytułem, tym tematem chciałbym Was zaprosić do wspólnej rozgrywki w Wirtualnych Klubach w EA FC 24, albo po prostu dyskutowania na temat naszych składów w trybie Ultimate Team, albo po prostu chwalenia się screenami z np. trybu kariery czy coś w tym stylu... po prostu razem stworzymy kanał poświęcony nowej fifie.

Edytowane przez public enemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GoodFellas1990 napisał:

Przyjmę korepetycję z gry w obronie i strzelania bramek z 25 metrów powershotami, bo mi nie wchodzi, ale innym tak. Pzdr

Po premierze sam będę musiał ogarnąć nowe mechaniki w EA FC, bo moja wiedza na temat op mechanik i meta zawodników zatrzymały się na FIFIE 22 gdzie miałem przegrane ponad 600 godzin, po roku przerwy czuję jakbym miał prawie zerową wiedzę na temat tej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, public enemy napisał:

Po premierze sam będę musiał ogarnąć nowe mechaniki w EA FC, bo moja wiedza na temat op mechanik i meta zawodników zatrzymały się na FIFIE 22 gdzie miałem przegrane ponad 600 godzin, po roku przerwy czuję jakbym miał prawie zerową wiedzę na temat tej gry

grałem 4 miesiące w 23, w 24 nie wiem czym sie strzela.

a tak btw, może ktoś też by chciał pograć wirtualne kluby? mam 2 funfli co by też popykało. jeśli tak to zapraszam na discord https://discord.gg/utj4Emyb6W

 

Edytowane przez GoodFellas1990

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mam, gram bo mam ją na EA i bangla w przedpremierze. Co do samego gameplay, 23 mi nie podeszła wgl. grałem w nią dwa miesiące jeśli chodzi o FUT. W FC24, gra się zdecydowanie lepiej - przynajmniej takie mam odczucia po kilkudziesięciu godzinach gierki. Jeśli ktoś szuka jakiś kart na początek polecam Gakpo, Joelintona - raczej karty do ogarnięcia do 20k po premierze. Z droższych, Saka i Gruzińskiego pojeba z Napoli. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, STRUGGLER napisał:

moze by cos zapierdolił w pro cluby skladem roleplajowym? ja środkowa pomoc na kierownicy a wy strzelajcie gole

https://discord.gg/dpt5hZfYE9

zrobiłem discorda dawajta mobilizacja organizujcie ekipę i jadziom z turkami od spodu jak z dziwkami

Edytowane przez public enemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, public enemy napisał:

https://discord.gg/dpt5hZfYE9

zrobiłem discorda dawajta mobilizacja organizujcie ekipę i jadziom z turkami od spodu jak z dziwkami

vdvfddv.png?ex=6515cad0&is=65147950&hm=a7547aed540f71a286053d57053690539c5d111b675b27251dab94c2a0588fff&

 

KS MONAR I POLICJA TO WIELKA KOALICJA

 

LOZYO KOCHANA LECIMY PO MAJSTRA, ZADEN KURWA MONAR W DUPE DĘTY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.2c8bd5ac59eb8b7b9a865b29de8a3931.pngGDYBYM JESZCZE RAZ
MÓGŁ URODZIĆ SIĘ...
TOBIE MÓJ MONARZE
ODDAŁ ŻYCIE SWE
OOOOLE OLE
OOOOLE OLE
OOOOLE OLE OOOO
LEEEO LEEEE OLE

 

BO LOYZY NIKT NIE LUBI

BO LOYZA NIE MA ZGÓD

BO LOYZA TO STARA KURWA

I ZA TO CHUJ JEJ W DZIÓB

LALALALALALALA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSM.png?ex=6515c5a4&is=65147424&hm=a13cb8a9be233a17a7d5b59f864cd157acb54ececc4138b9546a0fa08dd30b18&=&width=959&height=671NA ULICY JEST TŁOK

W TRAMWAJU JEST TŁOK

KIBICE NA MONAR JADĄ

WTEM NAGLE KTOŚ WSTAŁ

ZAŚPIEWAM JA WAM

O MONARZE MYM UUUUUUKOCHANYM

KAAAA ESS MONAR

DO BOJU MONARZE KOCHANY

DWIE BRAMKI PAN ESE I DWIE ZOZIMOWSKI

I MONAR MA MIIIIIIIISTRZA POLSKI

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRANSFEROWA BOMBA! KS Monar pozyskuje legendę polskiej okręgówki Zozim Puziol, czyli 43-letniego środkowego obrońcę dobrze znanego wśród fanatyków polskich okręgówek. Koszta jakie poniósł Monar za ten transfer to dwa metale rafinowane w Team Fortress dla PZPN. Jeśli chodzi o zarobki piłkarza nie są one znane. PUZIOL PO MISZCZA!
image.png.b9bc4311aa1598f9237a5dc4350b3158.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin