Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[INSTAGRAM] Eliana Melrose (@elirose_)


Ramorkaa

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.315bc54c31cd5bbf818e9a211863ac01.png**Instastory zaczyna się od obrazu Eliany stojącej na tle czarnej ściany. **

Hej Wam? 

**Dziewczyna posyła uśmiech patrząc w kamerę telefonu.** 

Jestem strasznie zachwycona. Serio. Już zaczynałam godzić się z tym, że NIGDY nie wstawię żadnej ze swoich piosenek. A tu proszę! Jedna już jest na VTube'ie, a druga zbliża się wielkimi krokami. 

**Odetchnęła uśmiechając się promiennie.** 

Korzystając z okazji i z tego, że rozpiera mnie energia pomyślałam, że pokażę Wam moje małe domowe studio. Jasne. Nie jest to takie wow, jak u prawdziwych producentów ale sprzęt jest naprawdę dobrej jakości, co w sumie słychać w piosenkach. 

**Dziewczyna odwróciła wzrok od kamery patrząc gdzieś przed siebie. Można było zauważyć, że otwiera szklane drzwi.** 

No i jesteśmy! 

**Zakręciła się dość wolno wokół własnej osi, pokazując w swoim tle studio.** 

To tutaj powstają moje piosenki. To tutaj spędziłam ostatnio sporo czasu pracując nad kolejnymi nagraniami. Nie, nie narzekam! Świetnie się przy tym bawię. Lubię ten proces powstawania muzyki. 

**Eliana odwróciła kamerkę telefonu pokazując to co miała przed sobą - stół ze sprzętem nagraniowym, w tle widać salkę z mikrofonem.** 

Tak to mniej więcej wygląda. Jak na początek jest dobrze. Z czasem może dorwę jakiegoś porządnego producenta. 

**Zaśmiała się cicho, znów kierując kamerę na siebie.** 

A więc jutro wrzucam kolejną piosenkę, mam nadzieję, że Wam się spodoba. W sumie tekst płynie prosto z serducha,

a to chyba ważne, prawda? No cóż, do usłyszenia. Miłego wieczoru!image.thumb.png.107ebadfba4430887c8f1d1bef516e11.png

**Uniosła dłoń, pomachała w stronę kamerki posyłając uśmiech.**

**Obrazem uśmiechniętej i machającej Eliany zakończyło się Instastory.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

image.thumb.jpeg.f3b1ee54113c93f16d59525a747e93f0.jpeg**Instastory zaczyna się od obrazu uśmiechniętej Eliany, na tle drzew**

Witajcie! Muszę się z Wami koniecznie czymś podzielić. Szkoda, że dopiero teraz, ale wczoraj towarzyszyło mi tyle emocji, że nie byłam w stanie tego zrobić! 

**Zaśmiała się cicho, poprawiła kosmyk włosów, który zsunął się na jej twarz i znów spojrzała w kamerę telefonu.**

Wczoraj, jak może wiecie odbył się Los Santos Talents. I było mi dane tam wystąpić. Mój pierwszy występ na tak wielkiej scenie! To było po prostu niesamowite. Na sam widok tej sceny nie wiedziałam czy uciekać czy mdleć. Przed występem mega się stresowałam. Czym? Sama do końca nie wiem. Może tym, że zrobię z siebie debila i zapomnę własnego tekstu. To byłby wstyd i to nie tyle przed publicznością ale przed samą sobą! Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, choć sam występ pamiętam jak przez mgłę - tyle emocji mi towarzyszyło! Po samym występie również byłam pełna emocji dlatego też nawet nie myślałam o tym żeby nagrać coś czy zrobić zdjęcie. To wszystko zeszło ze mnie dopiero w domu. Ale naprawdę mega się cieszę i jestem z siebie strasznie dumna, że się odważyłam to zrobić! 

**Wyszczerzyła się do kamery, bawiąc się przy tym pierścionkiem na palcu**

Poznałam też super ludzi. Serio. Na backstage'u nie było osób, które by się wywyższały albo chciały być lepsze od innych. Za to było niesamowicie pozytywne grono, które nawzajem siebie wspierało. W końcu nie tylko mnie zjadała trema, zazdroszczę tym, którzy podeszli do tego na spokojniej. Ci ludzie byli cudowni, wspierający i mili. Tak naprawdę mili, a nie tylko na pokaz. Dzięki Nim będę wspominać ten dzień miło i z sentymentem. Niestety nie poznałam wszystkich. Najwięcej czasu spędziłam z Roseaną @amnilka, damn co ta dziewczyna wyczynia na pianinie to jest po prostu kosmos! Przenosi ludzi do innego świata, gdzie jest tylko muzyka! Inne występy również były cudowne, niesamowite, piękne i pełne emocji! Słowa szczere, a muzyka płynęła z serca! Jak w przypadku Talyi @Michasiek, której dziękuję za słowa otuchy tuż przed występem, tulaska i klapsa na szczęście. 

**Zaśmiała się do wspomnień, pokręciła lekko głową**

Cóż jeszcze mogę powiedzieć... 

**Zrobiła przerwę, popatrzyła gdzieś w bok myśląc nad słowami. Po czym uniosła spojrzenie znów na kamerę.**

Ostatnia piosenka jaką wtedy zaśpiewałam była nowa, jeszcze nie została nagrana i nie ma jej nigdzie dostępnej, ale jako, że miałam już podkład muzyczny do niej i słowa, chciałam się nią podzielić właśnie na scenie. Zwłaszcza, że tuż przede mną przy scenie stała ważna mi osoba, dla której ta piosenka powstała. Sam utwór mam zamiar oczywiście wydać i dodać do swojej listy wypuszczonych singli. I już niedługo powinna się pojawić żeby każdy mógł ją usłyszeć. 

**Posłała delikatny uśmiech.**  

To chyba tyle. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy byli na widowni w tą cudowną noc dla artystów tam występujących i dziękuję samym artystom, którzy są tak pozytywnymi osobami. Miłego dnia!

**Nagranie zakończyło się obrazem uśmiechniętej Eliany, która pomachała na koniec do kamery.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Roseana Vanleer była obecna na Live gdyż dostała powiadomienie o jego rozpoczęciu. Wzruszyła się na wzmiankę o swojej skromnej osobie, nadal nie dowierzając, że wzięła udział we wczorajszym Talent Show poznając tak świetnych ludzi. Zostawiła kilka komentarzy, ginących pewnie w spamie, ale z pewnością zdołała się przywitać z Elianą i podziękować za wczoraj. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

**Po godzinie 00:00 z odstępami czasu na story Eliany pojawiły się dwa posty. Jeden był krótkim filmikiem, na którym słychać było słowa "W oczekiwaniu na samolot. Czas na małą zmianę w życiu." oraz śmiech. Drugie zdjęcie, które się pojawiło dopiero nad ranem, jasno pokazywało, że Eliana i jej narzeczony @HooliganZWroclawia wybrali się na wycieczkę.**

 

image.thumb.jpeg.5395e0a1802af28405c438617d1cad9c.jpegimage.thumb.jpeg.081db22faca59fad0669902a72ce4d10.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin