Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA][kuzyn]Gucci Klapki


Gucci Klapki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13844-gucci-klapki/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshi Kouya
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): blokada postaci
Powód nałożenia kary: anty-afk, robisz corner bedac w miejscu niedostepnym dla graczy
Członek ekipy nakładający karę: kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć. Dziś w nocy otrzymałem blokadę postaci mojej głównej postaci z powodu, które nie były podejmowane w czasie, gdy postać była nagle okradana. Ale przechodząc do sedna... O godzinie 21:29 zacząłem /corner, to było pół godziny zanim poszedłem do pracy na nockę. W między czasie CIĄGLE byłem przy komputerze, aż do godziny dwudziestej drugiej, gdy już zebrałem się do pracy. Wtedy już nie był wykonywany /corner, jedynie co - włączyłem grę w oknie i miałem anty-afka w ustronnym miejscu, gdzie moja postać była niewidoczna. M.in. wskazuje to, że gdy kuzyn się zjawił do interwencji mojej postaci bo ktoś chciał ją okraść w takim miejscu, jest fakt że miałem jeszcze sporo narkotyków w ekwipunku postaci co by wskazywało na to, że jeśli /corner byłby robiony cały czas to już dawno bym ich nie miał, albo z minuty na minutę interwencji mój stan gotówki przy sobie by się zmieniał. Fakt, miałem anty-afk, fakt - BYŁEM w miejscu ciężko dostępnym dla graczy, ponieważ nie spodziewałbym się, że ktokolwiek kiedykolwiek będzie szukał postaci do okradnięcia w takim miejscu. Zostawiłem postać z przyczyn wiadomych - aby chociaż dolarami za przegraną godzinę poprawić stan majątkowi mojej postaci, ale nie wykonywałem /corner w tamtym momencie. Chciałem wyjaśnić to z kuzynem na discordzie po powrocie z pracy, gdy zobaczyłem komunikat na ekranie o blokadzie, jednak bez odzewu więc piszę apelacje. Między ostatnią transakcją, jaką ja zrobiłem będąc jeszcze przy komputerze, a godziną w której gracz z Nieznajomy nad nickiem mnie zobaczył różni trzy godziny. Cool - byłem anty-afk, ktoś mnie napadł - kara powinna być, ale nie taka surowa jak blokada postaci, ponieważ na samym serwerze 1/3 siedzi na anty-afk. Fakt - teraz może mi ktoś powiedzieć, że trzeba było schować się do interioru, czy coś - nie miałem czasu, śpieszyłem się już do pracy. Skoro obok było miejsce ustronne, które nikomu nie przeszkadza - skorzystałem, ale skąd miałem wiedzieć że ktokolwiek będzie szukał między kartonami i śmietnikami postaci do rabunku? Jeśli chodzi o gotówkę i przedmioty - zawsze mogło mi to zostać odebrane przez /przeszukaj, a gotówkę wyciągnąć sam /a, a mnie ukarać - ale nie aż w taki sposób, jak blokada postaci, ponieważ jest tu kilka niedociągnięć co do mojej kary.
Ewentualne screeny/świadkowie:  brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin