Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/puvtxr] mitoman999


mitoman999

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Hasan Fahriye
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Cheater, armor - tłumacz się w apelacji
Członek ekipy nakładający karę: puvtxr
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, szczerze mówiąc nie mam pojęcia o co chodzi, uważam że jest to nieporozumienie - ciężko cokolwiek się tutaj więcej odnieść i na siłę rozwijać temat ponieważ, prowadziłem zwykłą rozgrywkę na Vespucci z moimi kolegami oraz napotkanymi graczami gdzie nagle dostałem perm bana od puvtxr za powód, który rzecz jasna jest wpisany powyżej. Czekam na odniesienie się do sytuacji @puvtxr
Ewentualne screeny/świadkowie: screen zrobiony przez kolegę obok, który był ze mną w chwili bana.
ostatni screen jaki posiadam z braku kamizelki przed banem(28minut): https://ibb.co/T4zWc6s



image.png.4215332c10ffd32a166317a417dbe740.png

Edytowane przez mitoman999
dodanie dowodu w postaci zdjęcia
DxT lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, mitoman999 napisał:

Dodam jeszcze, że zrobienie zdjęcia/klipa sprzed momentu bana jest niemożliwe - ponieważ wywala gta, więc jest to na ogół nierealny zabieg.

super argument, chodzi mi o cokolwiek wcześniej niż 28 minut

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spectre Dodam jeszcze, że oprócz tego screnna żadnych dowodów na moją niewinność nie ma, na siłę nie znajdę ani nie wyczaruje co powoli skreśla mnie z uniewinnienia - więc wezmę pod uwagę aspekt, który jest ważny, dobrze równie może być to cheater który nadał armor, zwracając szczególną uwagę że dnia 02.10 jak dobrze pamiętam w mojej obecności na serwerze uchwyciłem trzech graczy który wylecieli za powód "cheater" więc dobrze równie mogła to być osoba trzecia, nie ja. Ale mimo wszystko zachęcam do sprawdzenia logów.

DxT lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin