Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Counter Strike 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iz dzis wyszla ostateczna czesc tej jakze zjebanej wspanialej gry znanej jako CS2 podzielcie sie swoja opinia dot. owej gry. Co Was irytuje, co wedlug Was jest na plus? Wedlug mnie opinia jest nastepujaca:
 

Plusy:
- Mozliwosc zwrotu broni
- Efekty granatow (chociaz ten molotow tak sredni)
- Nowe dzwieki
- Wyglad broni
- Wyglad wizualny map
- Przejrzyste menu - wiele fajnych mozliwosci
- BARDZO ladna odznaka za CS2
- Mozliwosc posiadania dwoch M4 jednoczesnie

Minusy:
- Duza roznorodnosc w rangach na start
- Recoil broni
- Brak zmiany configu (zmiana broni na lewa reke, dostosowywania hudsize'u, ustawienia swojego viewmodel'u
- Duzo odpalow
- Hitboxy

Co wedlug Was jest do zmiany? Mozna tutaj dac tez linki do swoich profili, ustawiac sie na gre czy cos. Pozdrawiam.

Edytowane przez venice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do zmiany jest system rang, zagrałem jednego skrzydłowego i losowo dostałem s2 grając na jakiś słabiaków. Powinno to działać na zasadzie rozgrywania dziesięciu meczy tak jak w przypadku zwykłych meczy turniejowych. Widziałem jeszcze, że coś jest nie tak z ustawieniami graficznymi. Próbuje zjechać do minimum, żeby podbić wydajność i później z gierki robi się mydło. Poza tym zgadzam się, co do tego co tam wypisałeś. Recoil nie jest najgorszy, ale na pewno trzeba będzie się do niego przyzwyczaić. W końcu wrzucili normalny tickrate, a to chyba jest największa zaleta tego nowego CS'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to samo mialem tez dopisac odnosnie ustawien graficznych, w csie zawsze gralem na najnizszych ze wzgledu na lepszy gameplay (chociazby postacie sa szersze w rozdzialce 4;3) ustawilem te same w cs2 i gra wyglada jak gowno xD a do nowych rozdzialek ciezko sie teraz przyzwyczaic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2023 o 22:54, venice napisał:

Wlasnie to samo mialem tez dopisac odnosnie ustawien graficznych, w csie zawsze gralem na najnizszych ze wzgledu na lepszy gameplay (chociazby postacie sa szersze w rozdzialce 4;3) ustawilem te same w cs2 i gra wyglada jak gowno xD a do nowych rozdzialek ciezko sie teraz przyzwyczaic

 

Znalazłem gdzieś w necie te ustawienia i nie działają one tak destrukcyjnie na grafikę, można podbić trochę fpsów do góry przy rozdziałce 4:3. Przy smoke'ach czuje porządne spadki wydajności, więc jakby ktoś znalazł rozwiązanie to może dać znać.

 

ust graf.png

Edytowane przez ziuuum
katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin