Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

K-TOWN INFLUENCE ZONE


Caraxes

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie zamykam te organizację.

Zachowania takie jak - korzystanie z cheatów (np. godmod), metagaming (granie na głosówce podczas wjazdów, ale też gra na głosówce poza wjazdami, gdzie przekazujecie sobie informacje), tworzenie list "krzaków do bicia" gdzie wysyłane są nicki graczy, którzy mają być "dmieni/gnębieni w grze", usilne próby ujebania innych organizacji poprzez działania OOC, brak podstawowej wiedzy na temat prowadzenia konfliktu IC, oraz wątpliwy poziom i styl rozgrywki, który nie spełnia standardów, które chce, aby półświatek reprezentował - naruszają zasady fair play i ogólną atmosferę gry, a ja tego tolerować nie będę.

Moim obowiązkiem jest utrzymanie poziomu rozgrywki i dobrej atmosfery w grze, co pozwoli wszystkim graczom cieszyć się rozrywką w uczciwy i przyjemny sposób. W takich warunkach, niestety, nie mogę tolerować takich zachowań waszej organizacji. Mam nadzieję, że rozumiecie moją decyzję i zastanowicie się nad swoim zachowaniem w przyszłości. Szanuję tych, którzy zostali wierni standardom naszej małej społeczności, bo FAKTYCZNIE niektórzy w tej organizacji byli chętni do załatwienia sprawy i zażegnania niezdrowego konfliktu, ale niestety, znalazły się jednostki, które skutecznie uniemożliwiły ten proces i doprowadziły do tej sytuacji, a których wy jako liderzy/osoby decyzyjne nie potrafiliście się skutecznie pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin