Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes / Siłownia] Silver Gym & Fitness


Joven

Rekomendowane odpowiedzi

logobez.png.4d424197bc5e84910f8a410619039734.pngSilver Gym & Fitness - Uważana jest za najlepszą siłownie w okolicy miasteczka Paleto Bay, dzięki nowoczesnemu zaopatrzeniu oraz wyszukanemu wystrojowi młodzi ludzie chętnie przychodzą w jej progi korzystając z dostępnych urządzeń, sprzętów do treningu oraz budowania masy mięśniowej. W godzinach popołudniowych schodzą się obywatele miasteczka aby brać czynny udział w lekcjach fitnessu. Właściciele siłowni cenią sobie dobre samopoczucie i radość odwiedzjących ich klientów. Najczęstszymi klientami siłowni są młode osoby lecz nawet i osoby starsze zaczęły częściej odwiedzać siłownie młodej parki. Silver Gym & Fitness słynie z bardzo rodzinnej atmosfery pomimo że sam lokal mało ma wspólnego z rodzinnym klimatem. Dzięki młodym właścicielom oraz ich serdecznym jak i czułym podejściu do klientów każdy z nich może poczuć się jakby zawitali w rodzinne strony. 

Historia Powstawania Biznesu Historia powstania siłowni Silver Gym & Fitness jest pełna pasji, determinacji i marzeń Marka Slivera z miasteczka Paleto Bay. Mark od najmłodszych lat interesował się fitnessem i zdrowym stylem życia. Jego fascynacja sportem i treningiem była wynikiem wpływu jego idoli z ekranu telewizora, którzy byli aktywnymi sportowcami. Mark spędzał wiele godzin na boiskach, siłowniach i trasach biegowych, rozwijając swoją pasję i umiejętności. Po ukończeniu szkoły sportowej Mark zaczął rozważać różne ścieżki kariery. Pracował jako trener personalny w domu publicznym, zdobywając cenne doświadczenie. Jednak jego największym marzeniem było stworzenie własnej siłowni, miejsca, gdzie mógłby pomagać innym osiągać swoje cele życiowe związane z zdrowiem fizycznym. Jednak na początku drogi Marka nie było to takie proste. Brakowało mu środków finansowych i doświadczenia biznesowego, aby zrealizować swoje marzenie. Musiał zdobywać wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu i finansów, aby przygotować się do prowadzenia własnego przedsięwzięcia. Po latach ciężkiej pracy i oszczędzania Mark w końcu był gotowy do działania. Wybrał malownicze miasteczko Paleto Bay jako miejsce na swoją siłownię, ponieważ kochał tę okolicę i wierzył, że może stać się integralną częścią lokalnej społeczności. Mark zaczął zbierać fundusze, inwestując swoje oszczędności i szukając wsparcia od rodziny i przyjaciół. Znajomi z branży fitnessu i lokalni dostawcy sprzętu pomogli mu w zaopatrzeniu siłowni w nowoczesny sprzęt. Gdy Biznes ruszył pełną parą zatrudnił swoją ukochaną Gianna Bell i mianował ją współwłaścicielką swojego biznesu aby mogła wraz z nim prowadzić pierwszy rodzinny interes oraz mogła przeprowadzać lekcje fitnessu. 

Sposobu kreowania rozgrywki dla siebie, swoich pracowników oraz innych graczy. Głównym założeniem gry dla mnie jest integracja z mieszkańcami Paleto Bay. Z racji iż miasteczko nie jest za duże więc każdy z każdym widzi się nie raz na ulicy czy też w przydrożnym barze. Chcę aby rozmowa między mną a klientem szybko przerodziła się z Dzień dobry Pani/Panu na Cześć Mark/Susan co u ciebie słychać ?. Chcę aby moi pracownicy też stosowali tą zasadę drogą rozmów stworzyć z niepozornej siłowni małą rodzinkę która nie tylko będzie się do siebie zwracać jakby znali się nastu lat ale też będą pomagać sobie w różnych sytuacjach czy to na duty czy też off-duty aby zacieśnić tą łączącą ich więź. Nie chcę osób które sztywno będą tylko nabijać duty dla pieniędzy i ich poziom interakcji z klientem będzie praktycznie zerowy. Rozumiem że każdy z nas zaczynał i przychodzą nowe osoby łaknące zanurzyć się w świecie RP więc wychodzę do nowych jak i starych graczy z pomocną dłonią udzielając im pomocy przy użyciu nabranej przeze mnie wiedzy przez prawie rok gry tutaj.

Sposób na przyciąganie pracowników, oraz ich utrzymania przy sobie w danym projekcie. Chce wycisnąć z tego biznesu wszystkie soki oraz z otoczenia. Miejsce w którym powstanie biznes jest wyjątkowe, pozwala na wiele ciekawych jak i zarazem dość oryginalnych pomysłów które przełożą się na aktywną grę. Oczywiście system premiowy zostanie zaaplikowany lecz dopiero z czasem gdy saldo biznesu będzie generować wolne środki.

Dlaczego wybrana przez nas lokalizacja dobrze wpasowuje się do całokształtu naszego zamysłu. Miasteczko Paleto Bay jest świetnym miejscem dla mojego biznesu z racji iż pobliski las, łatwo dostępna plaża oraz górzyste tereny dają mi wielkie pole do popisu, przykładowo : Stworzenie biegu przełajowego po lesie, gry i zabawy ruchowe na plaży oraz w lesie oraz trening fizyczny podczas marszu na szczyt góry Chilliad.

Jak dołączyć do nas? Po przez drogę IC, każdy z graczy będzie mile widziany nie zależnie czy jest to jego pierwszy czy też już któryś z kolei dzień na serwerze. Jedynie co trzeba zrobić to zabrać ze sobą chęci i przyjść do Silver Gym & Fitness i zamienić parę słów z facetem w czerwonej koszuli w kratę, kowbojskich butach, niebieskich jeansach oraz czarnym kapeluszu.

Lokalizacja : Paleto Bay

biznes.png.4eebbfa8e058071e3e9284cd47087509.pngbiznes1.png.a06f85f1fbb41b84ff0b9a888f7f0646.png

 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

Postać Lider: Mark Silver ((Joven))

Postać VLidera: Gianna Bell ((Verisa))

Cześć jest to moja druga apka tworze ją z racji iż Projekt Paleto oficjalnie wystartował, moim biznesem chcę zachęcić nowych graczy jak i starych do dołożenia swojej cegiełki do tego projektu. Będę organizował różne ciekawe "eventy" IC dla mieszkańców jak i pracowników aby gra była ciekawa oraz niemonotonna. Założeniem tego biznesu nie jest tylko wchodzenie na duty i po godzinie zachodzeniu z niego. Chcę aby nasi gracze mogli czerpać garściami przyjemność z rozgrywki w tak klimatycznym miejscu jakim jest Paleto Bay.

Edytowane przez Joven
Orzeł, Vesa i Verisa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Orzeł i Joven lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin