Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gracz Chmelo05]


Chmelo05

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Blobala: https://forum.v-rp.pl/profile/13634-chmelo05/#elUserLink_menu

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quavean Luxana
Rodzaj kary: CK postaci
Powód nałożenia kary: Mszczenie się ( nie wiem o co chodziło ) Słaba gra IC w organizacji przestępczej
Członek ekipy nakładający karę: aces
Wyjaśnienie sytuacji: Witam dostałem CK postaci od użytkownika aces, nie mam pojęcia dlaczego - wraz z ziomalem odgrywaliśmy IC że zamawiamy jedzenie w restauracji tej która jest przy plaży ( nie pamiętam dokładnej nazwy ) po czym nagle rozłączyło mnie ze serwera i było napisane tak ,, Mszczenie się , słaba gra IC w organizacji przestępczej i w sektorze przestępczym '' Naprawdę nie wiem o co chodzi ponieważ postać którą zrobiłem wczoraj bo gram z chłopakami w IFGB została uśmiercona za nic a niedawno wbili mi CK na postaci na której grałem od początku tak naprawdę istnienia organizacji IFGB.
Ewentualne screeny/świadkowie: świadków było mnóstwo nie jestem w stanie powiedzieć ilu ale tak naprawdę każdy by to potwierdził wydaje mi się mniej więcej było tam z 8 graczy, w logach nic nie ma tak jakby to było specjalnie zrobione żeby mnie udupić, przepraszam za słowa ( w dodatku od razu wywalono mnie z serwera) ( nie zdąrzyłem nawet nacisnąć wyjdź a zostałem wywalony i nie zdąrzyłem zrobić ss) Wiem tylko tyle że pojawił się tam suporrter i próbował to wyjaśnić, na zdjęciu umieszczonym na dole postać Alexander Taylor to postać z którą grałem IC a postacie widoczne na ss mogą to potwierdzić chociaż nie znam ich profili, lecz było tam więcej osób ( teraz moment kulminacyjny ) Po chwili ziomek z którym grałem IC a jest to nowy gracz który dzisiaj zaczął z nami gierkę a wcześniej grał na innych serwerach RP dostał bana na (9999 DNI) tak jak przy widocznym screenie na dole, powiem tak jeszcze w życiu nie spotkałem się z tak dziwna sytuacja w swojej karierze RP, naprawdę (nawet pisałem do Mario bo to naprawdę jest jakaś szopka ) Proszę o aktywacje mojej postaci bo naprawdę nic nie zrobiłem ( a ty aces jeśli to czytasz naprawdę brzydko z twojej strony że robisz mi pod górkę, nie wiem człowieku czy ty robisz to specjalnie w moją stronę ale jeżeli masz ponad 20 lat i stawiasz mnie w takim świetle to ja naprawdę nie wiem jak ty to zrobiłeś że masz taki staż na serwisie, pozdrawiam i nie pozdrawiam!

 

 

 

image.png?ex=6536d2de&is=65245dde&hm=47b5e84950c36404e4ac7683ef9593b2cdd03edc6ef1c2068471f2cd62f1d169&

 

 

 

 

image.png?ex=6536d9aa&is=652464aa&hm=13752a5dba85b618c48b485d0d07b1f93df7f8ecd2a198314f40900af85c4305&

Edytowane przez Chmelo05
Mejaru, rowur i lorenc lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamanie jednego z punktów regulaminu półświatka przestępczego:

Cytat
  • Po uśmierceniu postaci poprzez wniosek FCK, bądź dynamiczne FCK nałożone przez Gamemastera, gracz ma obowiązek odczekać okres tygodnia przed dołączeniem pod panel jakiejkolwiek organizacji przestępczej. Tyczy się to również blokady postaci w ramach wyroku na dożywotnie pozbawienie wolności. Podczas tygodniowego okresu przerwy, gracz może prowadzić rozgrywkę jako hangaround, kreując swoje wątki, ale nie biorąc przy tym udziału w ofensywnych interakcjach (tj. deathmatch na inną organizację, tagbanging na terenie innego gangu, szukanie przeciwników po mapie, by ich "spressować", czy nadmierne szukanie tzw. dymu, itp.). Omijanie tej zasady poprzez wpisywanie /akceptujsmierc samemu, jest surowo zabronione i mogą skutkować wykluczeniem gracza z rozgrywki w strefie przestępczej.


Dodatkowo marny poziom prezentowanej przez siebie gry jak i odgrywania postaci z półświatku: przechodzenie przez kilka projektów na tej samej postaci (Miranda Mason), a po jej FCK mszczenie się za to z innej postaci (Luke Edevane). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem specjalnie nowa postać bo podczas akcji IC zostałem postrzelony w brzuch na postaci Miranda Mason, więc postanowiłem zrobić nową postać. Kolejna rzecz to taka że na postaci Luke Edevane grałem z doozanem w  White thugs from 818 (SFVP). Nigdy w życiu na jednej postaci nie byłem pod dwoma panelami, gdy robiłem postać Mirandy postanowiłem odwiedzić Gang Piru bo na początku chciałem tam dołączyć ale zagrali wielkie gówno i nie wiem z jakiego powodu pobili mnie IC ale nie byłem pod żadnym panelem ( dosłownie zagrałem z nimi 20 minut może ) No i oczywiście zagrałem na postaci Miranda u nich ale dosłownie chwile i powtarzam że nie byłem pod żadnym panelem. Dlatego postanowiłem że poszukam normalnej organizacji i napisałem do wag na discord czy mogę zacząć z nimi gierkę w  🩸⛓️Inglewood Family Gangster Bloods (Chain Gang)  . Więc to jest prawdziwa wersja

Edytowane przez Chmelo05
Mejaru i rowur lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz co? Zrobię nową postać i zrobisz to samo, znów dasz mi CK bo niby zrobię coś złego bo mam wrażenie że robisz to specjalnie bo jakoś nikt się na mnie jeszcze z adminów nie skarżył, tylko ty. Po prostu daj mi możliwość grania na postaci Quavean i proszę bardzo mogę być pod nadzorem opiekunów i zobaczymy czy robię coś złego, dobra? Okej?

rowur, goldonmywrist i Mejaru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jestem na Black Liste, zrobiłem jedno przewinienie bo nie wiedziałem że dopiero po tygodniu można być pod panelem a ty mi nie dajesz szansy na grę w sektorze przestępczym, w takim razie zobacz na moje logi bo mam tylko dwa i to jeszcze jak zaczynałem grać na tym serwisie, to co tu się dzieje to jest jakieś nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin