Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mith] Uxed


Uxed

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19238-uxed/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Całe konto
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: "Zgłoszone multikonto"
Członek ekipy nakładający karę: Mith
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, cześć. Witam serdecznie, ogólnie sytuacja wygląda tak. Brat 19 lat rok temu, aktualnie 21 lat wyjechał w tamtym czasie do Niemczech na elektryka mowa o bracie @Tajku mój brat wyjechał rok temu, wtedy ostatni raz grał i przy ostatnim AJ spytał się kogoś z administratorów lub zarządu czy może mieć drugie konto na tym samym hwid oraz ip gdyż nie jest z zamożnej rodziny a chce komputer przekazać młodszemu bratu czyli mi. Ktoś wtedy z administratorów lub zarządu powiedział, że nie ma problemu tylko, że musi napisać na kategorii współdzielenie ip i na koncie @Tajkunormalnie napisał tam ip i cały wzór. Normalnie sobie założył konto czyli to "Uxed" grałem sobie aż do dzisiaj, nie wiadomego powodu dostało bana.
Ewentualne screeny/świadkowie: Macie w tych kategoriach współdzielenie IP na koncie Tajku, i jak będzie potrzeba będę mógł zamazać pesel i wysłać dowody osobiste.

Edytowane przez Uxed
Przeanalizowanie znowu tematu i dodania jeszcze swoje kilka groszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Apelację odrzucam. Najpierw się chwalisz, że jesteś twórcą materiałów obrażających ekipę, a teraz piszesz apelację. Zdecyduj się. Wysyłasz mi na PW jakieś śmieszne podrobione afery blikowe gdzie numer telefonu kończy się na 997. Następnym razem bardziej się postaraj przy fałszowaniu dowodów.

Jaguar, wuuu, gbebecia i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin