Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Graba] Komandor Tarkin


quatre cent sept

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2568-komandor-tarkin/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Enrique Carrera
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:

  Niepoprawna kreacja postaci cywila, nijaczenie charakteru.


Członek ekipy nakładający karę: Graba
Wyjaśnienie sytuacji: No cóż, dziwna sytuacja. Chodzi o całokształt gry, nie wiem, co Graba zauważył nie tak - ja tego nie zauwazyłem, od POCZATKU postaci (2021 rok, mamy 2023) trzymam się jednego ciągu niezmiennego. Ciągle było grane jedno i to samo. Tymczasem dzisiejsza akcja według junior gamemastera przelała wszelka szalę goryczy (jak to ujął - badał to jeszcze zanim nie był w ekipie, mniejsza) - dlatego chciałęm apelować od w/w kary gdyż ja i wielu innych uważa, że jest niesłuszna. Po blokadzie dostałem informacje po tym, że powinienem apelować, tak tez robię.

Niektórzy mówią "Carrera był wszystkim" - ale nie mogą tego uargumentować (niektórzy mówią: Strzelał z helikoptera do ludzi - WTF, miał wojskowy pojazd - Zhaba, która dostępna na rynku cywilnym) - byłeś w GOV rządziłeś miastem. No tak, był epizod w GOV, gdzie wszystko było rozgrywane IC i WSZYSTKO miało płaszczyznę IC - nie traktowałem tego jako zarobek, z GOV dostałem okrągłe 0$ - nawet pejdeja nie poprosiłem, narracyjnie szedł na potrzebujących - tutaj można zawołać Garretta)

 

Na tej postaci aktywnie prowadzę od ponad TRZECH lat projekt (z krótką przerwą) - robię mase eventow dla graczy min. na Paradise Island, z których nie mam zadnych profitow, wszystko bylo robione OD GRACZY-DLA GRACZY. Dodatkowo jako jedyny trzymałem sekcję lotniczą od dawien dawna w ryzach, poprawiajac "wspaniałe" FAA, które zepsuło calkowicie sektor, zacząlem go poprawiać i wszystko jest na dobrej drodze.

 

Jedyne do czego moge się przyczepić, to to, że pomyliłem ZAMASKOWANEGO uzbrojonego napastnika z zamaskowanym uzbrojonym napastnikiem, który miał wyjęty telefon.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym opowiedzieć, jak to wyglądało z mojej strony podczas całej akcji. Po przyjechaniu na miejsce, zauważyłem Enrique Carrera, który już był "zglebowany". Poprzez interakcje IC z Witkiem, dowiedziałem się, że napastnicy byli w czarnym SUV-ie i że było ich czterech. W dalszym ciągu akcji zauważyłem tych ludzi ulice dalej, gdzie już stali oficerowie i zastępcy. Wcześniej, przed całym zdarzeniem, na radiu IC grupy ATC-FAA pojawiły się dwa komunikaty: "[CTAF] Enrique Carrera: N900CA start z SSA HP1* w kierunku Vinewood Heipad." oraz "[CTAF] Enrique Carrera: N900CA ladowanie HP Vinewood hills.".

Sam, nie wiedząc, co się dzieje podczas całej sytuacji, postanowiłem pójść do graby po tym, jak zapytałem, czy on rozwiązuje tę sprawę, aby ludzie nie stali bezczynnie na różnych blokadach, zostało postanowione, że akcja zostanie odwołana. Cała sytuacja była dla mnie dziwna, zwłaszcza to lądowanie na dachu i strzelanie w kierunku napastników, wydawała się jak coś wyciągnięte z filmu "James Bond".

*SSA HP1 - Helipad na Sandy Shores

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

czyli w skrócie @Komandor Tarkin w momencie gdy napadali na Twój dom wsiadłeś w helikopter i dokonałeś desantu na swój dom w celu uratowania dobytku czy czegoś nie zrozumiałem?

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spectre napisał:

czyli w skrócie @Komandor Tarkin w momencie gdy napadali na Twój dom wsiadłeś w helikopter i dokonałeś desantu na swój dom w celu uratowania dobytku czy czegoś nie zrozumiałem?

 

Pierwszy raz zobaczyłem informacje na temat tego ze ktoś włamuje sie do Twojego mieszkania i z czystej ciekawosci tam podleciałem zobaczyć co i jak. Bo nigdy tego nie spotkałem u siebie. Zawsze zgloszenia o wlamaniu widzialo sie z /911, teraz po prostu ciekawość zaprowadzila, gdy podszedlem do domu pojawilo sie info że zostal okradziony a z domu wyskoczylo dwoch bandziorów.

 

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spectre napisał:

Czyli nie zeskoczyłeś z dachu by rozstrzelać napastników?

Bylem przy drzwiach gdy wychodzili

 

Potwierdza to ten screen, złapałem drugą osobę jak wybiegała

 

 

D3Tn2Bs.png

 

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jako osoba zamieszana w sprawe od drugiej strony dostałem pozwolenie by się wypowiedzieć i chętnie z niego skorzystam.

Kiedy uznaliśmy, że dłuższe pędzlowanie Ci chaty jest zbyt ryzykowne, postanowiliśmy ją opuścić. W tym momencie, po przejściu przez blip dosłownie zeskoczyłeś mi na głowe z daszku nad drzwiami.
Ja pobiegłem dalej, a mój towarzysz w sporcie wybiegł za mną i wspólnie oddaliśmy się ucieczce ku naszemu escape car, który był prowadzony przez trzecią osobe.

image.png?ex=65440671&is=65319171&hm=603663c6cd51de27e4523f9104410b89bad91420c44f8fe129aac9157b20cbe3&

Gdy zbiegliśmy już dość daleko i dobiegaliśmy do auta, otworzyłeś do nas ogień.

 image.png.59e36a86b150275dbf237123f3e2e106.png

Na tej mapce pozwoliłem zaznaczyć sobie plus/minus odległość, jaka dzieliła nas w momencie kiedy zacząłeś do nas wypalać. Kiedy byliśmy odwróceni plecami do Ciebie i już dawno opuściliśmy Twoją posesje, nie stwarzając żadnego zagrożenia. Widziałem, jak tłumaczysz się że mieliśmy broń, że celowaliśmy do Ciebie. Nawet, że wywiązała się strzelanina, kiedy z naszej strony nie padł ani jeden strzał.

image.png?ex=6543f815&is=65318315&hm=b299d933a00e3cd2fb0aa8fa62029fbe4e74bbe29b046c9a145234270def1c02&

To również screen, WYSŁANY PRZEZ CIEBIE, który pokazuje, że wcale tak nie było i ordynarnie okłamujesz zarówno administracje, jak i innych graczy próbując się wybielić.

Ale to wszystko to nic w porównaniu do ogółu tego co się stało. Cała ta sytuacja była według mnie poniżej pasa i wszelkich standardów. Grasz biznesmena, który zachowuje się jak wieśniak, robi i zajmuje się wszystkim, a na dodatek dostając powiadomienie o okradaniu jego domu pierwsze co robi to wsiada w helikopter i leci poskromić włamywaczy na własną ręke. 

GTA5_dwKj3D6y1g.png?ex=6544064c&is=6531914c&hm=7d2c856d1245ed6d9501b38decf93f16217c8deda7e94bc5efc83cfddf499885&

Pokazałeś też, że nie widzisz nic złego w tym co zrobiłeś i twardo stoisz w przekonaniu, że było to poprawne. 

 

EDIT Z ODPOWIEDZIĄ NA POWYŻSZE:
"Potwierdza to ten screen, złapałem drugą osobę jak wybiegała"

Nie, ten screen potwierdza jedynie to, jak próbujesz naginać prawde na swoją korzyść. Na screenie widać DRUGĄ osobe która wybiegła za mną. Tak, wtedy stałeś już metr dalej, ale gdy ja wybiegałem pierwszy, to prawie wylądowałeś mi na głowie.

 

Edytowane przez WVC Advisor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że w natłoku zdarzeń widziałem czy to telefon, czy osoba celująca? Nie wylądowałem na Tobie, nie wmawiaj tego proszę. Pierwszy strzał oddałem zaraz po wyjściu drugiego osobnika by nie być posądzonym o Spawn killa. Wszystko sie działo SZYBKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem, pokazałem i jak widzieli wszyscy na miejscu - zanim nas rozstrzelałeś zdążyliśmy przebiec dobre kilkadziesiąt metrów i nie oddaliśmy w Twoją strone ani jednego strzału. Więc tłumaczenie, że wszystko działo się SZYBKO jest dla mnie śmieszne. Tyle ode mnie, bez wywołania do odpowiedzi lub kolejnego szerzenia przez Ciebie nieprawdy nie zamierzam się więcej udzielać, bo moją perspektywe już przedstawiłem.

Edytowane przez WVC Advisor
Kolacz, Adiren, MarceI i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Husio23 napisał:

Dorzucam SSka podglądowego jak wyglądało to z mojej strony już do dojechaniu
image.png?ex=65440945&is=65319445&hm=f70

Mam też SS z momentu strzelaniny, jak mówiłem na miejscu: Te osoby biegnąc celowały do mnie, co bylo glównym powodem ostrzału w ich kierunku.  Po tym jak wybiegli schowałem się i wychyliłem sie, oni zwrócili się do mnie, przez co WIDZIAŁEM jak mieli celować w moim kierunku - to był powód ostrzału. Nigdzie nie było samowolki, może oni widzieli inaczej, synchro bibe jest jakie jest, czasami ktoś widzi co innego - ale nie gram tutaj pierwszy dzień by z nudów odwalac sobie mass-dm. Za dużo tu przegrałem i zrobilem dla graczy dobrych rzeczy by to psuć, proste. Na razie powstrzymam sie od odpowiedzi, poczekajmy az Graba skończy jeść grochówkę z kielbasą, na spokojnie.

 

 

 

yLoTZod.png

 

Edytowane przez Komandor Tarkin
Katharina lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WVC Advisor napisał:

image.png?ex=65440f74&is=65319a74&hm=e42

 

W którym momencie ktoś tutaj do Ciebie celował? Prosze Cie... Z resztą nawet gdyby ktoś do Ciebie celował, to od samego początku TY jesteś tym, kto zaczął.

 

To zdjęcie podglądowe, nie klikalem prt screen caly czas, po prostu kliknalem tak i tyle. Zdjęcie POKAZUJACE odległość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin