Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/V3rs0]


z1nc3r

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16183-z1nc3r/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Rick Johnson
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: "Korupcja bez zgody jako lekarz, nieumiejętne podejście do sytuacji i wywołanie tym samym błędnej narracji dla kilku stref na raz." 
Członek ekipy nakładający karę: V3rs0
Wyjaśnienie sytuacji: Sytuacja miała trochę inny wydźwięk i to jak wyglądała. Miałem pacjentkę(nie pamiętam kogo z racji na upływ czasu) i była ona dzień przed blokadą u mnie w szpitalu i zostałem poproszony o konsultacje z racji na jej ciężki stan z powodu rzekomego zatrucia lekami uspokajającymi, z którego Ją wyprowadziłem i umożliwiłem jej opuszczenie szpitala. Zostałem poproszony o to aby następnego dnia(dzień blokady) przyjechać na wizytę domową w celu sprawdzenia jej stanu. Wykonałem wszelkie niezbędne czynności i wystawiłem zaświadczenie pacjentce o tym, że pacjentka jest już w pełni sprawna fizycznie i psychicznie, po czym zapłacono mi za "prywatną" wizytę,  bo nie realizowałem jej jako pracownik EMC, którego byłem, tylko jako zwykły lekarz z prawem wykonywania zawodu i własnej praktyki, co zostało zinterpretowane za korupcję bez zgody lidera frakcji.
Ewentualne screeny/świadkowie: Byli, lecz jest to sytuacja na tyle odległa, że nie pamiętam kto to był

Edytowane przez z1nc3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin